Audyty

Opracujemy audyt Twojej strony www, sklepu internetowego

Chcesz, aby Twoja strona internetowa zajmowała wyższą pozycję w wyszukiwarce Google? Dążysz do wykorzystania pełni możliwości swojego serwisu? Profesjonalny audyt SEO pomoże Ci to osiągnąć. 

Co kryje się pod określeniem audyt SEO? Jest to szczegółowa analiza witryny pod kątem pozycjonowania. Działanie bazuje na sprawdzeniu struktury strony internetowej, poprawności jej budowy, historii, indeksowania słów i fraz kluczowych czy materiałów znajdujących się na niej, tj. filmów, grafik czy linków. Audyt SEO pozwala znaleźć wszelkie błędy oraz daje możliwość zaplanowania najlepszej strategii w celu ich usunięcia. Dzięki temu strona www zajmie znacznie wyższą pozycję w wyszukiwarce Google i będzie lepiej widoczna dla użytkowników sieci. Audyt SEO to ważny krok poprzedzający planowanie skutecznej koncepcji promocyjnej serwisu.

 

Audyt ma na celu sprawdzenie strony www lub sklepu internetowego pod kątem pozycjonowania. Skutecznie przeprowadzona analiza pozwoli stwierdzić czy dana strona internetowa lub sklep online  nie zawiera błędów, które mogłyby obniżyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Sprawdzenie na ile strona internetowa jest przyjazna dla robotów Google i zoptymalizowana pod kątem przydatności promocji z wykorzystaniem SEO da konkretną wiedzę co trzeba zrobić by strona www lub sklep internetowy był wysoko w wyszukiwarkach.

Użyteczność

Użyteczność

Analizujemy strony www oraz sklepy internetowe pod kątem intuicyjności nawigacji, a także łatwości procesu zakupu. Czasami nawet drobne błędy mają ogromne znaczenie, dlatego staramy się je wychwycić i skutecznie wyeliminować, aby poprawić obrót sprzedaży w serwisie, a także zwiększyć ruch na stronie internetowej.

Szybkość

Szybkość

Dokładnie sprawdzamy serwisy internetowe pod względem szybkości ich ładowania. Wskażemy Ci, jakie elementy negatywnie wpływają na ładowanie strony oraz co będzie podlegało poprawce. Szybkość ładowania ma duże znaczenie dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google, dlatego przykładamy do tego ogromne znaczenie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Testujemy strony internetowe pod kątem bezpieczeństwa, a także zgodności z RODO. Szczegółowy audyt jest czasochłonną pracą zakończoną raportem, w którym wyszczególnione zostają wszelkie błędy, braki, a także niezgodności z wytycznymi Google. Zamieszczamy w nim również proponowane rozwiązania i wskazówki, które pomogą naprawić zaistniałe problemy.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Każde zlecenie jest realizowane pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb. Nigdy nie działamy szablonowo, ponieważ każda branża jest inna i wymaga specjalnego podejścia. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami dokonujemy ustaleń na temat zakresu audytu.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi

Możemy kompleksowo obsługiwać Twoją firmę, ponieważ tworzymy audyty częściowe, jak i obejmujące całą witrynę, wdrażamy optymalizacje, a także poprawiamy strony i przeprowadzamy kontrole poprawności wdrożonych rozwiązań.

Audyt usług

Audyt usług

Sprawdzamy jakość działań świadczonych przez inne firmy oferujące swoje usługi dla potencjalnych klientów. Wykonujemy audyt, który obejmuje linkowanie stron, a także działania z zakresu marketingu szeptanego. Poznanie mocnych oraz słabych stron strony www pozwala zwiększyć skuteczność przyszłych działań marketingowych.

Potrzebujesz profesjonalny audyt?

Skontaktuj sie z nami - przeprowadzimy dla Ciebie komplesowy audyt strony www lub sklepu internetowego.

Jak wygląda szczegółowa analiza strony www?

Dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę www oraz sklep internetowy. Skupimy się na elementach, które są ważne dla widoczności Twojej witryny w wyszukiwarce Google, a także usprawnią proces nawigacji oraz zwiększą sprzedaż. Znajdziemy słabe punkty Twojej strony i przedstawimy Ci konkretne rozwiązania, które wpłyną na korzystną pozycję strony www w wyszukiwarce. Audyt SEO, czyli dokładna analiza Twojej witryny www pod kątem pozycjonowania, pozwoli wychwycić ewentualne błędy, wyeliminować je, a następnie zaproponować nowe zmiany, które wpłyną na zwiększenie sprzedaży w sklepie online, czy zwiększenie zapytań o usługi Twojej marki. Szczegółowo sprawdzimy Twoją stronę internetową, stan indeksowania, historii, słów kluczowych, a także wszystkich zamieszczonych na niej elementów, tj. treści, grafiki, a nawet materiałów video i wielu innych. Analiza SEO pozwoli Ci odkryć niewykorzystany potencjał Twojej firmy!

Audyt SEO to dokładna analiza Twojej strony internetowej lub sklepu online pod kątem szeroko pojętego pozycjonowania. W Argonium witrynę poddajemy szczegółowemu sprawdzeniu pod kątem poprawności budowy strony, stanu indeksowania, historii, treści, grafiki oraz wielu innych elementów zamieszczonych na stronie. Chcemy wychwycić ewentualne błędy, a następnie je wyeliminować wprowadzając skuteczne zmiany, które wpłyną na osiągnięcie wyznaczonych przez Ciebie celów biznesowych. Na podstawie przeprowadzonego audytu stworzymy dla Twojej witryny strategię SEO, która pozwoli odkryć niewykorzystany potencjał Twojej strony www.

Jak przeprowadzamyaudyt strony www lub sklepu internetowego?

Etapy audytu

 • zbadanie parametrów technicznych witryny- chodzi o sprawdzenie jak szybko dana strona się ładuje i czy jest responsywna. Ma to bardzo duży wypływ na odbiór przez potencjalnych użytkowników. Coraz więcej osób korzysta z internetu na swoich smartfonach, więc stronę, która jest szybka i responsywna odwiedzi więcej osób.
 • przyjazność adresów URL
 • sprawdzenie jakości treści - chodzi o analizę czy treści są dobre pod kątem SEO , czy mają odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi,
 • sprawdzenie linkowania wewnętrznego,
 • analiza struktury strony www - chodzi o sprawdzenie tego czy jest ona prawidłowo podzielona na nagłówki, opisy itp.
 • sprawdzenie jak działają konkurencyjne strony internetowe- opiera się na analizie jak dana strona jest linkowana przez inne, zwraca się uwagę także na ocenę działań promocyjnych social mediów, czyli ile z potencjalnych klientów trafiło na stronę dzięki nim.
 • ocena, na którym miejscu strona internetowa plasuje się w wynikach wyszukiwania


Audyty stron www i sklepów internetowych warto wykonywać co 2- 3 lata, a także:

 • przed prowadzeniem dużej kampanii promocyjnej w internecie
 • kiedy witryna przez dłuższy czas nie była aktualizowana
 • kiedy prowadzony sklep nie przynosi korzyści finansowych
 • w celu zwiększenia wyników finansowych firmy


Rodzaje audytów:

 • UX
 • audyt działań marketingowych
 • audyt techniczny
 • konkurencji
 • wersji mobilnej strony


Etapy audytu:

 • Audyt techniczny pozwala sprawdzić wszystkie kwestie techniczne, które wpływają na funkcjonowanie sklepu internetowego / strony www, np czas ładowania się strony internetowej,
 • Audyt contentu - brana jest tu pod uwagę np, czy treści poradnikowe umieszczone na blogu sklepu są często czytane i czy mają realny wpływ na sprzedaż produktów. Sprawdzana jest unikalalnosć treści oraz jej jakość optymalizacji np. nagłówki, rozkład treści, linkowanie wewnętrzne
 •  Audyt SEO - tu sprawdza się poszczególne metatagi, opisy produktów, a także adresy URL. Kolejnym krokiem jest linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz sprawdzenie adresów URL. Ważna jest także analiza słów kluczowych.
 •  Audyt konkurencji - warto sprawdzić co sprawia, że użytkownicy internetu kupują w innych sklepach internetowych, a nie w naszym. Odkrycie słabych i silnych stron konkurencji jest bardzo pomocne przy strategi działania.

