Marketing szeptany

Zadbamy o Twój wizerunek w Internecie! Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem internetowym, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty, a firma będzie cieszyła się pozytywnym wizerunkiem. Tworzymy wartościowe wypowiedzi, które swoją treścią oraz stylem są maksymalnie zbliżone do wypowiedzi pozostawianych przez normalnych użytkowników. Bezpośrednio docieramy do odbiorcy przez budowanie wątków oraz pytań, na które zawsze odpowiadamy — naszym celem jest pobudzenie dyskusji w niewymuszony sposób. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalnym, czyli pozytywnym marketingiem szeptanym, dlatego nigdy nie oczerniamy konkurencji, ani nie piszemy o niej w negatywny sposób. Nie pracujemy na ilość, ale na jakość!

Tworzymy pozytywne wypowiedzi o Twojej firmie na wartościowych forach internetowych, dzięki czemu przyczyniamy się do budowania dobrego wizerunku Twojej marki oraz oferowanych przez nią usług w Internecie. 

Komentujemy produkty w sklepach internetowych, a także je oceniamy i dodajemy pozytywne opinie na ich temat. Trzymamy się wyłącznie estetycznych praktyk, dlatego nasze wypowiedzi wyglądają naturalnie.

Dodajemy wyłącznie pozytywne opinie na różnorodne fora internetowe na temat Twojej firmy oraz oferowanych przez nią usług. Nigdy nie atakujemy wypowiedzi negatywnych. Rekomendacje mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe i postrzegane są jako wiarygodne, dlatego zawsze dbamy o dobry wydźwięk opinii. 

Tworzymy wątki, zadajemy pytania, a następnie zachęcamy użytkowników forum do dyskusji na temat produktów i usług firmy, w której oczywiście bierzemy stały udział wzbudzając w odbiorcach pozytywne reakcje. Produkty oraz usługi reklamujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i uczciwy. 

Na forach internetowych przebywa duża grupa użytkowników, dlatego jest to miejsce idealne do pozyskania wartościowych linków. Istnieje tutaj większe prawdopodobieństwo, że trafimy do określonej grupy odbiorców, która będzie zainteresowana ofertą. Warto wspomnieć, że nie spamujemy linkami. 

Monitorujemy serwisy internetowego pod kątem negatywnych komentarzy lub oczerniania i raportujemy takie wpisy do klienta. Wspólnie opracowujemy etyczny plan działania, dzięki któremu będziemy mogli przekazać istotne informacje dla wizerunku marki na forach internetowych. 

Dlaczego warto skorzystać z marketingu szeptanego?

W Argonium profesjonalnym marketingiem szeptanym zajmujemy się od kilkunastu lat, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób przekazać komunikaty na temat firmy lub jej oferty na forach internetowych. Realizujemy działania, które zachęcają użytkowników forum do dyskusji na temat stworzonego przez nas wątku — staramy się wzbudzać pozytywne reakcje w odbiorcach, dlatego reagujemy na wszelkie zapytania. Dbamy o to, aby proces komentowania produktów, dodawania pozytywnych opinii oraz wypowiedzi na forach internetowych był jak najbardziej naturalny i niewymuszony. W naszym działaniu trzymamy się wyłącznie etycznych praktyk, dlatego nie oczerniamy konkurencji i nie atakujemy negatywnych komentarzy. Pozytywny marketing szeptany jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w Internecie, ponieważ większość klientów sprawdza przed zakupem opinie dotyczące firmy. Rekomendacje innych wpłyną na decyzje zakupowe potencjalnych klientów, a Twoja firma zostanie postrzegana jako wiarygodna i warta polecenia.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
Italia style

Italia style

Sklepy online
Bendiks

Bendiks

Strony www
Maxton Design

Maxton Design

Strony www