Marketing szeptany - budowanie wizerunku w internecie

Szukasz sposobu, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty? Chcesz aby Twoja strona www zajmowała jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce oraz ukształtowała pozytywny wizerunek? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nasza oferta marketingu szeptanego.

Co to jest marketing szeptany?

Marketing szeptany to bezpośrednie dotarcie do odbiorcy przy pomocy spontanicznej informacji na temat danej firmy bądź jej oferty, zawierającej odnośnik do strony www. Celem jest pobudzenie dyskusji, jednak w sposób naturalny i niewymuszony. Fora internetowe są również źródłem pozyskiwania wysokiej jakości linków. Dzięki temu, że odnośnik do konkretnej strony zamieszczony jest w sposób naturalny, marketing szeptany wpływa również na wzrost Twojej pozycji w Google.

Niestety, wiele osób kojarzy marketing szeptany z nachalnym wklejaniem linków na forach i w komentarzach. W naszej agencji wystrzegamy się takich praktyk. Strategia marketingu szeptanego pod kątem SEO, opiera się na opakowaniu każdego linku w ciekawą i wartościową treść, aby wyglądała jak naturalna i spontaniczna reakcja użytkownika, a nie działanie reklamowe. Oprócz tego, przy wyborze źródła, w którym będziemy stosować marketing szeptany, kierujemy się wiarygodnością i zaufaniem serwisu. Dzięki temu, nasze działania skutecznie poprawią pozycję Twojej witryny w wynikach Google.

Dlaczego marketing szeptany w agencji Argonium jest tak skuteczny?

Argonium to firma zajmująca się marketingiem szeptanym od 2005 roku. Realizujemy działania w ramach marketingu szeptanego, przekazując istotne dla wizerunku marki komunikaty na temat firmy lub jej oferty na forach internetowych. To idealne miejsce do pozyskania wartościowych linków, ponieważ fora są niezwykle popularne i przebywa na nich duża grupa użytkowników. Ponadto dzielą się one często ze względu na tematykę oraz lokalizację. Istnieje zatem większe prawdopodobieństwo, że trafimy do określonej grupy odbiorców, która rzeczywiście będzie zainteresowana Twoją ofertą.

W agencji Argonium działania w ramach marketingu szeptanego na forach odbywają się pod pewnymi warunkami. Zachęcamy użytkowników do dyskusji na temat produktów i usług firmy, bierzemy w niej aktywny udział, wzbudzamy pozytywne reakcje w odbiorcach oraz reagujemy na ich zapytania. Dbamy o to, aby cały proces wyglądał w naturalny, nienachalny sposób, dzięki czemu potrafimy zachęcić klienta do kliknięcia w odnośnik kierujący na Twoją stronę www. Trzymamy się wyłącznie etycznych praktyk. Nie spamujemy linkami, nie oczerniamy konkurencji. Nie wprowadzamy również potencjalnych klientów w błąd na temat oferty.

Co zyskasz decydując się na naszą ofertę marketingu szeptanego?

1. Pozyskasz naturalne, wysokiej jakości linki.
2. Poprawisz pozycję swojej strony www w wyszukiwarce.
3. Zyskasz wsparcie dla prowadzonych działań z zakresu pozycjonowania oraz dla procesu pozyskiwania linków.
4. Zainteresujesz klientów swoją ofertą i zbudujesz z nimi więzi.
5. Zwiększysz sprzedaż produktów i usług.

Marketing szeptany oferuje korzyści związane nie tylko z wizerunkiem firmy. Komentarze i opinie na forach dyskusyjnych generują większy ruch na Twojej stronie www. To także skuteczne wsparcie dla pozycjonowania.