 

Jak pracujemy w Agencji Interaktywnej Argonium nad audytami?:

 • Wykonujemy zarówno audyt całej strony www, jak i jej konkretnych elementów i to od Klienta zależy, jaka forma analizy zostanie przeprowadzona. Wspólnie z Klientem ustalamy zakres audytu i podpowiadamy najlepsze, dla jego interesu, rozwiązania.
 • Zawsze przekazujemy dokładny kosztorys pracy.
 • Opracowujemy audyt SEO zgodnie z wytycznymi ustalonymi z Klientem. Analizujemy zarówno wybrane części witryny, jak i całość. Przygotujemy także strategie, które należy wprowadzić dla odnalezionych błędów lub braków na stronie.
 • Wyceniamy nasze działania - przedstawiamy Klientowi koszty, jakie szacowane są dla wprowadzanych przez nas zmian.
 • Jeśli kosztorys audytu SEO zostanie zatwierdzony, rozpoczynamy optymalizację strony internetowej.
 • Po wprowadzeniu ustalonych napraw, dokonujemy kontroli wdrożonych zmian. Testujemy serwis, by mieć całkowitą pewność, że wszystko poprawnie działa. Wówczas przekazujemy Klientowi jego udoskonaloną stronę internetową.

 

Cytat

Audyt SEO pomoże zlokalizować te miejsca na stronie, które wymagają naprawy. Dzięki analizie SEO poprawimy pozycję Twojej witryny internetowej, a to bezpośrednio przełoży się na Twój sukces w biznesie

Korzyści przeprowadzenia audytu:

 • możliwość przeprowadzenia optymalizacji, która podniesie pozycję w wyszukiwarce Google, Bing,
 • wdrożenie rekomendowanych dzięki audytowi zmian przełoży się na przyrost ruchu w witrynie,
 • większa skuteczność różnych działań marketingowych i form promocji w internecie, 
 • lepszy odbiór strony www przez użytkowników internetu, każdy kto wejdzie na twoją stronę lub sklep internetowy, będzie się po niej swobodnie przemieszczać i bez problemu podejmować kolejne kroki - wyszukać to co go interesuje i zamówić dany produkt


Przeprowadzenie kompleksowego audytu pozwoli raport zmian oraz sugestii, który będzie zawierał wnioski z analizy, opisze błędy, nieprawidłowości i słabe strony. Kluczowe będą uwagi, porady i rekomendacje, dzięki którym będzie można wykonać optymalizację strony www / optymalizację sklepu internetowego. Warto zlecić całościowy audyt, aby mieć pewność efektywności działań. Kompleksowe  podejście do audytu to gwarancja skutecznego usprawnienia strony www lub sklepu internetowego co z kolei przełoży się na konkretne korzyści w postaci lepszych wyników w wyszukiwarkach a tym samym sukcesu finansowego firmy.

 

Co zyskasz zamawiając audyt strony www? :

 • naprawę błędów występujących w serwisie
 • zajęcie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google
 • zwiększenie ruchu organicznego
 • zwiększenie sprzedaży

 

FAQ Pytanie i Odpowiedz

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszej Agencji Interaktywnej.
Lista pytań i odpowiedzi odpowiada temu o co najczęściej pytają klienci. FAQ ma za zadanie rozwiać wszystkie wątpliwości oraz edukować klientów :)

Mamy nadzieję, że nasze FAQ przekona Państwa do ARGONIUM i skorzystania z naszych usług - Zapraszamy do kontaktu!

Co to są meta tagi description keywords i title ?

Meta tagi to fragmenty kodu HTML, które dostarczają wyszukiwarkom informacji na temat zawartości strony. Nie są one widoczne dla zwykłych użytkowników odwiedzających stronę, ale są istotne z punktu widzenia SEO (optymalizacji pod wyszukiwarki). Poniżej przedstawiam opis trzech popularnych meta tagów: description, keywords i title.

