Strony www

Profesjonalne strony www

Tworzymy szyte na miarę profesjonalne strony www oparte na naszym autorskim systemie CMS, który nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Budujemy strony www tak, aby generowała wartościowy ruch, a tym samym zarabiała, powinna być nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale także mieć przejrzystą formę, być łatwa w obsłudze i zawierać unikalne treści. Kluczowe jest odpowiednie zaprojektowanie strony www pod kątem tego, by zwracała uwagę potencjalnych klientów. Stworzenie skutecznej pod względem sprzedażowym strony interetowej jest inwestycją na lata, która na pewno się zwróci. 

Chcesz mieć profesjonalną stronę www? Zgłoś się do nas. Realizujemy witryny wygodne dla użytkownika, wolne od błędów i widoczne dla wyszukiwarek, wzbogacamy je unikalnymi, przemyślanymi treściami. Wykorzystaj skuteczność stworzonej przez nas strony www i zacznij dzięki niej zarabiać. 

Internet jest miejscem, które rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś stwierdzenie, że jeśli nie można czegoś znaleźć w sieci, to to nie istnieje. I, prawdę mówiąc, coś w tym jest. Co to oznacza? Znaczy to tyle, że jeśli masz do zaoferowania produkt lub usługę, a nie promujesz się w Internecie, masz niewielkie szanse na to, że ktoś dowie się o Twoim istnieniu. W ten sposób napędzasz potencjalnych klientów konkurencji. Nie zwlekaj i daj się poznać w sieci!

Możliwości naszych stron

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która będzie funkcjonowała w oparciu o nasz autorski system CMS. Zarządzanie strony oraz wprowadzanie modyfikacji będzie związane z pracą na łatwym i intuicyjnym panelu sterowania.

Zarządzanie treściami

Zarządzanie treściami

Przystosowany do przygotowywanej strony internetowej system CMS charakteryzuje  się łatwym w obsłudze panelem, który zapewnia intuicyjne zarządzanie stroną oraz wygodne wprowadzanie modyfikacji.

Z roku na rok przybywa użytkowników, korzystających z internetu na urządzeniach mobilnych. Stworzymy da Ciebie reponsywną stronę, dostosowaną do rozdzielczości ekranów wszystkich urządzeń.

Szybkość

Szybkość

Zoptymalizujemy dla Ciebie stronę, aby nawet na wolniejszych łączach internetowych funkcjonowała szybko i stabilnie. Zadbamy o to, aby prędkość ładowania strony www była odpowiednio przystosowana do każdego urządzenia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dbamy o klientów kompleksowo, dlatego nasz autorski system CMS został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa. Nieuprawnione osoby nie będą miały dostępu do Twoich danych — szyfrujemy transmisję danych oraz stosujemy dodatkowe kanały autoryzacji.

Indywidualne rozwiązania

Indywidualne rozwiązania

Nasze autorskie rozwiązania dopasujemy specjalnie do charakteru Twojej firmy oraz Twoich indywidualnych oczekiwań. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem stron spersonalizowanych pod klientów z różnorodnych branż przemysłowych.

Potrzebujesz stronę www ?

Napsiz do nas - skontaktujemy sie z Tobą i przygotujemy ofertę dostosowana do Twoich potrzeb. 

Jak wygląda proces tworzenia strony www?

 

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną stronę www, która wzmocni wizerunek Twojej firmy w Internecie. Ty ustalasz cele, a my je skutecznie realizujemy! Razem pracujemy na osiągnięcie sukcesu. Zapewniamy kompleksowe podejście do tworzenia stron internetowych — oferujemy terminowość, komfortową współpracę oraz wsparcie techniczne. Decydując się na pracę z nami, stawiasz na efektywne narzędzia marketingowe, które pomogą zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane rozwiązania, które realnie wpłyną na rozwój Twojego biznesu. 

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron www o wszechstronnym charakterze. Budowane przez nas witryny internetowe są estetyczne, przejrzyste i niezawodne, dzięki czemu trafiają do nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań, dzięki czemu projektując nowoczesną stronę www, możemy do niej dopasować możliwie najlepsze rozwiązania marketingowe. Proces tworzenia strony internetowej w Argonium przebiega na podstawie kilku prostych kroków.

 

Dlaczego my?

Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron internetowych. Podejmujemy się realizacji zarówno profesjonalnych i zaawansowanych portali oraz serwisów, jak i wizytówek i ulotek. W Seonetium korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Tworzone przez nas projekty powstają w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do tego, by tworzyć długofalowe współprace partnerskie. Słuchamy naszych Klientów, robimy burzę mózgów i proponujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.
Tworzymy strony internetowe, które dostosowane są do rozdzielczości różnych ekranów mobilnych. Pozwala to na przeglądanie witryn nie tylko na ekranach monitorów, ale też przy pomocy smartfonów i tabletów.

