Optymalizacja

Sprawimy, że Twoje działania promocyjne zaowocują jak najwyższą skutecznością! Upewnij się, że Twój serwis funkcjonuje poprawnie, a zamieszczone na nim treści są zgodne z wymaganiami Google. W Argonium opracujemy, a następnie wdrożymy indywidualnie przystosowane do Ciebie rozwiązania, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej witryny internetowej. Optymalizacja jest pierwszym krokiem skutecznego pozycjonowania, ponieważ poprawnie funkcjonująca strona będzie atrakcyjna oraz łatwa w obsłudze dla użytkownika, a także poprawi się jej widoczność w wyszukiwarkach Google, co przełoży się na generowanie większego ruchu na stronie www, a zarazem zwiększenie osiąganych obrotów pieniężnych. Poprawnie zoptymalizowana strona będzie łatwa do odnalezienia w wyszukiwarce za pomocą słów kluczowych, dlatego trafi do niej więcej potencjalnych klientów, co przyczyni się do wzrostu liczby wartościowych odwiedzin.

Stworzymy dla Ciebie audyt SEO, w którym zaproponujemy praktyczne rozwiązania, które przyczynią się do wzrostu liczby odwiedzin na stronie, poprawy szybkości działania serwisu, a także zwiększenia wiarygodności strony dla Google.

Nie działamy szablonowo, ponieważ każda branża wymaga innego podejścia, dlatego wszystkie zlecenia są realizowane pod kątem Twoim indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Pomożemy Ci opracować rozwiązania, dzięki którym wykorzystasz potencjał swojej witryny. 

Skupimy się na kompleksowej obsłudze Twojej firmy — dostosujemy wszystkie elementy Twojego serwisu www pod kątem standardów Google w taki sposób, aby mógł być łatwy do odnalezienia za pomocą słów kluczowych.

Eliminujemy zaistniałe błędy oraz podnosimy funkcjonalność serwisu przez optymalizację kodu HTML, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo danych Twojej firmy, a także zgodność działań z wytycznymi RODO. 

Szybkość ładowania ma duże znaczenie dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Dokładnie sprawdzamy serwisy internetowe pod względem ich funkcjonowania, jeżeli nie są zgodne z naszymi standardami, wdrażamy rozwiązania, które poprawiają szybkość ich działania.

Naprawiamy błędy i wdrażamy innowacje, dzięki którym zyskasz pewność, że Twoje przyszłe działania marketingowe przyniosą oczekiwane efekty i wykorzystasz potencjał swojej witryny. Optymalizacja jest pierwszym krokiem w skutecznym pozycjonowaniu serwisu.

Jak wygląda proces optymalizacji?

Profesjonalna optymalizacja strony internetowej polega na sprawdzeniu zamieszczonych na nich treści pod kątem słów kluczowych, a także wszystkich elementów graficznych, które umieszczono na podstronach witryny. W Argonium eliminujemy wszystkie zaistniałe błędy, co pozwala nam podnieść funkcjonalność serwisu, poprawić szybkość ładowania oraz ulepszyć powiązania podstron, poprzez kompleksową optymalizację strony www. Jedną z korzyści optymalizacji SEO jest zwiększenie wiarygodności strony dla Google, co przyczyni się do lepszej widoczności serwisu oraz wzrostu liczby wartościowych odwiedzin. Dowiedz się, jak wygląda optymalizacja stron www w Argonium!
01
Analiza potrzeb
Pierwszym krokiem w procesie optymalizacji jest zapoznanie się z indywidualnymi potrzebami Klienta oraz jego oczekiwaniami związanymi z pełnym wykorzystaniem potencjału witryny www.
02
Przygotowanie audytu SEO
Następnie zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnego audytu SEO ze szczegółowym raportem, w którym określimy mocne oraz słabe strony serwisu. Po akceptacji audytu SEO sporządzamy wycenę kosztów optymalizacji.
03
Wycena optymalizacji
Szacujemy koszty związane z dokonaniem zmian na stronie www i dostarczamy je klientowi. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia zalecanych zmian optymalizujących serwis www.
04
Wdrożenie zmian
Naprawiamy błędy, wdrażamy innowacje oraz dostosowujemy wszystkie elementy serwisu pod kątem standardów Google, aby zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce. Następnie sprawdzamy poprawność dokonanych usprawnień i wykonujemy ewentualne poprawki.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
Maxton Design

Maxton Design

Strony www
TDF

TDF

Strony www
Italia style

Italia style

Sklepy online
Impresja

Impresja

Strony www