Meta Tag "Title" (<title>):

 • Nie jest to dokładnie meta tag w tradycyjnym znaczeniu, ale jest równie ważny.
 • Określa tytuł strony, który jest wyświetlany na karcie przeglądarki lub w wynikach wyszukiwania.
 • Jest jednym z najważniejszych elementów SEO, ponieważ wyszukiwarki, takie jak Google, używają go do określenia tematu strony.
 • Przykład: <title>Tytuł mojej strony</title>

Meta Tag "Description" (<meta name="description" content="...">):

 • Dostarcza krótki opis zawartości strony. Ten opis jest często wyświetlany w wynikach wyszukiwania pod tytułem strony.
 • Powinien być zwięzły i atrakcyjny, aby zachęcić użytkowników do kliknięcia w wynik wyszukiwania.
 • Chociaż Google twierdzi, że ten tag nie wpływa bezpośrednio na rankingi, dobrze napisany opis może zwiększyć CTR (wskaźnik klikalności), co pośrednio może wpłynąć na pozycję w wyszukiwarce.
 • Przykład: <meta name="description" content="Opis mojej strony, na której dowiesz się wszystkiego o ...">

Meta Tag "Keywords" (<meta name="keywords" content="...">):

 • Kiedyś był to ważny tag używany do informowania wyszukiwarek o kluczowych słowach związanych z zawartością strony.
 • W ciągu lat został on jednak nadużywany (tzw. "keyword stuffing"), co doprowadziło do jego deprecjacji w większości głównych wyszukiwarek, w tym Google.
 • Dziś ten tag ma niewielkie znaczenie z punktu widzenia SEO, a niektórzy eksperci zalecają, aby go nie używać, aby uniknąć potencjalnych negatywnych skutków.
 • Przykład (choć obecnie niezalecane): <meta name="keywords" content="słowo1, słowo2, słowo3">

Podczas tworzenia lub aktualizacji strony internetowej ważne jest, aby właściwie skonfigurować meta tagi, zwłaszcza "title" i "description", zważywszy na ich znaczenie dla użytkowników i wyszukiwarek.

Czy szybkość ładowania strony www ma znaczenie w google ?

Tak, szybkość ładowania strony www ma znaczenie dla Google i odgrywa ważną rolę w kilku kluczowych aspektach:

 • Ranking w wyszukiwarce: Google oficjalnie potwierdził, że szybkość ładowania strony jest jednym z czynników rankingowych. Strony, które ładują się szybciej, mają większą szansę na uzyskanie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

 • Doświadczenie użytkownika: Szybkość ładowania bezpośrednio wpływa na doświadczenie użytkownika. Strony, które ładują się powoli, mogą powodować frustrację użytkowników, co prowadzi do wyższej stopy odrzutów, niższej liczby oglądanych stron i ogólnie słabszych wskaźników interaktywności.

 • Konwersja: Istnieje wiele badań wskazujących na bezpośredni związek między szybkością ładowania a wskaźnikami konwersji. Jeśli strona ładuje się wolno, użytkownicy są mniej skłonni dokonywać zakupów lub podejmować pożądane działania.

 • Wskaźnik interaktywności: Google, w ramach swojego narzędzia Lighthouse, wprowadził metryki, takie jak First Contentful Paint (FCP) czy Time to Interactive (TTI), które pomagają mierzyć, jak szybko użytkownik może zobaczyć i interagować z treścią na stronie. Te wskaźniki mają coraz większe znaczenie w kontekście oceny doświadczenia użytkownika i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

 • Google's Core Web Vitals: Google wprowadził zestaw metryk o nazwie "Core Web Vitals", które mają na celu pomoc w ocenie jakości doświadczenia użytkownika na stronie. Te metryki, które obejmują Largest Contentful Paint (LCP), First Input Delay (FID) i Cumulative Layout Shift (CLS), skupiają się w dużej mierze na wydajności i szybkości strony. Google podkreślił znaczenie tych wskaźników jako czynników rankingowych.

czy warto optymalizować sklep internetowy ?

