Sharp

Od 2016 rok tworzymy dla firmy sharp dedykowane oprogramowanie, zajmujemy sie tworzeniem treści na serwisy grupy sharp, budujemy stony www. 

Od ponad stu lat firma Sharp pragnie oferować korzyści i poprawę jakości pracy, oferując produkty i rozwiązania jedyne w swoim rodzaju. Historia firmy rozpoczęła się od wynalezienia ołówków „Ever-Sharp” (ang. zawsze ostry), od których wywodzi się nazwa przedsiębiorstwa. Od tamtej pory głównym kierunkiem działalności dla firmy stało się projektowanie innowacyjnych rozwiązań. To właśnie Sharp wprowadził pierwsze japońskie telewizory oraz odbiorniki radiowe na rynek. Zasługą firmy są również pierwsze na świecie kalkulatory LCD. Obecnie Sharp specjalizuje się we wspieraniu swoich klientów w zakresie zarządzania dokumentami, procesami skanowania oraz archiwizacji i obiegu dokumentów. Obecne rozwiązania również charakteryzują się wysokim stopniem innowacji, co potwierdzają liczne, przyznane dla firmy nagrody i wyróżnienia. 

Oferta Sharp obejmuje urządzenia drukujące, które można zintegrować z oprogramowaniem, które pozwala na łatwe zarządzanie dokumentacją. Firma jest również producentem nowoczesnych monitorów i wyświetlaczy, które zapewniają doskonałe odwzorowanie obrazu. Sharp to także usługi zarządzane, które poprawiają wydajność pracy, usprawniają przepływ zadań oraz zapewniają bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność sieci i serwerów. Nowością są rozwiązania fotowoltaiczne, które pozwalają na optymalne zarządzanie energią. Nie należy zapominać również o elektronice użytkowej. Telewizory, sprzęty audio oraz AGD obecne są w wielu domach w Polsce i na całym świecie. 

Produkty Sharp pozwalają zmniejszyć koszty i poprawić produktywność w działalności biznesowej. Zapewniają również zwiększone bezpieczeństwo i sprawność przepływu informacji. Dedykowane gospodarstwom domowym sprzęty elektroniczne pozwalają zwiększyć komfort codziennego życia oraz zapewnić doskonałą rozrywkę. Systemy fotowoltaiczne i zarządzania energią pozwalają natomiast zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery oraz przyczyniają się do oszczędności. 

Sharp przywiązuje dużą uwagę do dbania o zasoby naturalne. Zaangażowanie w sprawy ekologiczne w tym przypadku nie jest widoczne tylko w słowach, ale przede wszystkim w działaniu. Od 2003 roku firma poddaje swoje fabryki surowej kontroli pod względem spełniania wymogów ekologicznych. Możliwość zmniejszenia ilości odpadów oraz oraz oszczędności surowców przejawia się nie tylko w trakcie projektowania i produkcji, ale również w trakcie jego użytkowania przez finalnego klienta i w późniejszej utylizacji. 

Przy tworzeniu realizacji dla firmy Sharp zawsze inspirujemy się jej głównym mottem „Dążymy do doskonałości". Dzięki temu nasze rozwiązania są unikatowe i sprecyzowane pod Klienta.