...
...

Italiastyle.pl - content marketing

Klient: Italia Style
Kategoria: Marketing internetowy

Opis firmy

Italia Style to sklep internetowy oferujący szeroki wybór mebli włoskich. W asortymencie można znaleźć elementy wyposażenia do różnych pomieszczeń domowych. Sklep oferuje również meble kontraktowe, charakteryzujące się podwyższona odpornością i trwałością, które rekomendowane są do miejsc szczególnie wymagających, takich jak hotele, restauracje oraz firmowe biura.

Meble Italia Style dystrybuowane są prosto z Włoch, gdzie tworzone są w oparciu o najlepsze gatunkowo materiały i dopracowywane pod każdym względem. Dzięki temu oferują ponadprzeciętną jakość, staranność wykonania, niezwykłą solidność, a także niezaprzeczalne piękno. Italia Style posiada wieloletnie doświadczenie w branży meblowej, dlatego swoją wiedzę pragnie przekazywać również swoim klientom, prowadząc dla nich bloga, gdzie podpowiada jak urządzić wnętrze oraz zaznajamia z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. 


Sklep internetowy z włoskimi meblami Italia Style jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które poszukują do swoich pomieszczeń mebli w najlepszej jakości i nienagannej stylistyce, które będą mogły służyć przez długie lata. Asortyment zawierający szeroki wybór najnowszych propozycji włoskich marek pozwala każdemu klientowi wybrać wyjątkowe meble, dzięki którym urządzi własną, stylową i komfortową przestrzeń. 

Założenia projektu

Atrakcyjne meble oferowane przez Italia Style wymagały równie atrakcyjnych treści, które miałyby możliwość przybliżyć potencjalnemu klientowi sklepu wszystkie właściwości i zalety mebli. Opracowana przez nas strategia content marketingu wymagała przygotowania i dostarczenia unikalnych tekstów dla produktów i kategorii. 

Nasz zespół samodzielnie wyszukiwał treści, korzystając ze stron producentów, w oparciu o które powstawały teksty. Zachowaliśmy umiar pomiędzy słowami kluczowym, a właściwą treścią. Staraliśmy się skupić na tym, aby teksty były przyjemne w odbiorze i mogły dostarczać klientom sklepu jak najwięcej użytecznych informacji. Oferta naszego Klienta posiada mnóstwo zalet, takich jak wysoka jakość czy estetyka wykonania, które warto było podkreślić. Podczas tej realizacji wykorzystywaliśmy więc język korzyści, dzięki któremu teksty zachęcają odbiorców do zakupu mebli.

Referencje
Od kilkunastu lat współracujemy z firma Argonium. Pomimo bardzo dużych wymogów stawianych przed projektami firma wywiązuje sie terminowo oraz bardzo kreatywnie.  Argonium świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i dzięki temu nasza współpraca trwa do dziś.
Prezes Zarządu
Dawid Pacyna
W tym proekcie wykonaliśmy: