CID

Identyfikacja wizualna

CID
CID
Klient: CID
WWW:

CID to przedsiębiorstwo z siedzibą w Rzeszowie specjalizujące się w tapicerstwie samochodowym. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, której działalność koncentruje się głównie wokół samochodów klasycznych, takich jak Porsche, jednak oferta obejmuje również możliwość stworzenia tapicerki dla innych modeli pojazdów. 
Firma przykłada dużą uwagę do jakości wykonania oraz dokładności, stosując wysokiej klasy materiały, które zwiększają komfort jazdy. Dzięki temu każdy właściciel zabytkowego pojazdu może stworzyć własne, spersonalizowane wnętrze samochodu o unikalnym, indywidualnym charakterze lub odtworzyć jego pierwowzór.

 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

 

Nasze prace obejmowały stworzenie nowej koncepcji logotypu dla firmy CID, tak aby nawiązywał do klasycznych i zabytkowych samochodów, na których firma skupia swoją uwagę.  Tworząc logo dla firmy usługowej staraliśmy się skoncentrować przede wszystkim na jej charakterze. Klientowi zależało na tym, aby logotyp nawiązywał do profilu działalności i był łatwo identyfikowany z firmą. 

Przygotowaliśmy znak graficzny przedstawiający klasyczny samochód, który wskazuje, że usługi firmy skierowane są głownie do właścicieli starszych pojazdów. Czcionka logotypu również nawiązuje do stylistyki retro, dzięki czemu jest spójna z grafiką. 

Nasz projekt obejmował również opracowanie księgi znaków zawierającej między innymi takie elementy jak kolorystykę, typografię skalowanie i wielkość minimalną oraz obszar ochronny. Stworzyliśmy także alternatywne wersje logotypów.

sharp

Agencja Interaktywna Argonium to godny polecania partner w biznesie. Najważniejsza cecha to elastyczność oraz podejście do klienta. 

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Blogi firmowe
Pozycjonowanie szerokie

Zobacz inne realizacje

Resmar

Marketing internetowy

zobacz projekt
Maxton Design

Identyfikacja wizualna

zobacz projekt
Dr Parda

Strony www

zobacz projekt

Case study

Optymalizacja treści w sklepie internetowym
zobacz więcej
Optymalizacja treści w sklepie internetowym
Treści w sklepie internetowym wraz z techniczną optymalizacją serwisu oraz linkami zewnętrznymi są...
Jak sprawnie wdrożyć intranet?
zobacz więcej
Jak sprawnie wdrożyć intranet?
Intranet to doskonałe narzędzie dla firm, które przyczynia się do ich rozwoju. Ułatwia pracę, zapewnia...
Marketing szeptany w promocji kliniki
zobacz więcej
Marketing szeptany w promocji kliniki
Kliniki medycyny estetycznej zyskują coraz większą popularność. Wiele osób znajduje wśród nich sposób na...