Impresja

strona www
Realizacja strony www Impresja
poprzednia realizacja nasępna realizacja
Klient
Impresja
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Impresja to salon sukien ślubnych działający na terenie Rzeszowa, z którym od kilku lat współpracujemy w celu zbudowania wizerunku oraz zwiększenia świadomości marki w Internecie. Dla salonu sukien ślubnych odświeżyliśmy serwis internetowy, który w lepszy sposób pozwoli podtrzymywać kontakt z odbiorcami. Rozbudowana strona www nawiązująca do usług oferowanych przez markę Impresja została dostosowana do aktualnych standardów marketingowych.

01

Najnowsze kolekcje mody ślubnej

Dla salonu mody ślubnej chcieliśmy stworzyć stronę, która będzie utrzymana w nowoczesnej, przejrzystej, a zarazem prostej stylistyce. Głównym celem był dla nas dobór odpowiedniej kolorystyki, a także zwrócenie uwagi klienta na wysokiej jakości zdjęcia poszczególnych kolekcji sukien ślubnych. Estetyczna szafa graficzna połączona z czytelnym układem pozwoli klientowi w wygodny i intuicyjny sposób zaznajomić się z ofertą.
02

Piękno i styl

Responsywna strona internetowa dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyszukiwana, dlatego korzystanie ze smartfona i tableta jest znacznie wygodniejsze. Co więcej, dla salonu sukien ślubnych Impresja stosujemy pozycjonowanie, które pozwala zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce — takie działanie pozwala na wzrost ruchu na stronie oraz ogólną poprawę zysków.
zobacz wszystkie realizacje