Proste strony www - wizytówki firmowe

Wizytówka to prosta forma witryny internetowej, która zawiera najistotniejsze informacje o firmie. Może również w krótki sposób przedstawiać jej ofertę oraz przykłady najważniejszych realizacji. 
Wizytówka internetowa jest zamiennikiem tradycyjnej wizytówki papierowej, z taką różnicą, że tę pierwszą wręcza się przy rozmowie bezpośredniej lub w trakcie spotkania. Wizytówka online dostępna jest dla wszystkich, dzięki czemu dociera do znacznie szerszej grupy odbiorców.

W jakiej sytuacji warto zdecydować się na wizytówkę?

Zdecydowana większość klientów przed skorzystaniem z oferty poszukuje w sieci informacji o danej firmie, usłudze bądź produkcie. Firma bez własnej strony www już na samym początku traci potencjalnych klientów. Niestety część przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność i nie mają pewności czy przyniesie zysk, boi się inwestycji w profesjonalną stronę www. Dobrym rozwiązaniem dla nich są właśnie wizytówki, które pozwalają firmie przedstawić się w sieci bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. 

Wizytówki www to doskonała alternatywa dla firm, które nie potrzebują dużej i rozbudowanej strony firmowej. Dzięki wizytówce możesz przekazać najistotniejsze informacje na temat oferty, produktów oraz przedstawić dane kontaktowe. Jeśli nie potrzebujesz częstego aktualizowania strony i poszukujesz taniego, ale skutecznego rozwiązania, wizytówki internetowe są stworzone dla Ciebie. Dobrze sprawdzą się również w przypadku firm, które nie posiadają jeszcze sprecyzowanej oferty. 

Wiemy jak tworzyć wizytówki internetowe

Dwie sekundy - tyle czasu według statystyk wystarczy, aby użytkownik po wejściu na stronę zdecydował czy chce na niej pozostać, czy nie. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest przejrzysta i czytelna struktura.
W Argonium tworzymy indywidualny projekt graficzny dla każdego z Klientów. Nasze wizytówki są dostosowane do profilu działalności, branży oraz do celów marketingowych firmy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzymy wizytówki responsywne, które przystosowane są do urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie poruszać się po Twojej stronie nie tylko za pomocą komputera. 

Jakie korzyści oferują wizytówki?

  1. Dzięki wizytówce istniejesz w Internecie i możesz docierać do nowych klientów.
  2. Projektowanie wizytówki jest mniej czasochłonne w porównaniu do standardowej strony.
  3. Wizytówka posiada przejrzysty układ pozwalający na odnalezienie niezbędnych informacji i atrakcyjną szatę graficzną.
  4. Wizytówki zapewniają stosunkowo niski koszt realizacji.
  5. Wizytówki pomagają w budowaniu wizerunku w sieci. 
  6. Wizytówki mogą w przyszłości zostać rozbudowane do stron produktowych.