Maxton Design

Strona www
Realizacja strony www Maxton Design
poprzednia realizacja następna realizacja
Klient
Maxton Design
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Z Maxton Design ściśle współpracujemy przy rebrandingu strony www od ponad 8 lat. W ramach kooperacji poprosili nas o opracowanie koncepcji graficznej elementów wykorzystywanych do tuningów samochodowych, a także zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej. Do projektu podeszliśmy w sposób indywidualny, jednocześnie kierując się zasadami partnerskiej współpracy. Wysłuchaliśmy oczekiwań Klienta i postaraliśmy się dopasować do nich najlepsze rozwiązanie — oprócz innowacyjnej szaty graficznej witryny internetowej zapewniliśmy wygodną i intuicyjną nawigację. Realizacje jest zgodna z najnowszymi standardami — kreuje wizerunek firmy oraz uzupełnia działania promocyjne, które prowadzą do zwiększonej sprzedaży produktów.

01

Design bez ograniczeń

Chcieliśmy stworzyć stronę internetową, która będzie utrzymana w przejrzystej stylistyce — ułatwi różnym grupom użytkowników proste znalezienie potrzebnych informacji. Opracowaliśmy koncepcję graficzną, która naprowadza klienta na wykorzystany w realizacji produkt, jednocześnie dając mu możliwość bezpośredniego przejścia do sklepu internetowego. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wprowadzenie interakcji z klientem poprzez ocenianie i udostępnianie realizacji tuningowanych samochodów.

#FFFFFFF
#FC0033
#222222
#000000
02

Tuning, pasja, życie

Stworzyliśmy projekt, który pasuje do charakteru działalności Maxton Design — wykorzystana szata graficzna i kolorystyczna natychmiast stała się wyrazem nowej tożsamości firmy, idealnie wpisuje się w wizualną identyfikację marki. Efektem współpracy nad atrakcyjną i funkcjonalną stroną www jest skuteczne podwyższenie ruchu oraz zysków Maton Design.
zobacz wszystkie realizacje