Meble.pl

Klienci

Grupa meble.pl

Z grupą Meble.pl współpracujemy nieprzerwanie od 2005 roku, czyli od początku naszej działalności. W tym czasie udało nam się sukcesywnie przeprowadzić wiele realizacji dla naszego stałego Klienta. Obecnie Meble.pl to spółka oferująca szeroki wybór mebli, akcesoriów oraz mnóstwa innych dodatków do wnętrz. 

Meble.pl prowadzi sklep internetowy z najszerszym w całej Polsce asortymentem elementów wyposażenia wnętrz. W ofercie znajduje się kilkanaście tysięcy mebli i dodatków. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wyroby zarówno polskich marek, jak i zagranicznych, pochodzących nawet z najdalszych zakątków świata. Oferta została opracowana na podstawie aktualnych trendów i wymagań klientów. Na stronie sklepu można znaleźć zarówno nowoczesne meble i dodatki w najmodniejszej stylistyce, jak i klasyczne, ponadczasowe elementy wyposażenia. To wszystko czyni Grupę meble.pl niekwestionowanym liderem w swojej branży. 

Firma od wielu lat prowadzi równolegle kilka sklepów, takich jak:

  • centrum.meble.pl, 
  • kuchnie.pl, 
  • akcesoria.meble.pl, 
  • sklejki.pl, 
  • osb.pl. 
Obecnie wszystkie zostały połączone w jedną domenę - meble.pl, dzięki czemu klienci mogą w komfortowy sposób dokonywać zakupów w jednym miejscu, mając do dyspozycji kilkanaście tysięcy mebli, dodatków i artykułów do wnętrz. Oferta Meble.pl to również liczne akcesoria meblowe. W asortymencie można znaleźć uchwyty, gałki, szuflady, prowadnice oraz wiele innych elementów uzupełniających do mebli. Firma prowadzi również sprzedaż materiałów drewnopochodnych, takich jak sklejki, płyty meblowe czy forniry. Oferta uzupełniona jest o usługę cięcia, dzięki czemu zamówionym elementom można nadać dowolny kształt i rozmiar. Wyjątkowo wymagający klienci maja możliwość zamówienia mebli na wymiar. W sklepie online każdy może wybrać kolor, rozmiar oraz zmodyfikować poszczególne elementy danego mebla (np. uchwyty, liczba półek itp.). Pełna oferta znajduje się na stronie sklepu internetowego. 

Firma posiada nowoczesną, w pełni zautomatyzowana linię produkcyjną, co pozwala w precyzyjny i szybki sposób wykonywać meble na wymiar oraz inne artykuły. Nowoczesne zaplecze technologiczne w połączeniu z dopracowanymi konfiguratorami online, pozwala usprawnić proces tworzenia mebli i zachować szybki termin realizacji zamówień.

Meble.pl dzięki wieloletniej działalności oraz kadrze kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, stanowi firmę o stabilnej i konkurencyjnej pozycji rynkowej. Centralna siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzeszowie, gdzie znajduje się również show room, w którym wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć część mebli i dodatków na ekspozycji. Firma posiada również oddziały, w miastach takich jak Kielce, Kraków oraz Warszawa. Dodatkowo w Biłgoraju mieści się również punkt odbioru. Grupa meble.pl została wielokrotnie wyróżniona certyfikatami i prestiżowymi nagrodami z branży meblarskiej, które stanowią najlepsze potwierdzenie na wysoką jakość i rzetelność prowadzonej przez firmę działalności.