Firmowe strony www

Strona firmowa to w obecnych czasach konieczność, aby zaistnieć w sieci. Odkąd Internet stał się jednym z podstawowych źródeł informacji, strona www należy do najważniejszych narzędzi do kreowania wizerunku firmy. Każda marka, która pragnie zdobyć nowych klientów i poszerzyć zasięg swojej działalności, powinna wziąć pod uwagę jak bardzo pomocna może być w tym celu strona internetowa.

W Argonium tworzymy strony firmowe w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Chętnie doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na Twoje pomysły i propozycje, które możemy wdrożyć w trakcie projektowania. Tworzymy zarówno proste strony www, jak również rozbudowane serwisy w oparciu o obowiązujące standardy. Śledzimy nowoczesne trendy w designie stron www, dzięki czemu nasze projekty wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dbamy, aby stworzone przez nas strony wyświetlały się w sposób prawidłowy w popularnych przeglądarkach. Projektujemy strony responsywne i adaptywne, z których użytkownicy mogą wygodnie korzystać na swoich urządzeniach mobilnych. 

Jakie korzyści zyskasz dzięki własnej stronie firmowej?

  1. Zyskasz widoczność - dzięki stronie firmowej możesz szybko stać się widocznym dla osób poszukujących danych produktów bądź usług. Statystyki mówią, że konsumenci własnie w ten sposób szukają usług. Jeśli Twojej firmy nie ma w sieci, potencjalny klient wybierze ofertę konkurencyjną.
  2. Wzrośnie Twoja wiarygodność - dane jasne wskazują, że firmy, które posiadają własną stronę są postrzegane jako bardziej wiarygodne. Dotyczy to w szczególności małych firm. Jeśli poświęcasz swój czas i pieniądze na stworzenie profesjonalnej strony, zdaniem potencjalnych klientów traktujesz swój biznes poważnie.
  3. Dotrzesz do szerokiego grona odbiorców - z Internetu korzystają ludzie na całym świecie. Dzięki temu możesz pozyskać klientów nie tylko lokalnych, ale z całego kraju. 
  4. Nawiążesz relacje z klientami - strona firmowa to świetna okazja do komunikacji z klientem. Możesz umieścić na niej szczegółów informacje na temat swojej oferty oraz promocji i na bieżąco je aktualizować. Masz również możliwość zamieszczenia formularza kontaktowego oraz pozyskania adresów e-mail i wysyłania newsletterów do klientów. 

Jak w Argonium tworzymy strony dla naszych Klientów?

  1. Przeprowadzamy analizę potrzeb Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać jak najwięcej informacji i danych, które pomogą określić główne cele i założenia. 
  2. Po zebraniu i przetworzeniu informacji przystępujemy do opracowania wstępnej koncepcji, którą zaprezentujemy Klientowi. 
  3. Po akceptacji koncepcji przez Klienta przystępujemy do projektowania graficznego strony, na bieżąco informując Klienta o postępach. 
  4. Zaprojektowany projekt, który został zaakceptowany przez Klienta wprowadzamy do naszego autorskiego systemu CMS, który pozwala Klientowi na samodzielną administrację strony bez specjalistycznej wiedzy programistycznej. 
  5. Sprawdzamy czy strona funkcjonuje poprawnie i czy wyświetla się prawidłowo w różnych przeglądarkach. Na tym etapie uzupełniamy stronę o treści i prezentujemy Klientowi gotową witrynę na naszym serwerze. 
  6. Po otrzymaniu pełnej akceptacji przez Klienta, instalujemy serwis na wskazanym przez Klienta serwerze. Zapewniamy również bezpłatne szkolenie z administracji strony.