Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy Twoje logo, stworzymy księgę znaków

Wiesz, jak duży wpływ na świadomość konsumencką ma oprawa wizualna danej marki czy też konkretnych produktów? Spójna i przemyślana identyfikacja wizualna jest niezwykle istotnym czynnikiem, dzięki któremu towar lub usługa zapadają w pamięć odbiorcy. Estetyczne logo czy pasująca kolorystyka mają ogromny wpływ nie tylko na ogólny odbiór marki, ale też pozwalają jej zbudować tożsamość w oczach konsumenta. Identyfikacja wizualna ma być środkiem przekazu dla emocji, skojarzeń oraz wartości promowanych przez markę. Nietuzinkowa, ale jednocześnie przemyślana i dopasowana do profilu działalności marki oprawa wizualna to narzędzie niezbędne do tego, aby zapisać się w świadomości konsumenta, a także wyróżnić się w morzu konkurencji.

 

Zapewnimy Ci pełną kompleksowość w zakresie usług graficznych. Tworzymy projekty, które zostaną całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb! Kreujemy unikalne elementy graficzne, które z łatwością wykorzystasz w identyfikacji wizualnej lub w celach reklamowych — dla Ciebie przygotujemy je także do druku. Nie trzymamy się utartych szablonów, lecz opieramy się na kreatywności i znajomości najnowszych trendów w branży. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne i oryginalne projekty graficzne, które wyróżnią Cię w tłumie innych marek. Od nas zawsze otrzymasz produkt najwyższej jakości!

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Projekt logo

Projekt logo

Logo jest najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej, to od niego zależy pozytywny odbiór Twojej marki. Stworzymy dla Ciebie unikalny znak graficzny zgodny z charakterem prowadzonej przez Ciebie działalności. Dobrze zaprojektowane logo szybko zapadnie w pamięć odbiorców i przyczyni się do promocji Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy dla Ciebie spójną identyfikację wizualną, która pomoże Ci zbudować wizerunek Twojej Firmy. Profesjonalne logo firmy, wizytówki i inne materiały reklamowe pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji, a zarazem będą wspierać Twoje przedsiębiorstwo w budowaniu świadomości marki.

Wizytówki

Wizytówki

Wizytówki są niezbędnym elementem promocji przy kontakcie z klientem lub przedstawicielami handlowymi — budują pozytywny wizerunek firmy i wpływają na jej rozpoznawalność. Stworzymy dla Ciebie wizytówki z unikalną grafiką, dobierzemy efektowne uszlachetnienie papieru i zorganizujemy najwyższej jakosci wydruk.

Katalogi

Katalogi

Profesjonalnie przygotowany katalog może stanowić klucz do sukcesu na targach i eventach.  Zaprojektujemy dla Ciebie przejrzysty i czytelny, a zarazem atrakcyjny wizualnie katalog, który przygotujemy w wersji PDF lub w wersji przeznaczonej do druku.

Projekty DTP

Projekty DTP

Materiały drukowane to nieodłączny element promocji każdej firmy. Stworzymy dla Ciebie projekty katalogów, ulotek, wizytówek i innych materiałów potrzebnych do kreowania wizerunku Twojej marki. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami, dzięki czemu nie będziesz musiał martwic się o jakość wydruków.

Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe

Zwiększ widoczność swojej firmy dzięki reklamie wielkoformatowej. Oryginalne billboardy i bannery zwiększą zasięg Twojej firmy, przykują wzrok potencjalnych klientów i zachęcą do skorzystania z Twoich usług.

Social media

Social media

Stworzymy dla Ciebie profesjonalne projekty graficzne, które wykorzystasz na portalach społecznościowych, np. Facebook czy Instagram i zyskasz pozytywny odbiór w social mediach. Wykonamy dla Ciebie estetyczne infografiki, dzięki którym wykreujesz oryginalny, a zarazem spójny wizerunek marki w Internecie.

Web Design

Web Design

Projektujemy strony www i sklepy online dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Profesjonalna, przejrzysta i zgodna z aktualnymi standardami szata graficzna jest w stanie zwiększyć zaufanie potencjalnego odbiorcy i przekonać go do wyboru właśnie Twojej firmy!

