Szklane Tarasy

Strony www

Szklane Tarasy
Klient: Szklane Tarasy
Kategoria:Strony www

OPIS FIRMY

 

Szklane tarasy to ceniona firma deweloperska z Rzeszowa, która znana jest z wielu nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Niepowtarzalna architektura oraz atrakcyjne lokalizacje sprawiają, że lokale wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Wśród zaprojektowanych i wybudowanych budynków znajduje się miedzy rozpoznawalny Zig Zag House, apartamentowiec ST Tower z niesamowitymi widokami na Rzeszów oraz osiedla budynków mieszkalnych przy ulicy Strażackiej oraz Grabskiego. 

10 letnie doświadczenie zdobywane na rynku lokalnym oraz ogromna liczba sprzedanych mieszkań liczona w tysiącach, świadczy o wysokiej renomie i profesjonalizmie tego dewelopera. Inwestycje realizowane przez Szklane Tarasy wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także wysokim standardem wykończeń. Budowane osiedla mieszkaniowe są kameralne oraz zlokalizowane w dogodnych i bezpiecznych obszarach. Mieszkania charakteryzują się zróżnicowanym metrażem, dlatego dostępne są zarówno dla singli, par, jak też dla dużych rodzin z dziećmi. Wiele budynków swoim designem przypomina domy, co w znaczny sposób wpływa na poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo osiedla posiadają place zabaw i zielone skwery, zachęcające do rodzinnego wypoczynku. Aby mieszkańcy mogli cieszyć się jeszcze większą wygodą, dostępne są również parkingi, a mieszkania wyposażone są w przestrzenne tarasy. Lokale oferowane przez dewelopera są chętnie wybierane przez mieszkańców Rzeszowa oraz osoby, które planują rozpocząć życie w tym mieście. 

Szklane Tarasy są laureatem wielu prestiżowych nagród. Firma otrzymała między innymi wyróżnienie Złota Villa 2018 za najlepszy projekt w kategorii budownictwo mieszkaniowe. Rok wcześniej została Liderem Regionu, a także jako pierwsza firma z Podkarpacia została uhonorowana nagrodą Osobowości i sukcesy roku 2017. 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

 

Dla szklanych Tarasów wykonaliśmy działania mające na celu poprawę strony firmowej. Deweloper dysponuje w sieci rozbudowaną witryną o nowoczesnym i dynamicznym designie, bogatą w duże, wyraźne fotografie swoich inwestycji. Tak nasycony elementami graficznymi serwis wymagał zoptymalizowania pod kątem wygody korzystania. Wprowadziliśmy zatem poprawki, które miały na celu zwiększyć użyteczność strony. Dzięki temu użytkownicy mogą teraz szybko odnajdywać interesujące ich informacje.

Podczas przeprowadzanej realizacji rozbudowaliśmy również moduł mieszkań i domów, aby zaprezentować ofertę w bardziej skuteczny sposób. Całość jest dzięki temu czytelna i przejrzysta. Kolejnym z założeń było utrzymanie wysokiej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Nasze działania obejmowały również dostosowanie i poprawę strony pod kątem wyszukiwarek. Dzięki temu użytkownicy mogą w łatwy sposób odnaleźć stronę dewelopera w Google. Dalsze założenia wynikały ze wzrostu jaki odnotowano w ostatnich latach wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Strona www stanowi w tym przypadku wizytówkę firmy, dlatego jej charakter musiał zachować spójność względem działalności firmy, nie tylko w zakresie wyglądu ale również funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wdrożyliśmy zatem zmiany, mające na celu poprawę w zakresie widoczności na urządzeniach mobilnych. Strona współczesnego dewelopera kierującego się innowacyjnymi zasadami w swojej działalności, musi posiadać możliwość wygodnego przeglądania za pomocą smartfonów i tabletów. 

Poprawienie strony internetowej miało na celu nie tylko zwiększenie wygody użytkowania, ale również wzrost liczby wejść. Poprawa prezentacji oferty oraz wygodne korzystanie ze strony zostało wykonane również w celu umocnienia wizerunku naszego Klienta.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Artykule sponsorowane
Link building
Opisy produktów
SEO PR

Zobacz inne realizacje

Tworzenie opisów produktów dla meble.pl

Marketing internetowy

zobacz projekt
Platforma B2B Sharp

Strony www

zobacz projekt
Sharp Optimised University

Strony www

zobacz projekt

Case study

Case Study - Zarządzenie firmą w jednym miejscu
zobacz więcej
Case Study - Zarządzenie firmą w jednym miejscu
Dla firmy Sharp przygotowaliśmy unikalny produkt, w pełni dopasowany do indywidualnych wymagań naszego...
Case study - Jak współpracujemy przy tworzeniu stron www?
zobacz więcej
Case study - Jak współpracujemy przy tworzeniu stron www?
Podjęcie decyzji o utworzeniu strony internetowej jest równoznaczne z realizacją wielu kolejnych kroków,...
Adaptywne strony www
zobacz więcej
Adaptywne strony www
Odkąd urządzenia mobilne stały się powszechne do tego stopnia, że duża część osób nie rusza się bez nich z...