Budujemy aplikacje internetowe dla klienta, a nie klienta do aplikacji...

Aplikacje internetowe posiadają szereg korzyści, które przekonują coraz większą liczbę Klientów do ich wyboru. To innowacyjne, wygodne i bezpieczne narzędzia stosowane przez firmy, którym zależy na efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i osiągnięciu sukcesu w branży. Oto najważniejsze atuty aplikacji internetowych, które przekonują o ich przewadze nad innymi rozwiązaniami:

 • Mobilność - do korzystania z aplikacji internetowej potrzebna jest tylko nowoczesna przeglądarka internetowa. Nie ma znaczenia jaki system operacyjny znajduje się na urządzeniu. Aplikacje internetowe nie wymagają także instalowania dodatkowego oprogramowania. W związku z tym pracownicy albo klienci (w zależności do kogo jest dedykowana aplikacja) mogą korzystać z narzędzi webowych wszędzie, w firmie i poza nią, w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu - komputerze, notebooku, tablecie, smartfonie, które posiada dostęp do internetu. 
 • Indywidualny charakter - wiadomo, że jedno oprogramowanie nie zaspokoi różnych potrzeb. Czasami rozwiązanie jest zbyt ogólne i nie realizuje specyficznych zadań. Właśnie w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zastosowanie aplikacji internetowej. To narzędzie ściśle dopasowane do charakterystyki firmy, procesów w niej zachodzących oraz ewentualnych problemów, jakie pojawiają się w przedsiębiorstwie. Tylko autorskie rozwiązania są w stanie sprostać oczekiwaniom współczesnego biznesu. 
 • Bezpieczeństwo - mobilne rozwiązania dla biznesu wymagają jednak wysokiego poziomu bezpieczeństwa, by nikt nieuprawniony nie miał dostępu do informacji na temat firmy czy jej działalności. Użytkownik otrzymuje więc dostęp tylko do takich zasobów, do których jest upoważniony. Każdy Klient może samodzielnie zarządzać poziomem dostępu do poszczególnych funkcji czy treści za pomocą łatwego w obsłudze panelu administracyjnego. Aby zachować pełne bezpieczeństwo danych można również zastosować dodatkowe kanały autoryzacji. Co ważne aplikacje internetowe nie przechowują żadnych ważnych informacji na urządzeniu. Wszystkie są one składowane na bezpiecznych serwerach. Transmisja danych jest także szyfrowana. 
 • Dostępność - aplikacje internetowe umożliwiają jednoczesną pracę wielu użytkowników w tym samym środowisku. Mogą oni nawet w tym samym czasie pracować nad jednym dokumentem. To administrator ustala do jakich zasobów ma dostęp użytkownik oraz jakie dokumenty może współdzielić z innymi. Aplikacje internetowe wpływają więc na efektywne działanie wszelkich procesów przedsiębiorstwa. 
 • Integracja - wielu Klientów w momencie szukania nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy, korzysta już z pewnych narzędzi informatycznych. Istnieje jednak możliwość integracji aplikacji webowych z wykorzystywanymi przez niego systemami. Wówczas dedykowane rozwiązanie stanowi uzupełnienie dotychczas stosowanego oprogramowania. Rozszerza jego możliwości, umożliwia wprowadzenie nowych funkcji i zapewnia mobilny dostęp. Aplikacje internetowe można zintegrować nawet z wieloma systemami pochodzącymi od różnych wykonawców.

Zalety aplikacji internetowych Technetium

 • Nasze aplikacje internetowe celnie trafiają w potrzeby Klientów - usprawniają procesy biznesowe oraz rozwiązują zaistniałe problemy. To rozwiązania IT, które działają w przeglądarkach internetowych, współpracując z konkretną bazą danych czy oprogramowaniem. Oddajemy w Twoje ręce dedykowane, niezawodne narzędzia, które działają na korzyść Twojego biznesu.
 • Aplikacja szyta na miarę - nie musisz się do niej przyzwyczajać ani poznawać jej skomplikowanych funkcji. To nasza aplikacja dostosowuje się do Ciebie. Działa szybko i od razu tak, jak tego wymagasz. 
 • Raportowanie i filtrowanie - przygotowuje dla Ciebie raporty i analizy, szuka danych i je filtruje. Dzięki niej szybko podejmiesz trafne decyzje na podstawie oceny sytuacji. 
 • Automatyzacja działania - wykonujesz systematycznie te same czynności? Nie trać czasu na wpisywanie danych, aplikacja internetowa zrobi to za Ciebie.
 • Efektywna praca - to aplikacja czeka na Twoje zadania a nie Ty na jej pracę. Tworzymy rozwiązania, które działając nawet na wolniejszych złączach internetowych są szybkie i stabilne.
 • Łatwa obsługa - za pomocą nawet jednego przycisku możesz zrobić kilka rzeczy na raz. Możliwości aplikacji internetowej zależą tylko od Ciebie.
 • Bezpieczny przepływ informacji - dokumenty wędrują po określonej ścieżce, oszczędzając czas i koszty ich dostarczenia. Nigdy nie giną, nikt ich nie zniszczy ani nie przechwyci. 
 • Archiwizacja danych - raporty i kopie zapasowe tworzone są automatycznie, a ważne informacje i dokumenty przechowywane na serwerze. 
 • Oszczędności - aplikacje internetowe redukują potrzebę drukowania dokumentów, które i tak w końcu wędrowują w koszu. Nie musisz myśleć o utylizacji ważnych danych ani ponosić kosztów za papier. Poza tym oszczędzając papier dbasz o środowisko.

Etapy tworzenia aplikacji internetowych

Staranne zaprojektowanie i wykonanie aplikacji internetowej stanowi klucz do sukcesu jej działania. Narzędzie ma za zadanie usprawniać pracę firmy lub rozwiązywać konkretne problemy, z jakimi spotkał się do tej pory Klient. Właśnie dlatego tworzymy aplikacje webowe na kilku etapach, które gwarantują ich skuteczne działanie w przyszłości i dokładne sprostanie oczekiwaniom Klienta. 

 • Analiza potrzeb - każda firma czy instytucja różni się od innej. Jej specyfika działania wymaga konkretnych rozwiązań. Bardzo ważne jest więc na samym początku przeanalizowanie potrzeb Klienta oraz jego firmy. To na ich bazie możemy stworzyć niezawodne rozwiązania IT.
 • Projekt aplikacji - kiedy powstaje już prototyp aplikacji internetowej, należy poddać go licznym testom. Testujemy narzędzie używając przykładowych danych. Dla ważnych informacji dobieramy odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Zanim aplikacja będzie gotowa, musimy być pewni skuteczności jej działania.
 • Realizacja - na tym etapie projekt zmienia się w konkretną aplikację. Tworzymy ją na bazie najnowszych technologii, by w przyszłości była możliwa jej rozbudowa czy integracja z nowszymi systemami. Oddajemy Klientowi tylko takie rozwiązanie IT, którego działania jesteśmy w 100% pewni.
 • Uruchomienie - gotowa aplikacja webowa zostaje wdrożona i działa natychmiast. Osoby odpowiedzialne za jej obsługę otrzymują niezbędne przeszkolenie na temat jej pracy i poszczególnych funkcji.