Strony www

Maxton Design

Dynamiczna i innowacyjna — właśnie taka jest stworzona przez nas strona internetowa dla producenta części tuningu optycznego MaxtonDesign. Podkreśliliśmy charakter działalności firmy, wykorzystując unikalną szatę graficzną i intuicyjną nawigację.
Realizacja strony www Maxton Design

Motoryzacyjny lifestyle

 

Z Maxton Design ściśle współpracujemy przy rebrandingu strony www od ponad 8 lat. W ramach kooperacji poprosili nas o opracowanie koncepcji graficznej elementów wykorzystywanych do tuningów samochodowych, a także zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej. Do projektu podeszliśmy w sposób indywidualny, jednocześnie kierując się zasadami partnerskiej współpracy. Wysłuchaliśmy oczekiwań Klienta i postaraliśmy się dopasować do nich najlepsze rozwiązanie — oprócz innowacyjnej szaty graficznej witryny internetowej zapewniliśmy wygodną i intuicyjną nawigację. Realizacje jest zgodna z najnowszymi standardami — kreuje wizerunek firmy oraz uzupełnia działania promocyjne, które prowadzą do zwiększonej sprzedaży produktów.

Design bez ograniczeń

 

Chcieliśmy stworzyć stronę internetową, która będzie utrzymana w przejrzystej stylistyce — ułatwi różnym grupom użytkowników proste znalezienie potrzebnych informacji. Opracowaliśmy koncepcję graficzną, która naprowadza klienta na wykorzystany w realizacji produkt, jednocześnie dając mu możliwość bezpośredniego przejścia do sklepu internetowego. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wprowadzenie interakcji z klientem poprzez ocenianie i udostępnianie realizacji tuningowanych samochodów.

Tuning = pasja

 

Stworzyliśmy projekt, który pasuje do charakteru działalności Maxton Design — wykorzystana szata graficzna i kolorystyczna natychmiast stała się wyrazem nowej tożsamości firmy, idealnie wpisuje się w wizualną identyfikację marki. Współpraca z Maxton Design jest oparta na kompleksowych działaniach, ponieważ oprócz strony internetowej zajmujemy się projektowaniem odzieży oraz innowacyjnych gadżetów reklamowych.

Coś więcej niż strona internetowa

 

 

Oprócz profesjonalnej strony internetowej dla Maxton Design zajmujemy się również projektowaniem stylowych elementów odzieży, innowacyjnych gadżetów oraz drobnych akcesoriów z designem najbardziej odzwierciedlającym charakter firmy. 

< poprzednia realizacja następna realizacja >
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
Italia style

Italia style

Sklepy online
Impresja

Impresja

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online