Sklepy internetowe

Stworzymy dla Ciebie nowoczesny, intuicyjny oraz przynoszący realne zyski sklep internetowy. Projektujemy sklepy online, w których stosujemy sprawdzone rozwiązania ukierunkowane na maksymalny wzrost sprzedaży. Tworzymy serwisy sprzedażowe, które są przejrzyste i wygodne w obsłudze - kładziemy nacisk na szybki i bezproblemowy sposób realizacji zakupów. Budujemy funkcjonalne sklepy internetowe w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dzięki czemu mogą one dotrzeć do większej grupy odbiorców z każdego miejsca świata.

Możliwości naszych sklepów

Stworzymy dla Ciebie sklep online oparty o system CMS. Wprowadzenie autorskich rozwiązań pozwoli nam zbudować sklep z indywidualnymi rozwiązaniami dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. 

Łatwy w obsłudze, intuicyjny panel administracyjny sprawi, że zarządzanie sklepem, zamówieniami oraz ofertą (dodawanie nowych produktów lub wprowadzanie zmian) nie będzie sprawiać Ci żadnych trudności.

 

Obecnie ponad 50% użytkowników robi zakupy na telefonie, dlatego też dla każdego tworzonego sklepu online przygotowujemy profesjonalną wersję mobilną, tj. dopasowującą się do ekranów tabletów i smartfonów. 

Optymalizując sklep internetowy przykładamy ogromną wagę do tego, aby nawet przy wolniejszych łączach prędkość ładowania strony www była szybka i stabilna. Zadbamy o to, aby w serwisie sprzedażowym klienci mogli ekspresowo i bezproblemowo zrealizować zakupy. 

Dbamy o Ciebie i Twoją firmę, dlatego nasz system CMS spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Szyfrujemy transmisję danych oraz stosujemy dodatkowe kanały autoryzacji, aby nieuprawnione osoby nie miały dostępu do Twoich danych.

Tworzone przez nas sklepy internetowego charakteryzują się przede wszystkim rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klienta. 

Budując sklep internetowy na naszym systemie CMS, jesteśmy w stanie zintegrować go większością zewnętrznych systemów posiadających API, np. z systemami księgowania, magazynowania, a także z płatnościami online czy firmami kurierskimi lub paczkomatami.

Chcemy, aby Twoje działania zaowocowały jak najwyższą skutecznością, dlatego przeprowadzamy skrupulatną analizę sklepu online i sprawdzamy, czy zamieszczone na nim treści są zgodne z wymaganiami Google. Wdrażamy skuteczne rozwiązania, które w pełni pozwolą Ci wykorzystać potencjał sklepu internetowego. 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek komplikacji. Co więcej, oferujemy możliwość rozbudowy sklepów online zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami.

Jak wygląda proces tworzenia sklepu online?

Zakupy online coraz bardziej zyskują na popularności — są szybkie, łatwe i przy okazji nie trzeba wychodzić z domu, ponieważ wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Branża e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, a sklepów internetowych przybywa z dnia na dzień — jak przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta? W Argonium dla naszych klientów projektujemy profesjonalne sklepy on-line, które wpisują się w najnowsze trendy internetowe, a także pasują do różnorodnych rodzajów branż.
01
Analiza potrzeb klienta
Proces tworzenia profesjonalnego sklepu online zaczynamy od analizy Państwa indywidualnych potrzeb.
02
Profesjonalny projekt graficzny
Tworzymy spersonalizowany projekt w oparciu o nowoczesne trendy, aby sklep wyróżniał się wśród konkurencji.
03
Kodowanie i testowanie
Projektujemy sklepy online, które są przejrzyste i wygodne w obsłudze. Dbamy o stworzenie prostego procesu realizowania zakupów.
04
Optymalizacja i rozwój
Przygotujemy sklep w pełni zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google, który można obsługiwać naszym autorskim systemem CMS.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Offstore

Offstore

Sklepy online
ID Point

ID Point

Strony www
Impresja

Impresja

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
TDF

TDF

Strony www