Marketing internetowy

Wypromujemy Twoją firmę w Internecie! Poprawimy rozpoznawalność marki, zbudujemy jej pozytywny wizerunek, a także zwiększymy wyniki sprzedaży, a to wszystko dzięki działaniom promocyjnym prowadzonym przez nas w sieci. Do każdego Klienta dobieramy najlepsze narzędzia marketingowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Planujemy działania optymalne dla budżetu Klienta. Integrujemy rozwiązania związane z pozyskiwaniem klientów, wykorzystując płatne reklamy i pozycjonowanie organiczne. Dzięki możliwościom, jakie oferuje Internet, możemy w łatwy i szybki sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, co sprawia, że kompleksowe działania marketingu internetowego przyniosą widoczne korzyści dla Twojej firmy.

Co robimy w ramach marketingu internetowego?

Wypromujemy Twoją firmę, dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Działamy na wielu platformach, m.in. Facebook, Instagram czy LinkedIn, ponieważ stały i aktywny kontakt z klientami jest kluczowy dla rozwoju marki. 

Stworzymy dla Ciebie cenne i ciekawe treści, dzięki którym zaspokoisz wiedzę internautów, którzy poszukują informacji na temat Twojej marki. Zanim internauci zdecydują się na skorzystanie z Twoich usług, muszą Cię poznać. 

Zbudujemy świadomość Twojej marki i dotrzemy do nowych potencjalnych klientów. Internauci chcą mieć pewność, że wybór, którego dokonują, jest najlepszy, dlatego zadbamy o to, aby zaprezentować Twój biznes w jak najlepszym świetle. 

Stworzymy dla Twojej firmy profesjonalny landing page, czyli stronę produktową, dzięki której będziesz mógł dotrzeć do jak największej liczby internautów, którzy zainteresują się Twoją ofertą. Wypromuj produkt lub usługę, zwiększając swoją sprzedaż.

Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółową analizę strony internetowej lub sklepu online, dzięki czemu będziemy mogli wychwycić ewentualne błędy i zaproponować zmiany, które wpłyną na zwiększenie zapytań o usługi Twojej marki lub zwiększenie sprzedaży. 

Zoptymalizujemy dla Ciebie stronę internetową, aby szybko, sprawnie i stabilnie funkcjonowała nawet na wolnych łączach. Dokładnie sprawdzimy stronę internetową pod kątem SEO, aby była zgodna z naszymi standardami. 

Przeanalizujemy Twój sklep internetowy pod kątem wzrostu konwersji, a następnie zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym zwiększy się wiarygodność strony dla algorytmów Google, a także poprawi wzrost liczby odwiedzin na stronie. 

Dzięki naszej reklamie w sieci Twoja firma stanie się zauważalna i rozpoznawalna. Buzz marketing, czyli marketing szeptany, to szybki sposób, aby pozyskać nowych klientów i skutecznie zwiększyć sprzedaż. 

Jak wyglądają działania związane z marketingiem internetowym?

W Argonium działamy nieszablonowo, dlatego możemy pochwalić się wysoką skutecznością naszych działań związanych z kompleksową ofertą marketingu internetowego, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W zależności od wspólnie ustalonych celów, a także dostępnego budżetu dobieramy rozwiązania, które okażą się najskuteczniejsze dla Twojego biznesu. Budujemy świadomość marki w Internecie z wykorzystaniem banerów oraz reklam w serwisach społecznościowych, a także poprzez strony produktowe, dzięki którym możemy dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów, którzy zainteresują się Twoją ofertą lub usługą. Od podstaw przeanalizujemy działanie Twojej strony internetowej lub sklepu online, m.in. pod kątem wzrostu konwersji, a także pod kątem SEO, aby była ona zgodna z naszymi standardami, a także wymaganiami algorytmów Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Impresja

Impresja

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
Bendiks

Bendiks

Strony www
TDF

TDF

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www