meble.pl

Artykule sponsorowane
Audyt SEO
Blogi firmowe
Klient: meble.pl

OPIS FIRMY

 

Meble.pl to jeden z najbardziej rozbudowanych i rozpoznawalnych sklepów meblowych w Internecie. Dzięki swojej ogromnej ofercie, na którą składa się tysiące pozycji asortymentowych renomowanych marek, sklep cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Meble.pl posiada również sieć sklepów stacjonarnych rozmieszczonych w kilku miastach Polski, co w połączeniu z ponad dziesięcioletnim okresem działalności sprawia, że firma może poszczycić się stabilną pozycją rynkową. 


W ofercie, oprócz mebli można znaleźć również ogromny wybór produktów oświetleniowych do wnętrz. Dodatkowo firma oferuje także akcesoria meblowe i materiały drewnopochodne. Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z możliwości tworzenia mebli na wymiar, które można spersonalizować na różne sposoby. Meble.pl dysponuje własną, nowoczesną linia produkcyjna, połączoną z konfiguratorami online, dzięki czemu proces tworzenia mebli może przebiegać w sposób szybki i sprawny. 


Meble.pl dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu doskonale zna potrzeby rynku, dzięki czemu oferta jest w pełni dopasowana do preferencji klientów. Wśród niej znajdują się zarówno meble nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, jak i klasyczne, które pozwalają wykreować wnętrze w ponadczasowym stylu. 

 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

 

Dla firmy Meble.pl realizowaliśmy działania w ramach content marketingu. Przygotowaliśmy unikalne i wartościowe pod względem merytorycznym treści do sklepu internetowego. 
Sklep Meble.pl dysponuje ogromną liczbą pozycji asortymentowych, dlatego w pracę nad tekstami zaangażowanych było 5 osób. Dzięki przemyślanej strategii, udało się zachować spójność zarówno w strukturze teksów, jak również w ich stylistyce.


Szeroka i zróżnicowana oferta sklepu wymagała od nas bardzo dobrego przygotowania. Kluczowe znaczenie miało tutaj wyszukiwanie informacji. Większość danych, na podstawie których zostały przygotowane teksty, wyszukiwana była samodzielnie przez nasz zespół. Korzystaliśmy wyłącznie z wiarygodnych źródeł, takich jak strony producentów. 


Google wspiera wartościowe treści, które nie są przesycone słowami kluczowymi, dlatego zachowaliśmy odpowiednią relację pomiędzy merytoryką tekstu, a pozycjonowanymi frazami. 
Przygotowane w ten sposób opisy stanowią bogatą bazę informacji o produktach dla klientów sklepu oraz stanowią zachętę do zakupu.

Zobacz nasze realizacje

Marketing internetowy

zobacz projekt

Marketing internetowy

zobacz projekt

Strony www

zobacz projekt