Imeso
A.L.T Hyper Pulse

Strona www
Realizacja strony www Imeso A.L.T Hyper Pulse
poprzednia realizacja następna realizacja
Klient
Imeso A.L.T Hyper Pulse
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Imeso to strona produktowa promująca technologię Leonardo A.L.T. Hyper Pulse, czyli Akumulacyjny Impuls Światła, którego wykorzystanie w gabinetach estetycznych pozwala usuwać włosy niezależnie od posiadanego odcienia skóry, a także koloru włosa. Hyper Pulse A.L.T. to innowacyjny produkt — zupełny przełom wśród dostępnych do tej pory technologii. Z firmą dystrybuującą szybką i skuteczną technologię laserową działamy kilku lat — ciągle ulepszamy szatę graficzną strony, ponieważ dobry projekt nigdy się nie kończy.

Imeso A.L.T Hyper Pulse
01

Technologia, komfort, skuteczność

Na zlecenie firmy Imeso stworzyliśmy stronę www informującą o produkcie, jakim jest laser Hyper Pulse A.L.T. - uzupełniliśmy ją o wartościowe i unikalne treści opisujące budowę oraz działanie nowoczesnej technologii emitującej energię świetlną. Atutem strony jest przejrzysta szata graficzna, która łączy uniwersalną biel z odcieniem ciemnego różu oraz subtelną czernią — kolorystyka strony zgodna jest z logo wykorzystywanym przez Imeso, co wpływa na kreowanie wizerunku firmy, a także jest uzupełnieniem działania promocyjnego.
02

Nowy rozdział w zabiegach estetycznych

Ważnym krokiem w przypadku produktu Imeso była optymalizacja treści — stworzyliśmy nowe opisy do ofert powiązanych produktów. Stronę www dostosowaliśmy także zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki, aby jej widoczność i pozycja uległy poprawie, dzięki czemu gabinety poszukujące profesjonalnego sprzętu będą mogły w łatwy sposób odnaleźć sprzęt marki Imeso. Witrynę można przeglądać na urządzeniach mobilnych.
zobacz wszystkie realizacje