Pozycjonowanie stron

Zwiększymy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Zadbamy o Twoją pozycję, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu — Twoja strona www znajdzie się nawet na pierwszym miejscu listy wyszukiwania, dzięki czemu dotrzesz ze swoją ofertą do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Firmy pojawiające się na wyższych pozycjach utożsamiane są z liderami w danej branży — wzbudzają zaufanie i zachęcają do skorzystania z oferty w większym stopniu niż konkurencja, która w wyszukiwarce jest na niższej pozycji. Opracujemy dla Ciebie kompleksową koncepcję pozycjonowania, dzięki której wzmocnisz wizerunek swojej firmy w Internecie i osiągniesz oczekiwane efekty.

Co robimy w ramach pozycjonowania?

Dbamy o to, żeby Twoja strona osiągała wysoką pozycję w wyszukiwarce, dzięki czemu budujemy wizerunek Twojej marki w Internecie. Śledzimy działania konkurencji i weryfikujemy, które działania w branży są skuteczne, a które warto poprawić. 

Opracujemy dla Ciebie skuteczną koncepcję działania w podanym przez Ciebie budżecie. Stworzymy spójną strategię, która będzie zgodna z wizją rozwoju Twojego biznesu i przyczyni się do osiągnięcia oczekiwanych efektów. 

Tworzymy wysokiej jakości treści, które są filtrowane nie tylko przez użytkowników, ale również przez Google. Napiszemy dla Ciebie wyjątkowe treści „od podstaw” lub rozbudujemy istniejące teksty — zajmujemy się kreowaniem tekstów do oferty, opisów produktów, artykułów sponsorowanych czy wpisów na bloga.

Przyczyniamy się do poprawienie użyteczności Twojej strony www. Eliminujemy duplikaty opisów, a także sprawdzamy kod, strukturę, szybkość ładowania oraz inne elementy, które mogą powodować błędy w poprawnym funkcjonowaniu witryny internetowej.

Budujemy mocny profil linków, dzięki któremu uzyskasz poprawę pozycji w wyszukiwarce Google. Zewnętrzne linki główne pozyskujemy z naszych zaplecz, czyli stron wspierających proces pozycjonowania. Nasza strategia linkowania jest przemyślana i dostosowana do wymagań indywidualnego klienta.

Monitorujemy ruch na Twojej stronie internetowej, generujemy raporty i tworzymy podsumowania, które następnie do Ciebie na bieżąco przesyłamy, szczegółowo informując o efektach naszej pracy, a także pozycji Twojej firmy w wyszukiwarce.

Jak wygląda proces pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to proces, który wymaga od nas wiedzy oraz znajomości dynamicznie zmieniających się wytycznych Google. W Argonium zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, w których swoją uwagę zwracamy przede wszystkim na wartościowe treści i słowa kluczowe — pozytywnie wpływają ona na pozycję w wyszukiwarce. Pozycjonowanie jest skutecznym sposobem na rozpowszechnienie wizerunku swojej firmy w Internecie. Marka pojawiająca się na wysokich pozycjach będzie utożsamiana przez użytkowników sieci jako lider w danej branży, co będzie skutkować wzrostem odwiedzin.
01
Analiza potrzeb
Pierwszym etapem naszej współpracy jest szczegółowa analiza Twoich potrzeb, dzięki której obierzemy odpowiednią ścieżkę strategii marketingowej dla Twojej firmy.
02
Określenie budżetu
Ustalenie obowiązującego budżetu pozwoli nam na opracowanie strategii i dobranie odpowiednich działań, a także określenie częstotliwości ich wykonywania.
03
Wycena usługi
Kolejnym krokiem jest wycena usługi, dzięki której wzmocnisz pozycję swojej firmy wśród konkurencji, a także zwiększysz liczbę odwiedzin na stronie www.
04
Podpisanie umowy
Po akceptacji wyceny usługi pozycjonowania przychodzi czas na podpisanie umowy i rozpoczęcie efektownej współpracy, która przyczyni się do wzrostu ruchu na stronie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Kenomi Deweloper

Kenomi Deweloper

Sklepy online
TDF

TDF

Strony www
Impresja

Impresja

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online
ID Point

ID Point

Strony www