Wsparcie techniczne

Pomożemy Ci w prowadzeniu sklepu internetowego, ponieważ stawiamy na kompleksową obsługę firmy w ramach prowadzenia działalności w sieci. Samemu trudno jest zapanować nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu, dlatego nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy pragną zaoszczędzić czas, pieniądze oraz niepotrzebne nerwy. Przekazując nam do realizacji poszczególne zdania, możesz całkowicie skupić się na prowadzeniu bieżącej działalności oraz na ważnych celach biznesowych. W trakcie rozwijania działalności sklepu pojawiają się różne problemu techniczne, na które trzeba szybko zareagować, dlatego każdy klient zyskuje u nas dedykowanego opiekuna, który poznaje wymagania oraz oczekiwania klienta i w razie nagłego problemu szybko i sprawnie zadziała — nie trzeba będzie tłumaczyć od nowa sytuacji innym pracownikom firmy. Zapewnimy Ci pełen wsparcie w ramach administracji stron www, oferujemy profesjonalną obsługę sklepów online, a także pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania do branży, w której funkcjonujesz poprzez stworzenie indywidualnej strategii. Podpisując z nami umowę SLA zabezpieczysz swój interes przed ewentualnymi awariami — Twój biznes będzie znajdował się w dobrych rękach.

Co oferujemy w ramach wsparcia technicznego?

Obsługą Twojego biznesu będzie zajmował się zespół specjalistów z różnych dziedzin działający pod okiem dedykowanego opiekuna, tzw. koordynatora, dzięki któremu kontakt z nami będzie łatwiejszy. Dedykowany opiekun przyłoży dużą uwagę do jakości świadczonych usług.

Usługa SLA ma na celu zapewnienie ciągłości działania systemu. W sytuacji, gdy dojdzie do jego awarii, jesteśmy w stanie przywrócić go do działania w czasie, który został zastrzeżony w SLA. Umowa egzekwuje na nas, jako dostawcy usług konieczność wiedzy o danym systemie, dzięki czemu możemy sprawnie reagować na zaistniałe błędy. 

Oferujemy usługi w zakresie rozbudowy, modernizacji i integracji stron www. Zależnie od Twoich potrzeb wprowadzimy usprawnienia serwisu, zaktualizujemy grafikę i treści, bądź zintegrujemy Twoją stronę internetową z systemami płatności czy kurierami. Twoja witryna internetowa stanie się miejscem przyjaznym i funkcjonalnym dla użytkowników. 

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia technicznego?

W Argonium stawiamy na kompleksową obsługę firmy w Internecie. W zakres oferowanego przez nas wsparcia technicznego wchodzi: obsługa stron www, obsługa sklepów online, a także tworzenie strategii rozwoju firmy. Oferujemy również umowy SLA, dzięki którym masz pewność, że błyskawicznie będziemy reagować na awarie strony internetowej. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie w ramach administracji stron www — wybierając nasze usługi zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze, a przede wszystkim skupisz się na realizowanie aktualnych celów biznesowych. Z naszych usług mogą korzystać nie tylko firmy, dla których stworzyliśmy serwis internetowy od podstaw, ale również każdy, kto posiada stronę www i nie ma czasu, aby właściwie nią zarządzać. Naszym klientom zapewniamy dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad jakością świadczonych usług, dzięki czemu Twój biznes będzie w dobrych rękach.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Kenomi Deweloper

Kenomi Deweloper

Sklepy online
Impresja

Impresja

Strony www
Maxton Design

Maxton Design

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online