Strony produktowe

Skutecznie wypromujemy Twój sklep online lub oferowaną przez niego usługę! Tworzone przez nas strony produktowe mają realizować tylko jeden cel — służą sugestywnej prezentacji konkretnego produktu. Atrakcyjne zaprezentowanie produktu na landing page przyczyni się do zwiększenia jego promocji, a w efekcie sprzedaży. Strona www lub sklep online niezwykle często są rozbudowane i dostarczają odbiorcy zbyt wielu informacji dotyczących oferty, w konsekwencji czego użytkownik zostaje rozproszony. Celem strony docelowej jest promocja konkretnego produktu — najczęściej można na nią trafić przez kliknięcie banner lub link sponsorowany. W Argonium przygotujemy dla Ciebie stronę produktową, która przekona klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy.

Możliwości naszych stron produktowych

Planujesz wprowadzić do swojej oferty nowy produkt? Najważniejszym celem landing page jest promocja usługi lub produktu — dotarcie do jak największej liczby użytkowników, którzy zainteresują się ofertą, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.

Nasi copywriterzy stworzą dla Ciebie unikalne i wartościowe teksty zgodne z wytycznymi SEO, tj. z dedykowanymi słowami kluczowymi. Kreujemy profesjonalne treści na strony www gwarantujące możliwość objęcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. 

Aby zwiększyć skuteczność Twoich kampanii reklamowych, landing page zostanie przystosowana do poprawnego wyświetlenia na ekranie każdego urządzenia. Strona produktowa będzie dostępna dla wszystkich, dzięki czemu dotrze do szerszej grupy odbiorców.

Koszty stworzenia strony produktowej są relatywnie niskie w stosunku do otrzymywanych korzyści. Pozyskanie klienta przez landing page jest tańsze niż w przypadku tradycyjnych witryn internetowych. 

Kreując stronę produktową, zachowujemy spójność z Twoją stroną internetową i prowadzonymi działaniami promocyjnymi, dzięki czemu skojarzenia użytkownika z Twoją marką ulegną znacznemu wzmocnieniu. Efektywnie wypromujesz swoją markę, jednocześnie zwiększają obroty sprzedaży.

Staramy się pozyskać jak najwięcej leadów dobrej jakości — do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Treść oraz grafika są bardzo ważnymi elementami na stronie produktowej, ponieważ od tego, w jaki sposób przedstawimy produkt, możemy zachęcić lub zniechęcić potencjalnego klienta.

Celem landing page może być rozpoczęcie procesu zakupowego, rejestracja w serwisie, bądź zapisanie się na newsletter, dlatego zawsze umieszczane są na nich formularze kontaktowe, których zadaniem jest ułatwienie kontaktu z Twoją firmą potencjalnemu klientowi.

 

Przygotujemy profesjonalną stronę produktową, która przekona klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Koncentrujemy użytkownika na konkretnym działaniu — jesteśmy w stanie wypromować produkty lub usługi w nieograniczony sposób.

Według statystyk tylko kilka sekund wystarczy, aby użytkownik zdecydował czy chce, czy nie chce pozostać na stronie, dlatego tak ważna jest jej przejrzysta i czytelna struktura. Oferujemy czytelny układ pozwalający na odnalezienie niezbędnych informacji oraz atrakcyjną szatę graficzną.

Do czego może służyć strona produktowa?

Strona produktowa, czyli tzw. landing page to strona docelowa, do której trafia się najczęściej poprzez kliknięcie w link sponsorowany lub banner. Sklep internetowy lub strona www często są na tyle rozbudowane, że dostarczają odbiorcy za dużo informacji dotyczących oferty, czego konsekwencją jest rozproszenie użytkownika, który nie korzysta z oferty. Dlatego głównym celem landing page jest promocja konkretnego produktu. Jakie korzyści oferują strony produktowe stworzone w naszej firmie?
01
Zwiększenie sprzedaży
Ofertą o przejrzystej i czytelnej strukturze szybciej zachęcisz Klienta do dokonania zakupu w Twoim sklepie online lub do skorzystania z usługi.
02
Kampanie reklamowe
Chcesz wypromować swoją usługę, bądź produkt? Stworzymy dla Ciebie indywidualny landing page, który pomoże Ci w budowaniu wizerunku Twojej firmy w sieci.
03
Konkurs lub wydarzenie
Landing page doskonale nadaje się do przeprowadzania konkursów lub promowania wydarzeń. Strony produktowe są świetnym uzupełnieniem sklepów internetowych.
04
Pozycjonowanie
Dzięki oryginalnym tekstom oraz odpowiedniemu linkowaniu pozycja Twojej strony wzrośnie w wynikach wyszukiwarki Google, przekonując klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Bendiks

Bendiks

Strony www
Maxton Design

Maxton Design

Strony www
TDF

TDF

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
Impresja

Impresja

Strony www