Siedlisko Janczar

strona www
Realizacja strony www Siedlisko Janczar
poprzednia realizacja nasępna realizacja
Klient
Siedlisko Janczar
Zakres działań
Project strategy, UX research, web design
Team
Creative director, UX/UI designer, interaction designer, project director, project manager, coders, copywriter.

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy, z którym od kilku lat współpracujemy w celu stworzenia nieszablonowej strony internetowej. Nie tylko będzie ona atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim łatwa w obsłudze oraz użyteczna. Siedlisko Janczar to przestrzeń przyjazna dla osób, które chcą wypocząć aktywnie, dlatego postaraliśmy się dopasować wygląd strony www do kreowanego przez klienta wizerunku. Realizacja jest zgodna z aktualnymi standardami.

01

Aktywny wypoczynek dla każdego

Chcieliśmy wykreować stronę, która będzie utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Postawiliśmy na przejrzyste rozgraniczenie oferty naszego klienta, dzięki czemu znalezienie potrzebnych informacji zostanie ułatwione poszczególny grupom docelowym. Witrynę uzupełniliśmy o interesujące teksty zachęcające potencjalnych klientów do skorzystania z atrakcji na świeżym powietrzu przygotowanych przez ośrodek wypoczynkowy.

02

Blisko natury

Wykonany projekt pasuje do charakteru działalności Siedliska Janczar — wykorzystaliśmy stonowaną szatę kolorystyczną zestawioną z prostym układem strony oraz uzupełniliśmy witrynę atrakcyjnymi zdjęciami promującymi ośrodek. Efektem naszej współpracy jest wykreowanie silnego środka przekazu, który wpłynie na wizerunek firmy i pozwoli na podtrzymywanie kontaktu z klientami.
zobacz wszystkie realizacje