Bannery internetowe

Bannery internetowe

Prowadzisz sklep internetowy? Bannery reklamowe są nieodłączną częścią jego promocji — informują o trwających wyprzedażach, zwracają uwagę na promowany produkt.

Dlaczego warto zamówić u nas Identyfikację wizualna?

Jednym z elementów składowych identyfikacji wizualnej jest logotyp. Powinny go cechować czytelność oraz prostota. Jego zadaniem jest także oddanie specyfiki firmy. Dobrze zaprojektowane logo powinno być łatwe w zapamiętaniu. Dzięki temu konsumenci z łatwością odróżnią dan a markę na tle pozostałych. Elementami, na które także trzeba zwrócić uwagę są: kolorystyka, znak graficzny, kolorystyka oraz slogan i odpowiednia nazwa. Proces projektowania identyfikacji wizualnej jest dość złożony. Dlatego też trzeba go dokładnie zaplanować, aby opracować najlepszą strategię. Zdecydowana większość użytkowników sieci to wzrokowcy, jednak przyjemna dla oka estetyka nie wystarczy. Musi być ona w pełni spójna z komunikatami, jakie przekazuje marka. Odpowiednia identyfikacja wizualna powinna bezpośrednio nawiązywać do wartości promowanych przez firmę, a także budzić ogólnie dobre skojarzenia.

 

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, strona internetowa w dzisiejszych czasach jest koniecznością — nie tylko zwiększa zasięg pozyskania potencjalnych odbiorców, ale również pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji. Profesjonalna strona internetowa powinna zachęcić klientów do zagłębienia się w treść, dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie, które osiągniemy z wykorzystaniem grafiki komputerowej. Oryginalne elementy graficzne nie tylko mają na celu zwiększenie widoczności strony www, ale przede wszystkim wpływają one na stworzenie nowoczesnej i spójnej identyfikacji wizualnej marki. Wyjątkowe, estetyczne, czytelne i dopasowane do rodzaju działalności — właśnie takie są projekty graficzne oferowane naszym klientom.

Co zyskujesz dzięki identyfikacji wizualnej?

 • wyróżnienie - komunikaty otrzymywane przez odbiorcę oraz zaakcentowane różnice wizualne pozwolą odróżnić markę na tle konkurencji
 • rozpoznawalność - elementami, które odpowiadają za identyfikację marki, są: zastosowanie odpowiednich elementów graficznych, typografia oraz kolorystyka. To one wywołują skojarzenia, wpływające na to, że konkretna marka jest powiązana z daną branżą lub produktem
 • spójność wizerunku - dobrze zaplanowana identyfikacja wizualna stworzy profesjonalny obraz firmy bez względu na środek przekazu
 • tożsamość - na markę składają się nie tylko usługi i towary. Tworzą ją też przeżycia, wartości i emocje, jakie towarzyszą konsumentom podczas kontaktu z marką. Dzięki temu dana marka jest znacznie częściej wybierana

Czym zaskoczy Cię Agencja Interaktywna Argonium?

Tworzenie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, który wymaga przygotowania. Planując odpowiednią strategię poznajemy specyfikę działalności marki po to, aby nasze działania trafiły do odpowiednich grup docelowych. Dążymy do tego, by wartości promowane przez markę były z nią bezpośrednio kojarzone.

 

W naszym zespole pracują najzdolniejsi graficy, którzy dbają o to, aby jak najlepiej przełożyć koncept na projekt. Swoim klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo przy tworzeniu identyfikacji wizualnej lub rewitalizacji tej istniejącej. Razem tworzymy projekty, które pozwolą polepszyć konkurencyjność, wpłyną na zwiększenie zaufania oraz poprawią rozpoznawalność. Dbamy o najmniejsze szczegóły. Proponujemy także pomoc w zakresie copywritingu i współpracujemy z najlepszymi drukarniami, tworzącymi wysokiej jakości materiały reklamowe.

Jakie materiały identyfikacji wizualnej tworzymy?

