Pozycjonowanie lokalne Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Doskonała reklama strony www w mieście

Większość osób, aby skorzystać z jakiejś usługi lub zrobić zakupy wyszukuje poprzez Google firm w swojej okolicy. Służy do tego specjalnie stworzony mechanizm glokalizacji. Dzięki niemu wyszukiwarka przy generowaniu wyników skupia się na lokalizacji użytkownika. Aby być widocznym na rynku lokalnym nie wystarczy jednak ustawić w Google odpowiedniej lokalizacji. Konieczne jest do tego pozycjonowanie lokalne, które tą widoczność generuje. Działasz na rynku lokalnym? Zależy Ci na zwiększeniu widoczności Twojej witryny w sieci? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wykorzystaj skuteczność pozycjonowania lokalnego, by dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów.

 

Jaki jest cel pozycjonwoania lokalnego?
Głównym celem pozycjonowania lokalnego jest zwiększenie widoczności witryny na frazy związane dokładnie z tą lokalizacja w jakiej funkcjonuje dana firma. Działania SEO skupiają się wówczas na określonej dzielnicy lub mieście. Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania na rynku lokalnym jest szczególnie ważne dla firm działających stacjonarnie i świadczących usługi na danym obszarze. Fraza może zawierać nazwę miasta, województwa, dzielnicy, a nawet konkretnej ulicy. Przykładem fraz lokalnych jest: Elekektryk Rzeszów, fryzjer Olsztyn, kosmetyczka Wilanów, zegarmistrz Przemysłowa.
Użytkownicy wpisujący w wyszukiwarkę frazy lokalne są dużo bardziej skłonni do skorzystania z usług niż Ci, którzy posługują się frazami ogólnymi. Obecnie Wyszukiwarka Google określa nasze położenie. W odpowiedzi na zapytanie użytkownika generowane są wyniki z uwzględnieniem lokalizacji. Dzięki temu nawet małe firmy, dopiero startujące ze swoim biznesem, mają możliwość uzyskać wysokie wyniki w wyszukiwarkach, a tym samym stać się bardziej konkurencyjne.

Pozycjonowanie lokalne działania globalne

Pozycjonowanie wielu fraz

Pozycjonowanie wielu fraz

W pozycjonowniau lokalnym ważne jest, aby pozycjonować całą ofertę. Pozycjoinujemy zasze cały serwis. Nie ograniczamy sie do kilku słów

Lokalnie, ale wielowymiarowo

Lokalnie, ale wielowymiarowo

Współpracując z nami masz pewność, że zajmiemy sie wynikami w mapach google, wdrożymy optymalizacje, zajmiemy się marketingiem szeptanym

Raportowanie pracy

Raportowanie pracy

Pierwszego dnia każdego miesiąca otrzymasz szczegółowy raport działań z poprzedniego miesiąca. Uwzględniamy w raporcie nawet osoby które pracowały nad pozycjonowaniem danej strony.

Masz lokalną firmę i chcesz skutecznego pozycjonowania ?

Napisz do nas, zadzwoń! Przygotujemy dla Ciebie ofertę na dopasowane dla Twojego budżetu pozycjonowanie lokalne. 

Pozycjonowanie lokalne wyprzedź konkurencję w Twoim mieście

Warto pamiętać o Google Moja Firma

pozycjonowaniu lokalnym bardzo ważną rolę odgrywa także kompletna wizytówka Google Moja Firma. Dzięki niej dane przedsiębiorstwo widoczne jest na mapie Google, a dodatkowo pozwala oszacować odległość jaka dzieli użytkownika od konkretnej firmy. Samo posiadanie wizytówki to jednak nie wszystko. Twój profil powinien być atrakcyjny i wyczerpujący. Trzeba na bieżąco aktualizować dane o firmie oraz dodawać grafiki i specjalne oferty. Pozycjonowanie w Google Maps umożliwia szybkie odnalezienie restauracji, baru, fryzjera itp. Dla lokalnych firm stanowi realną szansę na pozyskanie klientów nie tylko wśród mieszkańców danego miejsca, ale także przyjezdnych i turystów.

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest opłacalne?

Wykorzystujemy pozycjonowanie lokalne do promowania stron www oraz usług o ograniczonym zasięgu. Docelowym odbiorcą naszych działań jest właściwa dla danego obszaru społeczność. Poprzez pozycjonowanie strony internetowej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych odbiorców Twoich produktów lub usług. Łącząc to z ich pozytywnymi opiniami i oceanami zdobywasz nie tylko nowych, ale też stałych klientów.

Właściwa optymalizacja strony najważniejszym krokiem w pozycjonowaniu regionalnym

Podobnie jak przy pozycjonowaniu ogólnopolskim, tak i w pozycjonowniau lokalnym podstawą jest wprowadzenie optymalizacji na stronie internetowej. Tu ważna jest konkretna strategia obejmująca szereg działań uwzględniających między innymi słowa kluczowe, responsywność strony internetowej i jej poprawność w wersji mobilnej, ale także grafiki, unikalne i wartościowe treści, url-e . Błędy na stronie czy kopiowane z innych stron internetowych treść z góry skazują Cię na porażkę i nawet najlepsze działania promocyjne nie przyniosą oczekiwanych efektów. W Agencji Interaktywnej Argonium dokonamy szczegółowej analizy, dokładnie sprawdzając zawartość strony i usuniemy wszelkie błędy, które nie pozwalają, by Twój serwis osiągnął pełnię efektywności. Przygotujemy także wartościowe, unikalne treści dostosowując je pod kątem uzytkowników oraz SEO. Zoptymalizujemy także nagłówki, metatagi i umieścimy w nich odpowiednie frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Twoja strona www  będzie lepiej widoczna dla użytkowników.

Cytat

Pozycjonowanie lokalne jest najtańszą formą reklamy. Klienci szukają firm i usług w danym mieście. Wykorzystaj to w swoim biznesie!.

Czy warto pozycjonować lokalną firmę?

Co zyskujesz decydując się na ofertę pozycjonowania lokalnego?

 • lepsze dotarcie do grupy docelowej
 • uzyskanie przewagi nad lokalną konkurencją
 • promocję firmy w okolicy
 • wzrost liczby wartościowych odwiedzin na stronie
 • wzrost konwersji
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
 • Identyfikacja wizualna
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Dla Impresja Ślubna Rzeszów przygotowaliśmy ofertę, w której znajduje się skuteczna usługa pozycjonowania strony www, którą zaprojektowaliśmy zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Impresja korzysta również z usług z zakresu hostingu, który jest przydatny w przypadku korzystania z indywidualnej domeny oraz poczty e-mail.

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań: Identyfikacja wizualna, marketing internetowy, pozycjonowanie lokalne, budowa profesjonalnej strony www opartej o autorski system CMS.  Folwark Center Rzeszów to kompleks budynków handlowo-usługowych zlokalizowanych w centrum osiedla Słocina w Rzeszowie. Folwark Center...

Zakres działań - hosting strony www. Kernau to polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD oraz RTV, która zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku. Urządzenia marki Kernau spełniają wysokie oczekiwania użytkowników pod względem parametrów technicznych, jak i modernistycznego designu.

 

Poznaj nasze Realizacje
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi Mikron
Mikron
Sklepy online
Realizacja strony internetowej dystrybutora mebli ID Point
ID Point
Strony www