Optymalizacja

Zajmiemy się optymalizacja stron www oraz sklepów internetowych

Optymalizacja  strony www lub sklepu internetowego polega na dopasowaniu kodu, grafiki linkowanie oraz treści pod kątem wyszukiwarek. Celem tych działań jest poprawa odbioru strony przez Google, a tym samym zwiększenie jej pozycji w rankingu wyszukiwania.

Chodzi o takie usprawnienie wielu różnych elementów strony/sklepu, aby uzyskać jej wyższą pozycję. Optymalizacja jest podstawą, bez której jakiekolwiek inne działania nie przyniosą zamierzonego efektu. Odpowiednia optymalizacja ułatwia wyszukiwarkom poruszanie się po witrynie www, a także pozwala właściwie zinterpretować jej zawartość. Co więcej prawidłowo wykonany proces optymalizacji podwyższa pozycję strony / sklepu w organicznych czyli naturalnych wynikach wyszukiwania. Zależy Ci na tym by Twoja strona internetowa była widoczna w wyszukiwarkach, a sklep online zwiększał sprzedaż? Zgłoś się do nas, a przekonasz się jak szybko nasze działanie przełoży się na korzyści finansowe.

Co mozemy zaproponować w ramach optymalizacji strony www?

Audyt usług

Audyt usług

Stworzymy dla Ciebie audyt SEO, w którym zaproponujemy praktyczne rozwiązania, które przyczynią się do wzrostu liczby odwiedzin na stronie, poprawy szybkości działania serwisu, a także zwiększenia wiarygodności strony dla Google.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Nie działamy szablonowo, ponieważ każda branża wymaga innego podejścia, dlatego wszystkie zlecenia są realizowane pod kątem Twoim indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Pomożemy Ci opracować rozwiązania, dzięki którym wykorzystasz potencjał swojej witryny.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi

Skupimy się na kompleksowej obsłudze Twojej firmy — dostosujemy wszystkie elementy Twojego serwisu www pod kątem standardów Google w taki sposób, aby mógł być łatwy do odnalezienia za pomocą słów kluczowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Eliminujemy zaistniałe błędy oraz podnosimy funkcjonalność serwisu przez optymalizację kodu HTML, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo danych Twojej firmy, a także zgodność działań z wytycznymi RODO.

Szybkość

Szybkość

Szybkość ładowania ma duże znaczenie dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Dokładnie sprawdzamy serwisy internetowe pod względem ich funkcjonowania, jeżeli nie są zgodne z naszymi standardami, wdrażamy rozwiązania, które poprawiają szybkość ich działania.

Użyteczność

Użyteczność

Naprawiamy błędy i wdrażamy innowacje, dzięki którym zyskasz pewność, że Twoje przyszłe działania marketingowe przyniosą oczekiwane efekty i wykorzystasz potencjał swojej witryny. Optymalizacja jest pierwszym krokiem w skutecznym pozycjonowaniu serwisu.

Potrzebujesz optymalizacji?

Napisz do nas - wspólnie porozmawiamy jak możemy ulepszyć Twoją stronę www lub sklep internetowy.

Jak wygląda proces optymalizacji?

Profesjonalna optymalizacja strony internetowej polega na sprawdzeniu zamieszczonych na nich treści pod kątem słów kluczowych, a także wszystkich elementów graficznych, które umieszczono na podstronach witryny. W Argonium eliminujemy wszystkie zaistniałe błędy, co pozwala nam podnieść funkcjonalność serwisu, poprawić szybkość ładowania oraz ulepszyć powiązania podstron, poprzez kompleksową optymalizację strony www. Jedną z korzyści optymalizacji SEO jest zwiększenie wiarygodności strony dla Google, co przyczyni się do lepszej widoczności serwisu oraz wzrostu liczby wartościowych odwiedzin. Dowiedz się, jak wygląda optymalizacja stron www w Argonium!

 

Sprawimy, że Twoje działania promocyjne zaowocują jak najwyższą skutecznością! Upewnij się, że Twój serwis funkcjonuje poprawnie, a zamieszczone na nim treści są zgodne z wymaganiami Google. W Agencji Interaktywnej Argonium opracujemy, a następnie wdrożymy indywidualnie przystosowane do Ciebie rozwiązania, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej witryny internetowej. Optymalizacja jest pierwszym krokiem skutecznego pozycjonowania, ponieważ poprawnie funkcjonująca strona będzie atrakcyjna oraz łatwa w obsłudze dla użytkownika, a także poprawi się jej widoczność w wyszukiwarkach Google, co przełoży się na generowanie większego ruchu na stronie www, a zarazem zwiększenie osiąganych obrotów pieniężnych. Poprawnie zoptymalizowana strona będzie łatwa do odnalezienia w wyszukiwarce za pomocą słów kluczowych, dlatego trafi do niej więcej potencjalnych klientów, co przyczyni się do wzrostu liczby wartościowych odwiedzin.