Profesjonalne strony www

Tworzymy profesjonalne strony www, które generują sprzedaż, ale także potęgują wzrost świadomości marki. Działamy tak, by wykonywane przez nas strony www realizowały zamierzone cele biznesowe. Robimy to sposób profesjonalny, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dlaczego warto powierzyć nam to zadanie? Przemawia za nami 15 lat doświadczenia oraz setki zadowolonych i stałych klientów. Ich sukces jest naszym sukcesem i najlepszą referencją za dobrze wykonaną pracę. Bo nic nie daje takiej satysfakcji jak kolejna firma, która dzięki nam wnosi się na wyżyny swoich możliwości.

Zgłaszając się do nas nie będziesz pozostawiony sam sobie. Zostanie Ci przydzielony opiekun, który przygotuje projekt strony oraz krok po kroku go wdroży. Zadba o każdy szczegół - odpowiednie grafiki, unikalne treści, responsywność i funkcjonalność. Tak byś Ty nie musiał się o nic martwić. Twoja strona będzie atrakcyjna wizualnie, zgodna z UX i najnowszymi trendami. Najważniejsze części składowe profesjonalnej strony www

 • wyznaczenie konkretnego celu biznesowego


Podstawowym elementem projektowania strony www jest nastawienie na dążenie do realizacji celu. Może nim być zwiększenie świadomości marki, sprzedaż produktów w sklepach online czy zapytania od odbiorców. Najważniejszą kwestią jest określenie tego celu już na etapie projektowania/planowania strony tak, by potem, podczas jej realizacji tylko go wdrożyć. Nasi specjaliści pomogą Ci określić jaki jest nadrzędny cel Twojej działalności, a następnie krok po kroku zbudują stronę, która go osiągnie.

 • dostosowanie pod docelową grupę odbiorców


Tworząc stronę www ważne jest określenie do jakich odbiorców, będzie skierowana oferta biznesowa. Trzeba zdiagnozować potrzeby danej grupy klientów oraz sposób ich realizacji. Na tej podstawie stworzymy strukturę strony, to co ma przekazywać, odpowiednie treści oraz całą komunikację marketingową. Dzięki temu będzie ona idealna właśnie dla Tych osób, które po wejściu na nią będą kupować Twoje produkty lub korzystać z Twoich usług.

 • struktura odzwierciedlająca daną działalność


Niezbędnym elementem każdej profesjonalnej strony www jest także dostosowanie jej pod konkretne schematy działania firmy, jej ofertę i zasady na jakich funkcjonuje.

 • unikalne i przemyślane treści


Napiszemy profesjonalne streści na stronę www. Obecnie wszystkie nasze działania opierają się na informacji. Właściwie każda nasza decyzja oparta jest na treściach jakie przeczytaliśmy. Każdy Twój klient potrzebuje zapoznać się z tym jak działa Twoja firma jak wygląda oferta. Zanim do Ciebie zadzwoni lub zdecyduje się by skorzystać z Twoich usług czy na zakup produktów, będzie szukać informacji na ich temat. Znajdzie je właśnie dzięki treściom na Twojej witrynie internetowej. Nieodpowiednie treści nie będą generować zapytań mimo sporego ruchu na stronie. Dlatego tak ważne jest by teksty były przemyślanie i profesjonalne.

 • dostosowanie strony www pod kątem wyszukiwarek SEO


Korzystanie z internetu opiera się na szukaniu informacji w wyszukiwarkach - głównie Google. Dlatego odpowiednio przemyślane i poprowadzone SEO jest prostą drogą do zdobycia Klientów. Dokładna, profesjonalna analiza słów kluczowych jakie Twoi docelowi odbiorcy wpisują w wyszukiwarki pozwoli zbudować odpowiednią architekturę strony, do tego treść i zdobywanie linków, to przepis na sukces biznesowy. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne SEO jest działaniem długofalowym i jego efekty są widoczne po kilku miesiącach pracy opartej na szerokim zakresie działań.

 • szybkość i responsywność strony www


Nie ma nic bardziej denerwującego od konieczności czekania aż strona www się załaduje. Czas jest bardzo cenny dla każdego- także dla Twoich klientów. Szybka strona internetowa równa się wysokiemu zadowoleniu klientów, którzy z przyjemnością będą z niej korzystać, co z kolei przełoży się na konkretne korzyści finansowe dla Ciebie. Równie ważna jest możliwość wyświetlania Twojej witryny na każdym urządzeniu- smartfonie, laptopie, czy tablecie. Tym bardziej, że użytkownicy mobilni (a ta grupa stale rośnie) potrzebują szybkiego dostępu do informacji przekazywanych w przejrzysty sposób. Mobilna i czytelna wersja zatrzyma odwiedzającego na dłużej na Twojej stronie i zachęci do zakupu.

