Van Pur

Klienci

Van Pur

Naszym stałym Klientem jest Van Pur S.A., współpracujemy  od 2013 roku. Możliwość wspierania działalności firmy, która uchodzi za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek branży piwowarskiej to dla Argonium ogromne wyróżnienie, szczególnie z racji tak długoletniej współpracy. 

Spółka Van Pur działa od 1989 roku. Jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła linię do rozlewu piwa puszkowego w swoim browarze w Rakszawie pod Rzeszowem. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie konfekcjonowaniem piwa, jednak już w 1993 roku zaczęła produkować swój własny trunek pod marką Van Pur Premium. Do dziś jest to jedna z wiodących marek browaru. Firma jest prekursorem w produkcji mocnego piwa o zawartości ekstraktu 18%. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że w kolejnych latach spółka powiększyła się o kolejne browary. Van Pur obecnie produkuje ponad 4 mln hektolitrów piwa w ciągu roku, w swoich 5 browarach zlokalizowanych w różnych regionach Polski. Dzięki swojej stale wzrastającej pozycji jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale również za granicą. Od 2013 roku, przedsiębiorstwo oferuje również napoje bezalkoholowe na bazie słodu. Van Pur stawia na ciągły rozwój, dlatego wciąż sięga po nowe technologie. W 2013 roku zaczął wytwarzać własne opakowania, jako pierwsza tego typu spółka w Polsce. Dzięki temu piwa są obecnie sprzedawane w innowacyjnych, lekkich i przezroczystych butelkach PET z powłoką plasmax, dzięki której na długo zachowują świeżość i smak. 

Van Pur to piwa oraz napoje bezalkoholowe na bazie słodu. W ofercie znajduje się obecnie kilkanaście rozpoznawalnych marek. Do najbardziej znanych należą Łomża i Brok, które dostępne są na rynku ogólnopolskim. Dużym uznaniem cieszą się także piwa regionalne. Dostępne w ofercie piwa dzielą się na jasne i ciemne. Produktem o największym zasięgu jest obecnie Łomża Jasne, produkowane przez łomżyński browar. Charakterystyczne zielone butelki kryjące złoty trunek zdobyły ogromne uznanie i są jednymi z najchętniej wybieranych piw przez Polaków.

25 lat produkcji piwa pozwoliło wypracować najwyższe standardy. Dodatkowo dzięki pasji i zaangażowaniu, Van Pur jest obecnie największą polską niezależną firmą piwowarską. To wielki sukces, szczególnie w kraju, gdzie spożycie piwa plasuje się na jednym z najwyższych poziomów w Europie, a tradycje piwowarskie sięgają okresu średniowiecza. Połowa produkcji jest sprzedawana na rynkach zagranicznych w Europie i w Azji. Dzięki możliwościom technologicznym, spółka może produkować piwa i napoje zgodnie z regionalnymi wymaganiami. 

Powierzenie nam działań marketingowych przez tak znanego producenta jak Van Pur jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również ogromnym powodem do dumy.