Offstore

Sklepy on-line
Realizacja sklepu on-line Offstore
poprzednia realizacja następna realizacja
Klient
Offstore
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Offstore to sklep internetowy, który jest na bieżąco z najnowszymi trendami odzieżowymi, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości produkty, które ma do zaoferowania świat mody. Razem z firmą działamy od kilku lat nad stworzeniem wysoce estetycznej strony www, która będzie nie tylko atrakcyjnie się prezentowała, ale również będzie łatwa i przyjemna w obsłudze. Nowoczesny sklep internetowy dopasowaliśmy do wizerunku marki Offstore, która podąża za światowymi wybiegami mody.

01

Designerskie ubrania i akcesoria

Offstore zajmuje się sprzedażą produktów znanych marek, dzięki czemu zapewnia sobie wiodącą pozycję w branży odzieżowej. Stworzony w nowoczesnej sklep internetowy, zapewnia wygodne i bezproblemowe zakupy, wpływa na wzrost liczby klientów, co przekłada się na generowanie zysków.
02

Zakupy z domu

Sklep online to funkcjonalne rozwiązanie dla klientów, którzy nie muszą wychodzić z domu, aby nabyć interesujące ich produkty. Strona Offstore została dopasowana do ekranów smartfonów i tabletów, dzięki czemu można dokonywać zakupów z urządzenia, które mamy aktualnie pod ręką. Znacznemu odnowieniu poddany został segment „koszyk”, który charakteryzuje przejrzysta szata graficzna ułatwiająca sfinalizowanie zakupów.
zobacz wszystkie realizacje