Tak, optymalizacja sklepu internetowego jest niezwykle ważna, a oto kilka powodów, dla których warto to robić:

 • Zwiększenie sprzedaży: Zoptymalizowany sklep internetowy może prowadzić do wyższej konwersji, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży.
 • Poprawa doświadczenia użytkownika: Szybko ładujący się sklep z intuicyjnym interfejsem i łatwym procesem zakupowym zachęca użytkowników do dokonywania zakupów i powracania w przyszłości.
 • Poprawa widoczności w wyszukiwarkach: Optymalizacja SEO sklepu internetowego pomaga w osiągnięciu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co z kolei przyciąga więcej potencjalnych klientów.
 • Optymalizacja dla urządzeń mobilnych: Wielu klientów dokonuje zakupów za pomocą smartfonów i tabletów. Optymalizacja responsywności sklepu jest kluczowa, aby zapewnić tym użytkownikom komfortowe doświadczenie zakupowe.
 • Zmniejszenie kosztów: Zoptymalizowany sklep często działa bardziej efektywnie, co może przekładać się na niższe koszty operacyjne i hostingowe.
 • Zwiększenie zaufania: Sklep, który jest profesjonalnie zaprojektowany, łatwo się ładuje i działa poprawnie, buduje zaufanie wśród klientów.
 • Analiza i monitorowanie: Regularna optymalizacja sklepu pozwala na lepsze monitorowanie jego działania, identyfikację obszarów do poprawy oraz dostosowywanie się do zmieniających się trendów i zachowań klientów.
 • Bezpieczeństwo: E-commerce jest często celem ataków cyberprzestępców. Regularne aktualizacje i optymalizacje sklepu są kluczowe dla jego bezpieczeństwa i ochrony danych klientów.
 • Optymalizacja procesu zakupowego: Uproszczenie i optymalizacja procesu zakupowego może znacząco zredukować liczbę porzuconych koszyków i zwiększyć wskaźnik konwersji.
 • Integracja z innymi platformami: Optymalizacja sklepu może również obejmować integrację z mediami społecznościowymi, systemami płatności czy narzędziami do e-mail marketingu, co może zwiększyć jego funkcjonalność i skuteczność.
Czy warto optymalizować stronę www ?

Tak, warto optymalizować stronę www, a oto kilka powodów, dla których jest to tak istotne:

 • Poprawa widoczności w wyszukiwarkach: Optymalizacja strony pod kątem SEO (Search Engine Optimization) może znacząco wpłynąć na jej ranking w wynikach wyszukiwania. Wyższa pozycja w wynikach przekłada się zwykle na większy ruch na stronie.

 • Ulepszenie doświadczenia użytkownika: Optymalizacja wydajności strony, takich jak szybkość ładowania, wpływa na komfort użytkowania. Strony, które ładują się szybko i są intuicyjne, zwykle mają niższą stopę odrzutów i wyższy wskaźnik konwersji.

 • Zwiększenie wskaźnika konwersji: Optymalizując elementy strony, takie jak formularze, CTA (przyciski wezwania do działania) czy proces zakupowy, można zwiększyć liczbę użytkowników podejmujących pożądane działania, np. zakup produktu czy subskrypcję newslettera.

 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych: Optymalizacja responsywności strony sprawia, że jest ona przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób przegląda internet na smartfonach i tabletach.

 • Zmniejszenie kosztów: Zoptymalizowane strony często wymagają mniej zasobów serwerowych do obsługi, co może przekładać się na niższe koszty hostingowe.

 • Poprawa wizerunku i wiarygodności: Profesjonalnie wyglądająca i działająca strona buduje zaufanie wśród odwiedzających i może wzmocnić wizerunek marki w oczach potencjalnych klientów.

 • Analiza i monitorowanie: Regularna optymalizacja strony wymaga monitorowania jej działania, co pozwala na wczesne wykrywanie ewentualnych problemów oraz lepsze zrozumienie zachowania użytkowników.