Najważniejsze cele optymalizacji serwisu www

 • skuteczne i naturalne wypromowanie witryny,
 • lepsze zrozumienie strony przez algorytmy wyszukiwarki,
 • automatyczne wyświetlenie witryny w momencie gdy użytkownik wpisze konkretną frazę w wyszukiwarce.

Optymalizacji dokonuje się w kilku różnych obszarach:

 1. Optymalizacja kodu - chodzi o opracowanie kodu pod kątem zgodności ze standardami, prędkości wyświetlania się strony, oraz wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. W tym ostatnim przypadku mają znaczenie metatagi (czyli dane na temat strony, które są widoczne dla robotów wyszukiwarek) i hierarchia nagłówków.
 2.  Optymalizacja treści - tu ważne jest dopasowanie treści pod katem wyszukiwania przez wyszukiwarki poprzez odpowiednie ustawienie nagłówków i zaznaczenie słów kluczowych, a także pod względem przystępności dla użytkownika. Treści muszą być ponadto unikalne, związane z tematyką i tytułem witryny,
 3. Optymalizacja grafiki - proces ten udoskonala wagę i czytelność grafiki zamieszczonej na witrynie internetowej
 4. Optymalizacja linków wewnętrznych - odpowiednie zamieszczenie linków wewnętrznych w strukturze strony sprawią, że algorytmy Google oraz użytkownicy internetu mogą się po niej swobodnie przemieszczać. Muszą mieć one formę tekstową (hiperłącza), powinny prowadzić do tych stron, które nie mają pustej zawartości, oraz prowadzić do stron wolnych od błędów.

Jak przeprowadzimy dla Ciebie proces optymalizacji?

 • Zapoznanie się z potrzebami Klienta oraz jego oczekiwaniami,
 • przeprowadzenie audytu SEO - profesjonalnie przeprowadzony audyt pozwoli sensownie rozplanować strategię działania, polega na dokładnej analizie witryny internetowej pod różnymi kątami,
 • Indeksacja oraz dostępność witryny- dzięki temu Google szybko znajdzie Twoją stronę za pomocą linków zewnętrznych,
 • Optymalizacja metadanych, która jest jednym z ważniejszych sygnałów rankingowych dla Google,
 • Stworzenie unikalnych treści i słów kluczowych i ich publikacja na stronie www,
 • Wdrożenie proponowanych zmian,
 • Stała kontrola poprawności dokonanych usprawnień i wdrażanie ewentualnych poprawek.

Najważniejsze korzyści optymalizacji stron internetowych:

 • szybkie dotarcie do potencjalnych klientów,
 • wzrost widoczności witryny w wynikach organicznych,
 • przewaga nad konkurencją z branży,
 • usunięcie błędów ograniczających potencjał strony www,
 • zwiększenie wiarygodności strony dla Google,
 • poprawa szybkości działania serwisu,
 • wzrost liczby wartościowych odwiedzin,


Optymalizacja jest to pierwszy i fundamentalny etap pozycjonowania. Bez niego strona www będzie miała problemy z osiągnięciem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to proces długofalowy, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

01
Analiza potrzeb
Pierwszym krokiem w procesie optymalizacji jest zapoznanie się z indywidualnymi potrzebami Klienta oraz jego oczekiwaniami związanymi z pełnym wykorzystaniem potencjału witryny www.
02
Przygotowanie audytu SEO
Następnie zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnego audytu SEO ze szczegółowym raportem, w którym określimy mocne oraz słabe strony serwisu. Po akceptacji audytu SEO sporządzamy wycenę kosztów optymalizacji.
03
Wycena optymalizacji
Szacujemy koszty związane z dokonaniem zmian na stronie www i dostarczamy je klientowi. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia zalecanych zmian optymalizujących serwis www.
04
Wdrożenie zmian
Naprawiamy błędy, wdrażamy innowacje oraz dostosowujemy wszystkie elementy serwisu pod kątem standardów Google, aby zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce. Następnie sprawdzamy poprawność dokonanych usprawnień i wykonujemy ewentualne poprawki.
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
 • Identyfikacja wizualna
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Aby wzmocnić pozycję marki Hensfort w Internecie, zaoferowaliśmy firmie usługi marketingu internetowego. Prowadzone przez nas działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedaży. Dla producenta okien i drzwi energooszczędnych Hensfort zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z konfiguratorami online.

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań: hosting, kolokacja serwerów, modernizacja strony www. Dla firmy Movitech zmodernizowaliśmy stronę www oraz świadczymy usługę kolokacji serwerów. Firmie Movitech zaproponowaliśmy również usługę pomocy technicznej oraz...

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www
Strona www dla producenta okien
Hensfort
Strony www
Realizacja aplikacji edukacyjnej Miasto Zawodów
Miasto zawodów
Strony www