Pro-familia

Klienci

Pro Familia

Argonium wpiera najlepszych, dlatego na liście naszych stałych Klientów od 4 lat znajduje się szpital Pro-Familia. To miejsce, które uchodzi za jedną z najlepszych placówek medycznych w kraju. Komfortowe wnętrza, wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów sprawiają, że pobyt pacjenta w szpitalu upływa w przyjaznej atmosferze. 

Pacjenci Pro-Familia cenią szpital przede wszystkim za troskę i życzliwe podejście. Wysokie standardy jakości i i bezpieczeństwa sprawiają, że placówka uchodzi za najlepszą w regionie według Rankingu Szpitali Rzeczpospolitej, a także II w zestawieniu ogólnopolskim. Szpital zapewnia swoim pacjentom nie tylko komfortowe warunki pobytu, ale przede wszystkim wykwalifikowany i ceniony personel medyczny. Zespół liczy blisko 500 osób, wśród których znajdują się najwyższej klasy lekarze specjaliści, położne, pielęgniarki oraz pracownicy medyczni. 

Szpital Pro-Familia działa od ponad 7 lat i zdążył już zdobyć uznanie oraz zaufanie pacjentów nie tylko z Podkarpacia. Szpital posiada wiele oddziałów oraz poradnie specjalistyczne w których realizuje świadczenia medyczne. Do najważniejszych oddziałów należą Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Neonatologiczny z Intensywną pieką Medyczną. Posiadają one III poziom referencyjny, co oznacza, że są przystosowane w najwyższym stopniu do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami. Do integralnych części szpitala należy również Stomatologia, która oferuje usługi leczenia oraz profilaktyki dla dzieci i dorosłych, przeprowadzone w oparciu o najnowsze technologie. Szpital posiada również własne Centrum Badawczo-Rozwojowe nieinwazyjnych metod terapeutycznych. To pierwsze takie miejsce w Polsce i W Europie środkowo-wschodniej, gdzie przeprowadzane są badania nad leczeniem mięśniaków termoablacją ultradźwiękową, którą stosuje się w najlepszych ośrodkach medycznych na świecie. Częścią Pro-Familia jest również fundacja, która powstała w 2015 roku i ma na celu ochronę zdrowia, profilaktykę zdrowotną a także rozwój nieinwazyjnych metod leczenia. 

Dla pacjentów przygotowane zostały komfortowe 2-3 osobowe pokoje z łazienkami. Na oddziale Ginekologiczno-Położniczym znajdują się natomiast pokoje 1-2 osobowe z prywatną łazienką, telewizorem oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy z nich wyposażony został również w specjalny kącik przeznaczony do kąpieli i pielęgnacji noworodka. Na wszystkich oddziałach odbywa się także poranny obchód, gdzie pacjent może skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Do dyspozycji pacjentów jest również lekarz dyżurujący. 

Szpital Pro-Familia w trakcie swojej działalności otrzymał liczne nagrody i certyfikaty, potwierdzające jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Praca nad działaniami promocyjnymi dla najlepszego szpitala w regionie to dla nas ogromne wyróżnienie.