Konfiguratory

Zapewnimy Ci profesjonalną usługę, dzięki której będziesz mógł dostosować każdy element serwisu internetowego do indywidualnych potrzeb firmy. Konfiguratory spełniają wiele istotnych funkcji na stronach www, ponieważ zachęcają do dokonania zakupu w sklepie online, czy do złożenia zamówienia u dystrybutora. Dzięki konfiguratorom ułatwisz konfigurację produktów w sklepach online, a także przyczynisz się do usprawnienia procesu dokonywania zakupów przez klienta. Oferowane przez naszą firmę konfiguratory ułatwią zaawansowane przeszukiwanie serwisu internetowego i dopasowanie towaru do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Możliwości naszych konfiguratorów

Możliwość samodzielnej konfiguracji produktu przez klienta znacząco ułtwia proces zakupu. Konfigurator produktu to idealnie sprawdza się w sklepach, w których sprzedawane są niestandardowe produkty posiadające dużo atrybutów (szeroka gama kolorów, rozmiarów, lub wzorów tkanin). Zastosowanie konfiguratorów wpływa na usprawnienie oraz uatrakcyjnienie procesu zakupu.

Funkcja kalkulatora wprowadzona do sklepu online pozwoli przykładowo obliczyć wysokość rat, które trzeba będzie spłacić za kupiony produkt, czy przeliczyć wartości walutowe. Atutem kalkulatorów jest ich łatwa obsługa, a także sprawne i szybkie działanie, dzięki czemu klient praktycznie „od ręki” może otrzymać dokładną wycenę usługi lub towaru.

Integracja oprogramowania oraz baz danych pozwala na tworzenie szczegółowych raportów na podstawie danych pobranych z kilku systemów. Integracja B2B związana jest z możliwością zarządzania oraz przetwarzania informacji, a także wglądu do danych z jednego miejsca. Naszej firmie nie jest obca integracja programu CRM z naszymi systemami sprzedaży, która przyczynia się do optymalizacji i automatyzacji wszelkich procesów biznesowych.

Jakie korzyści niesie zastosowanie konfiguratora?

Nie tylko klienci dostrzegą plusy związane z korzystaniem z konfiguratorów produktów, ale również firmy, ponieważ są to elementy, które zwiększają przewagę nad standardowymi sklepami online i stronami www, na których klient nie może dostosować oferty do swoich indywidualnych potrzeb, a także musi samodzielnie dokonywać obliczeń związanych z potencjalnymi kosztami zakupu. Konfiguratory produktów są elementami, dzięki którym optymalizacji poddawany jest cały proces sprzedaży — firma otrzymuje gotowe zamówienia, które można od razu przekazać do realizacji. Konfiguratory sprzyjają możliwości sprzedaży nietypowych produktów, tj. rolet, żaluzji, podłóg, które wymagają podania dokładnych pomiarów w celu realizacji zamówienia — wykorzystując konfiguratory klienci osobiście dobierają parametry produktów, które można od razu przesłać w wersji online do dystrybutora lub podwykonawców. Konfigurator o intuicyjnym charakterze sprawi, że będzie można w pełni spersonalizować produkt — takie rozwiązanie przyczyni się do zwiększenia sprzedaży, a także zadowolenia klienta.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

TDF

TDF

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online
Kenomi Deweloper

Kenomi Deweloper

Sklepy online
Impresja

Impresja

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www