Strony www

Impresja

Subtelna i zmysłowa — właśnie taka jest wykreowana przez nas strona internetowa, na której kobiety poszukują idealnych kreacji na ślub z mężczyzną życia. Klimatyczny design i elegancka szata graficzna pozwoliła nam podkreślić niepowtarzalny, a zarazem ponadczasowy charakter sukni ślubnych dostępnych w salonie Impresja w Rzeszowie.
Realizacja strony www Impresja

Wyjątkowe suknie ślubne

 

Impresja to salon sukien ślubnych działający na terenie Rzeszowa, z którym od kilku lat współpracujemy w celu zbudowania wizerunku oraz zwiększenia świadomości marki w Internecie. Dla salonu sukien ślubnych odświeżyliśmy serwis internetowy, który w lepszy sposób pozwoli podtrzymywać kontakt z odbiorcami. Rozbudowana strona www nawiązująca do usług oferowanych przez markę Impresja została dostosowana do aktualnych standardów marketingowych.

Najnowsze kolekcje mody ślubnej

 

Dla salonu mody ślubnej chcieliśmy stworzyć stronę, która będzie utrzymana w nowoczesnej, przejrzystej, a zarazem prostej stylistyce. Głównym celem był dla nas dobór odpowiedniej kolorystyki, a także zwrócenie uwagi klienta na wysokiej jakości zdjęcia poszczególnych kolekcji sukien ślubnych. Estetyczna szafa graficzna połączona z czytelnym układem pozwoli klientowi w wygodny i intuicyjny sposób zaznajomić się z ofertą.

Piękno i styl

 

Responsywna strona internetowa dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana, dlatego korzystanie ze smartfona i tableta jest znacznie wygodniejsze. Co więcej, dla salonu sukien ślubnych Impresja stosujemy pozycjonowanie, które pozwala zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce — takie działanie pozwala na wzrost ruchu na stronie oraz ogólną poprawę zysków.

Nie tylko suknie ślubne

 

Strona internetowa Impresja charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym układem, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj dla siebie coś wyjątkowego — suknię ślubną, garnitur czy suknię wieczorową wraz z eleganckimi dodatkami.

< poprzednia realizacja następna realizacja >
Impresja

Impresja

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
TDF

TDF

Strony www
Italia style

Italia style

Sklepy online
Maxton Design

Maxton Design

Strony www