 • graficzne dostosowanie do wizualnej tożsamości


Profesjonalna strona www jest wizytówką firmy. Dlatego nie bez znaczenia jest też jej atrakcyjny wygląd. Tutaj istotny jest spójny z innymi materiałami stały układ kompozycyjny strony, czyli tzw. layout. Coraz więcej użytkowników wchodząc na daną stronę od razu potrafi określić czy jest ona przygotowana przez profesjonalistów i czy jest dla nich miła w odbiorze. Jeśli tak to oczywiście przełoży się na długość korzystania z danej strony, a tym samym na skorzystanie z Tego co oferujesz.

Jakie są korzyści stworzenia profesjonalnej strony www?

Jakie są korzyści stworzenia profesjonalnej strony www?

 • kreujesz własną markę
 • budujesz nieograniczony zasięg
 • tworzysz wartość informacyjną i sprzedażową swojej oferty, dostępną cały czas i bez ograniczeń
 • pozyskujesz nowych klientów na swoje usługi lub produkty


Tworzenie profesjonalnej strony www to wieloetapowy proces. Wymaga wiedzy, doświadczenia, umiejętności i kreatywności. Dlatego warto to zadanie powierzyć profesjonalistom. To gwarantuje bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy. Wysoka jakość strony www jest gwarancją sukcesu w biznesie.

Cytat

Profesjonalna strona produktowa generuje konkretne zyski dla firmy. Przekazanie wyczerpujących informacji o produkcie sprawi, że klienci nie będą go szukać u konkurencji, a zdecydują się na zakup u Ciebie.

Potrzebujesz stronę produktową?

Napsiz do nas, zadzwoń - przygotujemy Ci ofertę na dedykowaną stronę produktową szytą na miarę!

Cytat

Tworzone przez nas strony powstają w oparciu o standardy WCAG 2.0. Dzięki temu z witryn z łatwością skorzystają także osoby z niepełnosprawnościami. Treści umieszczane na naszych stronach są więc dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu. Korzystamy z autorskiego systemu CMS, który posiada prosty w obsłudze panel, zapewniający szybkie i wygodne zarządzanie stroną.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Działamy w branży od wielu lat i mamy doświadczenie w pracy zarówno z klientami indywidualnymi oraz małymi biznesami, jak i korporacjami i firmami międzynarodowymi. Jesteśmy na bieżąco z wymaganiami wyszukiwarek internetowych oraz preferencjami użytkowników sieci, co pozwala nam tworzyć witryny zgodne ze standardami UX. Jesteśmy świadomi, że przeważająca część internautów szuka nie tylko estetycznej szaty graficznej, ale też intuicyjnego menu, umożliwiającego wygodną nawigację.

Dążymy do tego, aby proponować nowatorskie rozwiązania. Projekty oferowane przez naszych specjalistów to innowacyjne narzędzia, przy pomocy których zbudujesz swój wizerunek w Internecie oraz zwiększysz sprzedaż. Wierzymy, że budowanie pozytywnych relacji biznesowych daje obopólne korzyści, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie. Wahasz się? Rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania. Masz ciekawy pomysł? Powiedz nam o tym, a my wdrożymy Twoje propozycje jeszcze w trakcie projektowania.
Realizujemy zarówno nieskomplikowane strony www, jak i rozbudowane portale i serwisy powstające w oparciu o nasz autorski system CMS. Jego największymi zaletami są intuicyjne menu oraz prosty w obsłudze panel, dzięki któremu bez trudu będziesz mógł dokonywać modyfikacji oraz zarządzać stroną. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby nasze strony prawidłowo wyświetlały się w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Tworzymy strony adaptywne oraz responsywne, z których bez problemu można korzystać na urządzeniach mobilnych.

Cytat

Potrzeby naszych Klientów bardzo często wykraczają poza kwestie dotyczące budowy strony. Z tego względu zapewniamy kompleksową obsługę, która zahacza także o pozycjonowanie i nowoczesny marketing internetowy

Jak tworzymy strony www?