 • plakaty,
 • logotypy zawierające księgę znaku,
 • wizytówki,
 • banery wielkoformatowe,
 • broszury i ulotki,
 • nadruki,
 • naklejki informacyjne,
 • inne elementy graficzne

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest logo?

Logo to unikatowa i wyjątkowa forma graficzna, która jest znamienna wyłącznie dla danej marki. Logo ma za zadanie wyróżniać konkretną firmę bądź organizację na tle innych, występując w postaci znaku, specjalnie zaprojektowanego napisu lub innej formy graficznej. Najczęściej logo tworzą dwa elementy - sygnet oraz logotyp. Zdarza się jednak, nawet spośród najbardziej cenionych marek na świecie, że logo występuje wyłącznie w jednej z tych form.

Logo odpowiada za identyfikację wizualną konkretnej firmy, wyróżniając ją na tle konkurencji i oddając jej specyfikę. Profesjonalne logo jest czytelne, estetyczne, niezbyt skomplikowane i nawiązuje do usług świadczonych przez daną markę. Nasi zdolni i kreatywni graficy mogą stworzyć dla Twojego biznesu logo, które będzie przyciągać spojrzenia i zapadać w pamięć.

Co to jest księga znaków?

Księga znaków jest inaczej nazywana księgą identyfikacji wizualnej, ponieważ stanowi oficjalny zapis jej założeń oraz poszczególnych kształtujących ją elementów. Księga znaków określa wszelkie elementy identyfikacji wizualnej danej marki, sposoby z nich korzystania oraz przyświecające im zasady. W myśl tych wytycznych możemy stworzyć dla Twojego biznesu księgę identyfikacji wizualnej, która uwzględnia zakres korzystania z logo, jego kreację na poszczególnych obiektach, wygląd na danych kolorach i inne.

Nasi klienci mają do wyboru dwa warianty księgi znaków - podstawowy lub rozszerzony.

Co to jest identyfikacja wizualna?

Mówi się, że logo jest odpowiedzialne za identyfikację wizualną marki. Termin "identyfikacji wizualnej" jest jednak dużo szerszy i nie ogranicza się do samego logo, ponieważ oznacza sumę znaków oraz zachowań, które są stosowane w danej firmie, aby wyróżnić ją na tle innych. Identyfikacja wizualna stanowi więc narzędzie kształtujące wizerunek marki. Istotne jest, aby był on spójny i unikalny, aby odbiorcy mogli z łatwością odróżnić markę na tle konkurencyjnych firm.

Już od samego rozpoczęcia danej działalności warto kreować nieprzypadkowy i atrakcyjny wizerunek marki, w tym celu można zlecić zaprojektowanie odpowiednich elementów identyfikacji wizualnej specjalistom.

Co to jest logotyp?

Bardzo często się zdarza, że terminy "logo" i "logotyp" są używane zamiennie. Jednak w rzeczywistości oznaczają dwa różne pojęcia. Logotyp to specjalnie zaprojektowany i wystylizowany zapis nazwy firmy, który stanowi jeden z dwóch elementów logo. Logotyp jednocześnie może istnieć samoistnie i w takiej sytuacji rzeczywiście bywa zastępowalny przez słowo "logo".

Samo wykorzystanie logotypu jako znaku rozpoznawczego marki niekoniecznie musi być mniej skuteczne. Takie rozwiązanie zastosowała choćby firma Google, która jest ceniona i rozpoznawalna na całym świecie.

Co to jest znak towarowy?

Znak towarowy to forma graficzna, dźwiękowa lub przestrzenna, która wykorzystywana jest na olbrzymią skalę w handlu. Służy identyfikacji produktów należących do danego przedsiębiorcy, będąc charakterystycznym tylko dla nich i wyróżniając je na tle innych. Znak towarowy może być przedmiotem ochrony prawnej, jednak musi spełnić określone wymogi - przede wszystkim rejestrację w odpowiednim urzędzie.

Jako że znak towarowy odpowiada za identyfikację produktów, warto zadbać o to, by zapadał w pamięć poprzez chwytliwą melodię lub charakterystyczny i estetyczny symbol.

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej Folwark Center Rzeszów
Folwark Center
Strony www
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi Mikron
Mikron
Sklepy online
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www