DTP

Park Hotel

Wyrazista i estetyczna — właśnie taka, jest wykreowana przez nas identyfikacja wizualna Park Hotel Rzeszów. Stworzony od zera oryginalny projekt graficzny dostosowaliśmy do zróżnicowanych nośników informacji, m.in.: ulotek, wizytówek oraz elektronicznych bannerów.
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Brief

Kompleks wypoczynkowy i rekreacyjny

 

Park Hotel to ośrodek zlokalizowany w zacisznym zakątku Rzeszowa, dla którego przygotowaliśmy indywidualne elementy identyfikacji wizualnej, które pomogą mu rozbudować wizerunek kompleksu wypoczynkowego, a także wpłyną na zwiększenie rozpoznawalności i zapamiętywalności pośród potencjalnych klientów. Spójny projekt graficzny wykończony w estetyce nowoczesnej został zastosowany na ulotkach, wizytówkach, kartach pobytu oraz innych drukach firmowych, które wpływają na ujednolicenie wizerunku Park Hotel Fitness Club & Squash.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Nowoczesna grafika, prosty przekaz

 

Druki firmowe zostały zaprojektowane w gustownej stylistyce, która wpisuje się w ogólną estetykę ośrodka wypoczynkowego Park Hotel. Uniwersalna biel logo zestawiona z łagodną czerwienią tła i wstawek pod elementy typograficzne subtelnie ze sobą kontrastują tworząc unikalną i wpisującą się w pamięć grafikę, która zostanie wyłapana przez potencjalnego gościa z innych ofert z branży.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Dodatkowe usługi

 

Park Hotel to nie tylko oferta komfortowego noclegu, ale również usług rekreacyjnych i relaksacyjnych związanych z działalnością klubu fitness. Dla naszego klienta stworzyliśmy profesjonalne informatory dotyczące wspomnianych usług — działalności klubu fitness oraz squasha, a także gabinetów odnowy biologicznej. Postawiliśmy na minimalizm w stosunku do treści — przejrzysty układ ulotek pozwoli odbiorcy szybciej odnaleźć interesujące go informacje, które są poparte przez estetyczną grafikę podkreślającą temat omawiany w ulotce.

Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów
Projekty materiałów drukowanych - Park Hotel Rzeszów

Coś więcej niż hotel

 

Spójna identyfikacja wizualna została zastosowana na papierach firmowych odnoszących się do działalności hotelu (karcie pobytu), klubu fitness (ulotka ds. usług), centrum squasha (ulotka z zasadami rezerwacji), a także restauracji — w prostej, a zarazem eleganckiej estetyce zostało wykonane menu dań oraz karta dostępnych trunków alkoholowych. Dodatkowo stworzyliśmy interaktywny banner prezentujący bogatą ofertę Park Hotel Fitness Club & Squash.

< poprzednia realizacja następna realizacja >
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi  Mikron
Mikron
Sklepy online
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www