Obsługa sklepów internetowych

Założenie sklepu internetowego do dopiero Twój pierwszy krok w przygodzie z branżą e-commerce. Aby sprzedaż rosła w szybkim tempie i przynosiła satysfakcjonujące efekty, potrzebna jest bieżąca obsługa i zastosowanie odpowiednich działań. Profesjonalna obsługa sklepów internetowych jest niezbędna do tego, aby zainteresować potencjalnych klientów produktami i maksymalnie zwiększać sprzedaż. W Argonium realizujemy działania, których głównym założeniem jest zwiększenie przychodów w twoim sklepie online poprzez rozwój technologiczny i optymalizację sklepu, a także poprawę jakości doświadczeń klientów. Pomożemy zrealizować Twojej firmie cele handlowe, dbając o wzrost świadomości marki wśród odbiorców. Będziemy kompleksowo wspierać i rozwijać Twój sklep online!

Co oferujemy w ramach obsługi sklepów?

Wprowadzanie produktów

Wprowadzanie produktów

Własnoręczne uzupełnianie oferty jest czasochłonnym procesem, zwłaszcza w przypadku platform internetowych z dużym asortymentem, dlatego zajmiemy się tym za Ciebie. Będziesz mógł skupić się na realizowaniu swoich celów biznesowych, a my szybko i rzetelnie wprowadzimy nowe pozycje asortymentowe. 

Optymalizacja sklepu

Optymalizacja sklepu

Wykonamy dla Ciebie szczegółową analizę, w której sprawdzimy, czy Twój sklep nie posiada błędów w kodzie, skopiowanych treści, a także czy nawigacja jest wystarczająco przyjazna i intuicyjna dla użytkowników. Sprawnie poprawimy wszystkie niedociągnięcia, zwiększając użyteczność oraz potencjał Twojego sklepu.

Optymalizację procesów sprzedaży

Optymalizację procesów sprzedaży

Usprawnimy proces zakupowy, dzięki czemu klienci będą mogli w łatwiejszy sposób dokonywać zakupów w Twoim sklepie internetowym. Wprowadzone przez nas działania pozwolą zredukować często występujące wśród sklepów internetowych zjawisko, jakim jest porzucanie koszyków przez klientów. 

Tworzenie opisów produktów

Tworzenie opisów produktów

Zadbamy o to, aby każdy produkt opatrzony był unikalnym i wartościowym opisem, który zachęci potencjalnego klienta do zakupu, a zarazem poprawi autorytet Twojego sklepu w wyszukiwarce Google. 

Wzrost konwersji

Wzrost konwersji

Poprawimy pozycję Twojego sklepu internetowego w wyszukiwarce, dzięki czemu trafi do niego większa liczba klientów, co przyczyni się do zwiększenia obrotów ze sprzedaży. Z pomocą wybranych kanałów promocji zareklamujemy Twój sklep, aby mogło dowiedzieć się o nim szersze grono odbiorców. 

Rozbudowy

Rozbudowy

Stworzymy sklep online od podstaw, a także rozbudujemy istniejący sklep internetowy, które dostosujemy do wszystkich urządzeń mobilnych. Wprowadzając dedykowane rozwiązania, zakupy zrobisz szybko i wygodnie na telefonie, a nawet tablecie.

Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?