Integracja

Dla naszych klientów projektujemy nowoczesne i profesjonalne sklepy online, które tworzymy na naszym autorskim systemie CMS. Stale go rozwijając, jesteśmy w stanie zintegrować sklep z każdym zewnętrznym systemem posiadającym API, np. z systemami magazynowymi i księgowymi, płatnościami online, serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen czy firmami kurierskimi i paczkomatami. Integracja pozwala na zautomatyzowanie większości procesów, które znacząco przyczynią się do usprawnienia sprzedaży i zminimalizowana czasu potrzebnego do obsługi sklepu. Dbamy o stworzenie prostego oraz intuicyjnego procesu sprzedaży, aby nabywcy mogli bezproblemowo zrealizować swój zakup.

Możliwości naszych sklepów

Wysyłka towaru to jeden z najważniejszych elementów pracy każdego sklepu online. Automatyzacja wysyłki w znaczny sposób usprawni procesy sprzedaży, dlatego też nasze sklepy internetowego wyposażyliśmy w moduły służące integracji z największymi firmami kurierskimi, dzięki którym wyślesz paczki w dowolne miejsce. 

Płatności online znacząco usprawni oraz ułatwi proces finalizacji zakupów w sklepach online, pozwalając oszczędzić czas potrzebny do ręcznego zlecania przelewów. Oferujemy integracje z popularnymi systemami płatności online, m.in.: PayU, Przelewy24 oraz systemy ratalne banków.

Allegro jest niezaprzeczalnie jedną z najpopularniejszych platform sprzedaży internetowej w Polsce. Integracja sklepu online z Allegro pozwoli Ci zoptymalizować i zautomatyzować dodawanie nowych produktów widocznych na stronie sklepu online na aukcje, co przyczyni się do zdobycia większego grona potencjalnych klientów, a także wzrostu sprzedaży. 

Porównywarki cen to popularne narzędzie promocji sklepów w sieci, które pozwala klientowi sprawdzić, która oferta jest dla niego najkorzystniejsza. Integrując porównywarkę, np. Ceneo czy Skąpiec z nowoczesnym sklepem online zyskasz większy zasięgi potencjalnych odbiorców. 

System klasy ERP wspiera zarządzanie procesami operacyjnymi danej organizacji i w zależności od specyfiki danej firmy może przybierać różne formy. Wdrożenie systemu ERP i systemu księgowego pozwala rejestrować ewidencję zdarzeń gospodarczych: obrotu magazynowego, sprzedaży, raportów kasowych, a nawet listy płac.

Zwiększ wiarygodność firmy, dzięki pozytywnym opiniom o Twoim sklepie i produktach w popularnych serwisach internetowych, tj.: Opineo czy Trustedshops. Pozytywne wpisy na serwisach z opiniami pozwolą Ci zyskać zaufanie klientów, a zarazem poprawić wizerunek Twojej firmy w Internecie, przyczyniając się tym samym do zwiększenia sprzedaży. 

Jak wygląda proces integracji?

W Internecie można kupić praktycznie wszystko, dlatego klienci coraz częściej wybierają produkty i usługi ze sklepów online zamiast z placówek stacjonarnych. W Argonium sklepy internetowe tworzymy wyłącznie na naszych autorskim systemie, dzięki czemu możemy je zintegrować z niemal każdym dowolnym systemem posiadającym API. Wspomniane oprogramowania dają Ci możliwość intuicyjnego zarządzania asortymentem sklepu, bazą klientów i bazą zamówień, a także modułem księgowości. Każdy sklep, który wdrażamy, staramy się zintegrować z systemami płatności, dzięki którym Twój klient nie traci czasu na zlecanie przelewu, lecz wykonuje go niemal natychmiastowo — jest przeniesiony bezpośrednio na stronę swojego konta bankowego. Co więcej, najczęściej sklepy online integrujemy z platformą Allegro, co umożliwia poszerzenie zasięgu potencjalnych odbiorców, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Impresja

Impresja

Strony www
TDF

TDF

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www