 • Zgodność z regulacjami: Optymalizacja strony może również obejmować dostosowanie jej do obowiązujących przepisów, takich jak RODO w Europie, co jest kluczowe dla ochrony prywatności użytkowników i unikania potencjalnych sankcji.

 • Optymalizacja dla mediów społecznościowych: Dostosowanie strony do udostępniania w mediach społecznościowych, poprzez odpowiednie tagi Open Graph czy Twitter Cards, może zwiększyć jej widoczność i ruch pochodzący z tych kanałów.

 • Bezpieczeństwo: Regularna optymalizacja i aktualizacja strony oraz jej komponentów (np. wtyczek w przypadku systemów CMS) są kluczowe dla zapewnienia jej bezpieczeństwa i ochrony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Czy warto optymalizować treści i opisy w sklepie internetowym ?

Tak, warto optymalizować treści i opisy w sklepie internetowym. Oto kilka powodów oraz korzyści płynących z tej optymalizacji:

SEO (Optymalizacja pod wyszukiwarki):

 • Unikalne, wartościowe i dobrze zoptymalizowane treści oraz opisy produktów pomagają w poprawie widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania.
 • Kluczowe słowa użyte w opisach produktów mogą przyciągnąć ruch organiczny od użytkowników poszukujących konkretnych produktów.

Wzrost konwersji:

 • Jasne, przekonujące i dobrze napisane opisy produktów mogą skłonić odwiedzających do dokonania zakupu.
 • Zapewnienie dokładnych informacji o produkcie zmniejsza nieścisłości i może obniżyć liczbę zwrotów.

Zaangażowanie użytkownika:

 • Atrakcyjne treści i opisy mogą zwiększyć czas spędzony przez użytkownika na stronie, co wpływa pozytywnie na wskaźniki strony i może prowadzić do większej liczby transakcji.

Wyróżnienie się na tle konkurencji:

 • Unikalne i wartościowe opisy produktów mogą wyróżnić Twój sklep spośród konkurencji i przyciągnąć lojalnych klientów.

Zaufanie klienta:

 • Dokładne, szczegółowe opisy produktów oraz treści edukacyjne budują zaufanie wśród klientów, pokazując, że sklep jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Integracja z mediami społecznościowymi:

 • Dobre treści, zwłaszcza te wizualne, są częściej udostępniane w mediach społecznościowych, co może przynieść dodatkowy ruch i rozpoznawalność marki.

Zmniejszenie wskaźnika odrzutów:

 • Jakościowe i wartościowe treści mogą zmniejszyć wskaźnik odrzutów, ponieważ użytkownicy są bardziej skłonni spędzać czas na stronie, która dostarcza im użytecznych informacji.
 1. Wsparcie innych strategii marketingowych:

  • Treści i opisy mogą być wykorzystywane w kampaniach e-mail marketingowych, reklamach PPC czy promocjach w mediach społecznościowych.
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Zakres działań: projekt oraz budowa konfiguratora online mostówFirma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal...

Dla Hotel & Restauracja Coloseum w Jarosławiu zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, która utrzymuje się na naszych hostingach i jest objęta wsparciem technicznym, dzięki czemu działa stabilnie i prawidłowo. Strona Hotel & Restauracja Coloseum została zoptymalizowana pod kątem przeglądarki...

Richd. Anders to producent z branży drzewnej, dla którego przeprowadziliśmy optymalizację strony www. Skutecznie budujemy świadomość marki z pomocą usługi marketingu internetowego. Pozycjonujemy stronę www i sprawiamy, że zwraca ona uwagę potencjalnych klientów. Skuteczna strona internetowa jest inwestycją na lata.

Zakres działań - strona www. Rad-Pol jest dystrybutorem klasycznych mebli włoskiej produkcji, które wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i odznaczają się ponadczasowo pięknym wykończeniem. Firma Rad-Pol, która na rynku meblowym działa od 1986 roku zajmuje się również produkcją eleganckich mebli, jak również...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowo z meblami
Italmeble
Sklepy online
Realizacja strony www dla komornika sądowego
Komornik sądowy
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Strona www dla producenta urządzeń pakujących
LS Tech
Strony www
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium