DTP

Park Hotel

Wyrazista i estetyczna — właśnie taka, jest wykreowana przez nas identyfikacja wizualna Park Hotel Rzeszów. Stworzony od zera oryginalny projekt graficzny dostosowaliśmy do zróżnicowanych nośników informacji, m.in.: ulotek, wizytówek oraz elektronicznych bannerów.
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Brief

Kompleks wypoczynkowy i rekreacyjny

 

Park Hotel to ośrodek zlokalizowany w zacisznym zakątku Rzeszowa, dla którego przygotowaliśmy indywidualne elementy identyfikacji wizualnej, które pomogą mu rozbudować wizerunek kompleksu wypoczynkowego, a także wpłyną na zwiększenie rozpoznawalności i zapamiętywalności pośród potencjalnych klientów. Spójny projekt graficzny wykończony w estetyce nowoczesnej został zastosowany na ulotkach, wizytówkach, kartach pobytu oraz innych drukach firmowych, które wpływają na ujednolicenie wizerunku Park Hotel Fitness Club & Squash.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Nowoczesna grafika, prosty przekaz

 

Druki firmowe zostały zaprojektowane w gustownej stylistyce, która wpisuje się w ogólną estetykę ośrodka wypoczynkowego Park Hotel. Uniwersalna biel logo zestawiona z łagodną czerwienią tła i wstawek pod elementy typograficzne subtelnie ze sobą kontrastują tworząc unikalną i wpisującą się w pamięć grafikę, która zostanie wyłapana przez potencjalnego gościa z innych ofert z branży.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Dodatkowe usługi

 

Park Hotel to nie tylko oferta komfortowego noclegu, ale również usług rekreacyjnych i relaksacyjnych związanych z działalnością klubu fitness. Dla naszego klienta stworzyliśmy profesjonalne informatory dotyczące wspomnianych usług — działalności klubu fitness oraz squasha, a także gabinetów odnowy biologicznej. Postawiliśmy na minimalizm w stosunku do treści — przejrzysty układ ulotek pozwoli odbiorcy szybciej odnaleźć interesujące go informacje, które są poparte przez estetyczną grafikę podkreślającą temat omawiany w ulotce.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Coś więcej niż hotel

 

Spójna identyfikacja wizualna została zastosowana na papierach firmowych odnoszących się do działalności hotelu (karcie pobytu), klubu fitness (ulotka ds. usług), centrum squasha (ulotka z zasadami rezerwacji), a także restauracji — w prostej, a zarazem eleganckiej estetyce zostało wykonane menu dań oraz karta dostępnych trunków alkoholowych. Dodatkowo stworzyliśmy interaktywny banner prezentujący bogatą ofertę Park Hotel Fitness Club & Squash.

< poprzednia realizacja następna realizacja >
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online
Realizacja strony internetowej Folwark Center Rzeszów
Folwark Center
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online