Tworzenie opisów

Sprawimy, że więcej klientów będzie odwiedzało Twój sklep internetowy i częściej dokonywało w nim zakupów! Tworzymy opisy produktów, które są zrozumiałe, a jednocześnie zachęcają potencjalnego klienta do zakupu. Samo zdjęcie produktu nie jest w stanie przedstawić wszystkich jego zalet, dlatego opis jest kluczowym źródłem informacji. Kreowane przez copywriterów treści nie tylko mają przekonać klienta do zakupu, ale również zwiększyć pozycję sklepu internetowego w wyszukiwarce. Dzięki profesjonalnie opracowanym opisom produktów wzrośnie Twoja sprzedaż, zbudujesz ruch organiczny, zyskasz wyższą pozycję w wyszukiwarce i przede wszystkim zwiększysz swoją przewagę nad konkurencją.

Jakie opisy tworzymy?

Stworzymy dla Twojego sklepu internetowego unikalne opisy produktów, dzięki którym wygenerujemy ruch na stronie oraz zwiększymy sprzedaż. Przygotowane przez nas teksty są czytelne i napisane zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji.

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych opisów kolekcji, jak również przygotowujemy teksty z inspiracjami i poradami, a także rekomendacjami - przekazujemy fachową wiedzę w prosty i użyteczny sposób. Opisami wspieramy działania SEO oraz pozycjonowanie w Google. 

Tworzymy wartościowe treści i dostosowujemy je do oczekiwań Twoich potencjalnych klientów. Do tekstów kategorii wplatamy słowa kluczowe, dzięki którym opisy są przydatne w pozycjonowaniu. Opis kategorii pozwoli klientowi łatwo zorientować się jakie produkty są w niej dostępne.

Dlaczego opisy są ważne dla

Unikalne opisy produktów, kolekcji oraz kategorii powinny zachęcić potencjalnego klienta do kupna towaru lub usługi. Tworzone przez copywriterów opisy zawierają w sobie konkretne cechy produktów podkreślające ich zalety w dość zwartej, wręcz skondensowanej wersji. Oczywiście opisy produktów i kategorii muszą być również dostosowane do potencjalnego odbiorcy - powinny być łatwe w odbiorze, przejrzyste, a także napisane poprawnie zarówno pod względem ortografii, jak i interpunkcji. Żeby przygotowane przez copywritera opisy dodatkowo służyły SEO, konieczne jest wprowadzenie do nich w naturalny sposób słów kluczowych odczytywanych przez algorytmy Google. Opisy nie tylko zachęcają klientów do kupna produktu, ale również pomagają w zwiększeniu konwersji sklepu internetowego, czyli przyczyniają się do skuteczniejszego pozycjonowania witryny internetowej.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Maxton Design

Maxton Design

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online