Italia style

Sklepy on-line
Realizacja sklepu on-line Italia style
poprzednia realizacja następna realizacja
Klient
Italia style
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Italia Style to dystrybutor ekskluzywnych mebli włoskich, z którym współpracujemy od samych początków naszej działalności. Sklep internetowy powstał z myślą o osobach, które poszukują mebli wysokiej jakości o unikatowym designie i charakterze. Naszemu stałemu klientowi zaproponowaliśmy nowe spojrzenie na markę Italia Style. Kompleksowa oferta miała na celu całkowite zoptymalizowanie sklepu internetowego, czego efektem jest wzrost konwersji w ciągu miesiąca o 300% przy stałym ruchu.

01

Meble włoskie w minimalistycznym wydaniu

Firma po wieloletniej obecności w branży e-commerce potrzebowała lekkiego, a zarazem zauważalnego odświeżenia swojej platformy sprzedażowej. Stworzyliśmy przejrzystą i przyjazną witrynę w nowoczesnej odsłonie, która pozwoli klientom w łatwy, wręcz intuicyjny sposób odnajdywać interesujące ich produkty. Innowacyjna szata graficzna została dostosowana do współczesnych trendów i charakteryzuje się pełną responsywnością. Wykreowaliśmy estetyczne tło, które nie odciąga uwagi od atrakcyjnych zdjęć produktów oraz rzeczowych opisów produktów stworzonych przez copywriterów.

02

Rozbudowana oferta w spójnym stylu

Stronę www przeanalizowaliśmy pod kątem pozycjonowania, zoptymalizowaliśmy SEO, a także stworzyliśmy unikalne treści zwiększające atrakcyjność oferty. Nasze działania zaowocowały nie tylko czytelną prezentacją oferty, ale również zachęciły użytkowników do dokonywania zakupów w sklepie Italia Style — statystyki zwiększenia sprzedaży ciągle rosną.
zobacz wszystkie realizacje