Intranet

Chcesz zwiększyć efektywność pracy oraz w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy, w pełni wykorzystać możliwości przedsiębiorstwa? Intranet jest platformą, która sprawdza się nie tylko w korporacjach zatrudniających kilkaset pracowników, ale również w mniejszych firmach, w których pomoże rozwiązać problemy o charakterze organizacyjnym. System ma za zadanie usprawnić współpracę pomiędzy pracownikami, zwiększyć płynność obiegu dokumentów oraz przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami, a także umożliwić sprawniejsze nadzorowanie codziennej pracy — upraszcza procedury urlopowe oraz umożliwia monitorowanie czasu pracy. Intranet, dzięki dużej elastyczności można przystosować do własnych potrzeb.

Co oferuje intranet?

Jedną z głównych funkcji sieci wewnętrznej intranet jest usprawnienie obiegu dokumentów, tak aby trafiały one do adresatów, bez ryzyka ich utraty lub zgubienia. System usprawni współpracę pomiędzy pracownika i wpłynie na zwiększenie płynności przepływu informacji. 

Możesz w efektywny sposób planować czas na realizację danego projektu oraz błyskawicznie aktualizować poszczególne zadania lub oddelegować je do innego pracownika. Intranet umożliwia szybką i bezproblemową wymianę informacji.

W prosty sposób możesz przekazywać komunikaty i aktualne ogłoszenia, które w szybki sposób dotrą do wybranej przez Ciebie grupy odbiorców. Usprawnienie przepływu informacji wpłynie na efektywne funkcjonowanie firmy bez zbędnych nieporozumień. 

Intranet pozwoli Ci w kompleksowy sposób ewidencjonować i monitorować czas pracy poszczególnych pracowników. Co więcej, będziesz miał stały wgląd do tworzonych dokumentów, co pozwoli Ci w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy. 

Nie ponosisz kosztów związanych z korespondencją wewnątrz firmy, a także z zakupem oprogramowania, np. Office. Intranet jest systemem o wszechstronnym zastosowaniu, który zwiększy efektywność codziennej pracy w Twojej firmie. 

Intranet możesz zintegrować z innymi oprogramowaniami, tj.: CDN, Symfonia, Wapro, Insert i inne. System musi w pełni odpowiadać potrzebom Twojej organizacji, dlatego oferujemy wiele modułów, które dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji.

Intranet - jakie korzyści?

Autorski intranet jest rozwiązaniem, które zapewnia niezawodne, proste, wręcz intuicyjne zarządzanie zarówno małą firmą jak i nawet kilkusetosobową korporacją. Platforma może zostać przez nas odpowiednio zmodyfikowana, aby wpisać się w potrzeby indywidualnego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dostępne są również inne systemy, tj. CRM oraz ERP, z których można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Intranet to system, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji. Decydując się na platformę, możesz w prosty sposób przekazywać, a także aktualizować komunikaty dla wybranej grupy odbiorców czy w efektywny sposób zarządzać projektami. Intranet kształtuje kulturę organizacji firmy — masz stały wgląd do dokumentów tworzonych przez pracowników, możesz kontrolować ich czas pracy, natomiast sami pracownicy mogą w automatyczny sposób generować wnioski urlopowe. Poszczególne elementy, które znajdą się w intranecie, zależą od profilu oraz wielkości Twojej firmy.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Maxton Design

Maxton Design

Strony www
Impresja

Impresja

Strony www
Bendiks

Bendiks

Strony www
Offstore

Offstore

Sklepy online
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www