Współpraca z nami przebiega według pewnego schematu:

 • przeanalizujemy oczekiwania i potrzeby - to wstęp, na poziomie którego określamy plan działania rzutujący na cały projekt. Im więcej nam powiesz, tym więcej wykorzystamy tak, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Na tym etapie określamy podstawowe cele i możliwości potrzebne do ich osiągnięcia. Uważamy, że podstawą do nawiązania partnerskiej współpracy jest dokładne poznanie filozofii Twojego biznesu oraz jasne postawienie celu.
 • tworzymy koncept - na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji opracujemy wstępną koncepcję, którą przedstawimy w możliwie najkrótszym czasie. Wtedy też doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, które będą całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb.
 • zaprojektujemy - jeśli zaakceptujesz nasz projekt, rozpoczniemy tworzenie Twojej strony internetowej. Zajmiemy się dopasowywaniem układu strony oraz estetycznej szaty graficznej. Na bieżąco będziesz informowany o postępach. Na tym etapie jeszcze możemy wdrożyć wszelkie sugestie naszego Klienta.
 • wdrożymy - po zaakceptowaniu naszej propozycji, wdrażamy projekt graficzny do systemu CMS. Dzięki niemu Klient może sam dokonywać modyfikacji administracyjnych. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych umiejętności z zakresu programowania.
 • testujemy - nasi zdolni koordynatorzy sprawdzą stronę pod kątem poprawności jej funkcjonowania w popularnych przeglądarkach internetowych. Następnie, umieścimy stronę na serwerze testowym tak, byś samodzielnie mógł ocenić jej wygląd i działanie.
 • finalizujemy - po dokonaniu pełnej akceptacji strony, umieścimy na docelowym serwerze. Prowadzimy kompleksową obsługę, dlatego też oferujemy bezpłatne szkolenie z zakresu administracji stroną internetową. Zapewniamy roczną opiekę techniczną oraz wsparcie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych.
01
Strategia marketingowa
Niezbędnym etapem jest analiza Twoich potrzeb, dzięki której możemy stworzyć odpowiednią strategię marketingową, która wpłynie na kształt Twojej strony www.
02
Nowoczesny design
Na każdym etapie współpracy chcemy poznać Twoją indywidualną wizję strony wwww, dzięki czemu przygotujemy dla Ciebie unikalne projekty graficzne.
03
CMS + strona www
Przejrzysty i czytelny układ strony internetowej to nie wszystko. Wprowadzając autorski system CMS zwiększamy intuicyjną obsługę strony www i jej obsługę.
04
Testowanie i wdrażanie
Strona www sprawdzana jest przez nas pod kątem poprawności i szybkości ładowania. Naszym celem jest stworzenie witryny spełniającej Twoje odczekiwania.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje utrzymanie strony www?

Strony www które budujemy dla naszych klientów oparte są o autorski system CMS z dożywotnią gwarancją jeżeli hosting jest po naszej stronie. Jedyny koszt utrzymania strony www to domena ok 100 zł netto / rok oraz hosting strony www ok 300 - 500 zł netto / rok. Nie stosujemy żadnych opłat licencyjnych itp. 

Ile czasu trwa budowa strony www?

Łączny czas jaki jest potrzebny na budowę strony www to ok 2 miesiące. Skłąda się na to

 • tworzenie dedykowanego projektu graficznego,
 • czas akceptacji widoków strony oraz dostarczanie materiałów,
 • kodowanie oraz programowanie szablodu graficznego,
 • optymalizacja strony www pod kątem SEO,
 • wprowadzenia treści oraz wdrożenie na serwer produkcyjny.
Ile kosztuje strona www?

Koszt budowy dedykowanej strony www opartej o grafikę dostosowaną do klienta, zakodowanie do autorskiego systemu CMS z dożywotnią gwarancją, optymalizacją, testowanie oraz wdrożenie  to wydatek od 6000 zł netto w górę. Na cenę budowy strony www składają sie głównie czynniki takie jak:

 • stopień rozbudowania strony www
 • ilość modułów oraz ich stopień rozbudowy
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google dla Hotel & Restauracja Coloseum. Dzięki usłudze marketingu internetowego promujemy ofertę hotelu Coloseum w sieci, a także dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony www,...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zakres działań: budowa strony www, migracja treści ze starej strony na nową. Z Okręgową Izbą Lekarską w Tarnowie współpracowaliśmy przy budowie profesjonalnej strony www w oparciu o nasz autorski system CMS. Dodatkowo zbudowaliśmy panel do zarządzania płatnościami. 

Dla Doppler Instytut zbudowaliśmy dedykowaną stronę www dla kliniki. Obsługujemy klinikę z zakresu obsługi oraz modernizacji strony www oraz marektingu intenretowego. 

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www
Realizacja strony www dla kliniki onkologicznej Onkomedica
Onkomedica
Strony www
Strona www dla producenta okien
Hensfort
Strony www