Italiastyle.pl

Marketing internetowy

Italiastyle.pl
Klient: Italiastyle.pl

Italia Style to sklep internetowy oferujący szeroki wybór mebli włoskich. W asortymencie można znaleźć elementy wyposażenia do różnych pomieszczeń domowych. Sklep oferuje również meble kontraktowe, charakteryzujące się podwyższona odpornością i trwałością, które rekomendowane są do miejsc szczególnie wymagających, takich jak hotele, restauracje oraz firmowe biura.

Meble Italia Style dystrybuowane są prosto z Włoch, gdzie tworzone są w oparciu o najlepsze gatunkowo materiały i dopracowywane pod każdym względem. Dzięki temu oferują ponadprzeciętną jakość, staranność wykonania, niezwykłą solidność, a także niezaprzeczalne piękno. Italia Style posiada wieloletnie doświadczenie w branży meblowej, dlatego swoją wiedzę pragnie przekazywać również swoim klientom, prowadząc dla nich bloga, gdzie podpowiada jak urządzić wnętrze oraz zaznajamia z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. 


Sklep internetowy z włoskimi meblami Italia Style jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które poszukują do swoich pomieszczeń mebli w najlepszej jakości i nienagannej stylistyce, które będą mogły służyć przez długie lata. Asortyment zawierający szeroki wybór najnowszych propozycji włoskich marek pozwala każdemu klientowi wybrać wyjątkowe meble, dzięki którym urządzi własną, stylową i komfortową przestrzeń. 

 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

 

Atrakcyjne meble oferowane przez Italia Style wymagały równie atrakcyjnych treści, które miałyby możliwość przybliżyć potencjalnemu klientowi sklepu wszystkie właściwości i zalety mebli. Opracowana przez nas strategia content marketingu wymagała przygotowania i dostarczenia unikalnych tekstów dla produktów i kategorii. 

Nasz zespół samodzielnie wyszukiwał treści, korzystając ze stron producentów, w oparciu o które powstawały teksty. Zachowaliśmy umiar pomiędzy słowami kluczowym, a właściwą treścią. Staraliśmy się skupić na tym, aby teksty były przyjemne w odbiorze i mogły dostarczać klientom sklepu jak najwięcej użytecznych informacji. Oferta naszego Klienta posiada mnóstwo zalet, takich jak wysoka jakość czy estetyka wykonania, które warto było podkreślić. Podczas tej realizacji wykorzystywaliśmy więc język korzyści, dzięki któremu teksty zachęcają odbiorców do zakupu mebli.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Artykule sponsorowane
Audyty seo
Blogi firmowe
Infografiki
Link building
Marketing szeptany
Opisy produktów
Optymalizacja SEO
Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie sklepow
SEO PR

Zobacz inne realizacje

Resmar

Marketing internetowy

zobacz projekt
Bendiks Rzeszów

Strony www

zobacz projekt
CID

Identyfikacja wizualna

zobacz projekt

Case study

Jak sprawnie wdrożyć intranet?
zobacz więcej
Jak sprawnie wdrożyć intranet?
Intranet to doskonałe narzędzie dla firm, które przyczynia się do ich rozwoju. Ułatwia pracę, zapewnia...
Ile kosztuje pozycjonowanie?
zobacz więcej
Ile kosztuje pozycjonowanie?
Pozycjonowanie jest jedną z najpopularniejszych metod promocji w Internecie i trudno obecnie znaleźć...
Jak zwiększyć współczynnik konwersji w sklepie internetowym?
zobacz więcej
Jak zwiększyć współczynnik konwersji w sklepie internetowym?
Obecnie niemal każdy produkt można dostać nie wychodząc z domu, co przyczynia się do wzrostu liczby...