Dr Parda

Strony www

Dr Parda
Klient: Dr Parda
Kategoria:Strony www

OPIS FIRMY

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda to placówka, oferująca nowoczesne i bezpieczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Została założona w 2014 roku z inicjatywy dr Barbary Pardy-Głomskiej, dyplomowanego lekarza i członka Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Klinika zlokalizowana jest w Piasecznie koło Warszawy.
Dr Parda posiada wykształcenie nie tylko w kierunku medycyny estetycznej, ale również psychiatrii. Dzięki temu jest w stanie okazać swoim pacjentom pełne zrozumienie i troskę sprawiając, że zarówno konsultacje, jak i procedura zabiegowa przebiegnie w komfortowej i bezstresowej atmosferze. 
Opiekę nad Pacjentami sprawuje również ginekolog, dermatolog, psychodietetyk i pielęgniarka. Każdy z nich jest doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie, nieustannie podnoszącym swoje klasyfikacje poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Zdobytą wiedzę lekarze kliniki przekazują innym organizując szkolenia. 
W ofercie Kliniki Dr Pardy znajdują się zabiegi dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku. Wykorzystywane są do nich zaawansowane technologicznie urządzenia oraz wysokiej jakości preparaty pozwalające uzyskać efekt odmłodzenia i rewitalizacji skóry. W klinice można również pozbyć się niedoskonałości, zarówno tych nabytych, jak i wrodzone. Klinika nieustannie śledzi nowe trendy w branży uzupełniając swoją ofertę o nowe zabiegi. 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Na zlecenie Kliniki Dr Pardy przeprowadziliśmy optymalizację strony www. Nasze prace nad witryną rozpoczęliśmy od audytu SEO. Dokonaliśmy dokładnej analizy i weryfikacji poszczególnych elementów strony pod kątem standardów SEO. Na bazie audytu przygotowaliśmy wytyczne optymalizacji.
Nasze działania obejmowały budowę przekierowań starych URL na nowe. Dzięki temu osoby dysponujące nieaktualnymi linkami nie natrafią na komunikat o braku danej strony, lecz zostaną przekierowane na nowy adres. Roboty Google również przenoszone będą do preferowanych stron, nie powodując spadku ruchu organicznego. 
Ważnym krokiem była optymalizacja treści istniejących już na stronie. Stworzyliśmy również nowe opisy do oferty, która została rozszerzona o nowe zabiegi. Teksty zostały dopracowane w taki sposób, aby przekazywały użytkownikom jak najwięcej istotnych informacji na temat poszczególnych usług, a także były czytelne i łatwo przystępne również dla osób, które na co dzień nie operują fachowym słownictwem medycznym. Wartościowe i unikalne treści służą nie tylko odwiedzającym stronę, ale również pozycjonowaniu.
Dostosowaliśmy stronę zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki, aby jej widoczność i pozycja uległy poprawie. Dzięki temu osoby poszukujące profesjonalnej, świadczącej wysoki poziom usług placówki medycyny estetycznej mogą łatwo znaleźć Klinikę Dr Pardy, wpisując odpowiednie frazy w wyszukiwarkę.

 

 

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Artykule sponsorowane
Link building
Marketing szeptany
Opisy produktów
Optymalizacja SEO
SEO PR

Zobacz inne realizacje

Tworzenie opisów produktów dla meble.pl

Marketing internetowy

zobacz projekt
Italiastyle.pl

Marketing internetowy

zobacz projekt
TDF Rzeszów

Strony www

zobacz projekt

Case study

Jak wykorzystujemy marketing szeptany w promocji lekarzy?
zobacz więcej
Jak wykorzystujemy marketing szeptany w promocji lekarzy?
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, dlatego usługi medyczne od wielu lat należą do najczęściej...
Case study - Jak współpracujemy przy tworzeniu stron www?
zobacz więcej
Case study - Jak współpracujemy przy tworzeniu stron www?
Podjęcie decyzji o utworzeniu strony internetowej jest równoznaczne z realizacją wielu kolejnych kroków,...
Case Study - Jak budować profesjonalną stronę produktową
zobacz więcej
Case Study - Jak budować profesjonalną stronę produktową
Pozyskanie ruchu na stronie internetowej jest często niełatwym zadaniem. Nawet jeśli witryna odwiedzana...