TDF Rzeszów

Strony www

TDF Rzeszów
Klient: TDF Rzeszów
Kategoria:Strony www

Opis firmy:
TDF to zespół specjalistów z zakresu doradztwa finansowego. Firma świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Szeroka oferta obejmuje między innymi doradztwo w zakresie form finansowania, takich jak kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe, samochodowe oraz leasing, a także ubezpieczeń. 

Własny biznes, mieszkanie, zakup samochodu - to i wiele innych rzeczy wymaga sporych inwestycji. Dzięki możliwości zaciągnięcia kredytu, każdy może przyspieszyć spełnienie swoich marzeń bez potrzeby długiego oczekiwania i konieczności odkładania funduszy. TDF porównując dostępne na rynku oferty, pomaga wybrać najkorzystniejszą, dostosowaną do potrzeb i możliwości klienta. Firma jest oficjalnym przedstawicielem banków, towarzystw ubezpieczeniowych, domów maklerskich oraz licznych instytucji finansowych. Dzięki współpracy z nimi, jest świetnie zorientowana w aktualnej ofercie oraz bieżącej sytuacji rynkowej.

TDF kładzie duży nacisk na profesjonalną i fachową obsługę klienta, ułatwiając świadome i rozsądne podejmowanie decyzji finansowych. Specjaliści w trakcie prowadzonego doradztwa określają takie kwestie jak waluta, wielkość oprocentowania oraz czas spłaty zobowiązania, a także pomagają w wyjaśnieniu różnic występujących pomiędzy poszczególnymi ofertami. Klienci mogą również zasięgnąć porady w przypadku zamiany dotychczasowego produktu na bardziej korzystny wariant, czy w celu połączenia kilku zaciągniętych kredytów w jeden tańszy.

TDF posiada swoją siedzibę w Rzeszowie, jednak z usług mogą skorzystać również klienci z innych obszarów Polski. Firma podejmuje się również realizacji szkoleń dla firm. 

Założenia projektu
Głównym kierunkiem podczas tworzenia serwisu internetowego dla firmy TDF był rozwój wizerunkowy. Strona miała więc na celu wyróżniać się swoją estetyką, ale także być przyjazna dla użytkowników. Udało się to osiągnąć poprzez stworzenie przyciągającej uwagę stronie głównej w połączeniu z minimalistycznymi, przejrzystymi podstronami. 

Intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po stronie, dzięki czemu użytkownik może szybko odnaleźć interesujące go informacje. Głównym punktem odniesienia wyróżniającym przygotowany przez nas serwis spośród innych, jest zastosowana w tle strony głównej animacja obrazująca centrum Rzeszowa. Takie rozwiązanie posiada wiele właściwości. Przede wszystkim identyfikuje mocno TDF z lokalnym rynkiem, na którym firma w dużej mierze koncentruje swoje działania, a także podkreśla jej ugruntowaną pozycje w regionie. Obraz przedstawia ruch wokół ronda Romana Dmowskiego, co zapewnia dynamiczny charakter doskonale współgrający z wizerunkiem nowoczesnej, stawiającej na rozwój firmy. Pomimo zastosowanego zabiegu, stworzona strona ładuje się szybko zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Aby zaprezentować ofertę w przejrzysty sposób, strona została podzielona na zakładki bogate w treści, dzięki którym klient może zapoznać się z opisem usług firmy TDF. Podstrony opracowane zostały na podstawie przejrzystej struktury, bez zbędnych elementów, które mogłyby rozpraszać uwagę użytkownika. Nie zabrakło również formularza kontaktowego, za pomocą którego można wysłać wiadomość do firmy bezpośrednio z pozycji strony. 

Naszym zadaniem było nie tylko utworzenie serwisu przyjaznego dla odbiorców, ale również takiego, który jest łatwy i bezpieczny w zarządzaniu. Realizacja została przygotowana zatem w oparciu o intuicyjny, prosty oraz nieskomplikowany w obsłudze system CMS, umożliwiający samodzielne administrowanie stroną. 
Przy tworzeniu tej realizacji postawiliśmy na responsywność, dzięki czemu serwis może być wygodnie przeglądany na smartfonach i tabletach z różną rozdzielczością ekranów. Oprócz powyższych funkcji, projekt został zoptymalizowany również pod kątem wyszukiwania.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Audyty seo

Zobacz inne realizacje

White Sails

Strony www

zobacz projekt
Tworzenie opisów produktów dla meble.pl

Marketing internetowy

zobacz projekt
TDF Rzeszów

Strony www

zobacz projekt

Case study

Case Study - tworzenie opisów produktów w sklepie meblowym
zobacz więcej
Case Study - tworzenie opisów produktów w sklepie meblowym
Algorytmy Google preferują strony, które zawierają wartościowe i unikalne (niekopiowane) treści. W...
5 najważniejszych cech dobrego tekstu na stronę www
zobacz więcej
5 najważniejszych cech dobrego tekstu na stronę www
O tym jak ważne są treści na stronie internetowej nie musimy nikogo uświadamiać. Internet charakteryzuje...
Jak wykorzystać marketing internetowy do zwiększenia sprzedaży w sklepie?
zobacz więcej
Jak wykorzystać marketing internetowy do zwiększenia sprzedaży w sklepie?
Zwiększenie sprzedaży to jeden z głównych celów biznesowych właścicieli sklepów. Czasy, kiedy klientów...