Audyty

Opracujemy audyt Twojej strony www, sklepu internetowego

Chcesz, aby Twoja strona internetowa zajmowała wyższą pozycję w wyszukiwarce Google? Dążysz do wykorzystania pełni możliwości swojego serwisu? Profesjonalny audyt SEO pomoże Ci to osiągnąć. 

Co kryje się pod określeniem audyt SEO? Jest to szczegółowa analiza witryny pod kątem pozycjonowania. Działanie bazuje na sprawdzeniu struktury strony internetowej, poprawności jej budowy, historii, indeksowania słów i fraz kluczowych czy materiałów znajdujących się na niej, tj. filmów, grafik czy linków. Audyt SEO pozwala znaleźć wszelkie błędy oraz daje możliwość zaplanowania najlepszej strategii w celu ich usunięcia. Dzięki temu strona www zajmie znacznie wyższą pozycję w wyszukiwarce Google i będzie lepiej widoczna dla użytkowników sieci. Audyt SEO to ważny krok poprzedzający planowanie skutecznej koncepcji promocyjnej serwisu.

 

Audyt ma na celu sprawdzenie strony www lub sklepu internetowego pod kątem pozycjonowania. Skutecznie przeprowadzona analiza pozwoli stwierdzić czy dana strona internetowa lub sklep online  nie zawiera błędów, które mogłyby obniżyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Sprawdzenie na ile strona internetowa jest przyjazna dla robotów Google i zoptymalizowana pod kątem przydatności promocji z wykorzystaniem SEO da konkretną wiedzę co trzeba zrobić by strona www lub sklep internetowy był wysoko w wyszukiwarkach.

Co robimy w ramach audytu SEO?

Użyteczność

Użyteczność

Analizujemy strony www oraz sklepy internetowe pod kątem intuicyjności nawigacji, a także łatwości procesu zakupu. Czasami nawet drobne błędy mają ogromne znaczenie, dlatego staramy się je wychwycić i skutecznie wyeliminować, aby poprawić obrót sprzedaży w serwisie, a także zwiększyć ruch na stronie internetowej.

Szybkość

Szybkość

Dokładnie sprawdzamy serwisy internetowe pod względem szybkości ich ładowania. Wskażemy Ci, jakie elementy negatywnie wpływają na ładowanie strony oraz co będzie podlegało poprawce. Szybkość ładowania ma duże znaczenie dla pozycjonowania w wyszukiwarce Google, dlatego przykładamy do tego ogromne znaczenie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Testujemy strony internetowe pod kątem bezpieczeństwa, a także zgodności z RODO. Szczegółowy audyt jest czasochłonną pracą zakończoną raportem, w którym wyszczególnione zostają wszelkie błędy, braki, a także niezgodności z wytycznymi Google. Zamieszczamy w nim również proponowane rozwiązania i wskazówki, które pomogą naprawić zaistniałe problemy.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Każde zlecenie jest realizowane pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb. Nigdy nie działamy szablonowo, ponieważ każda branża jest inna i wymaga specjalnego podejścia. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami dokonujemy ustaleń na temat zakresu audytu.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi

Możemy kompleksowo obsługiwać Twoją firmę, ponieważ tworzymy audyty częściowe, jak i obejmujące całą witrynę, wdrażamy optymalizacje, a także poprawiamy strony i przeprowadzamy kontrole poprawności wdrożonych rozwiązań.

Audyt usług

Audyt usług

Sprawdzamy jakość działań świadczonych przez inne firmy oferujące swoje usługi dla potencjalnych klientów. Wykonujemy audyt, który obejmuje linkowanie stron, a także działania z zakresu marketingu szeptanego. Poznanie mocnych oraz słabych stron strony www pozwala zwiększyć skuteczność przyszłych działań marketingowych.

Potrzebujesz profesjonalny audyt?

Skontaktuj sie z nami - przeprowadzimy dla Ciebie komplesowy audyt strony www lub sklepu internetowego.

Jak wygląda szczegółowa analiza strony www?

Dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę www oraz sklep internetowy. Skupimy się na elementach, które są ważne dla widoczności Twojej witryny w wyszukiwarce Google, a także usprawnią proces nawigacji oraz zwiększą sprzedaż. Znajdziemy słabe punkty Twojej strony i przedstawimy Ci konkretne rozwiązania, które wpłyną na korzystną pozycję strony www w wyszukiwarce. Audyt SEO, czyli dokładna analiza Twojej witryny www pod kątem pozycjonowania, pozwoli wychwycić ewentualne błędy, wyeliminować je, a następnie zaproponować nowe zmiany, które wpłyną na zwiększenie sprzedaży w sklepie online, czy zwiększenie zapytań o usługi Twojej marki. Szczegółowo sprawdzimy Twoją stronę internetową, stan indeksowania, historii, słów kluczowych, a także wszystkich zamieszczonych na niej elementów, tj. treści, grafiki, a nawet materiałów video i wielu innych. Analiza SEO pozwoli Ci odkryć niewykorzystany potencjał Twojej firmy!

Audyt SEO to dokładna analiza Twojej strony internetowej lub sklepu online pod kątem szeroko pojętego pozycjonowania. W Argonium witrynę poddajemy szczegółowemu sprawdzeniu pod kątem poprawności budowy strony, stanu indeksowania, historii, treści, grafiki oraz wielu innych elementów zamieszczonych na stronie. Chcemy wychwycić ewentualne błędy, a następnie je wyeliminować wprowadzając skuteczne zmiany, które wpłyną na osiągnięcie wyznaczonych przez Ciebie celów biznesowych. Na podstawie przeprowadzonego audytu stworzymy dla Twojej witryny strategię SEO, która pozwoli odkryć niewykorzystany potencjał Twojej strony www.

Jak przeprowadzamyaudyt strony www lub sklepu internetowego?

Etapy audytu

 • zbadanie parametrów technicznych witryny- chodzi o sprawdzenie jak szybko dana strona się ładuje i czy jest responsywna. Ma to bardzo duży wypływ na odbiór przez potencjalnych użytkowników. Coraz więcej osób korzysta z internetu na swoich smartfonach, więc stronę, która jest szybka i responsywna odwiedzi więcej osób.
 • przyjazność adresów URL
 • sprawdzenie jakości treści - chodzi o analizę czy treści są dobre pod kątem SEO , czy mają odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi,
 • sprawdzenie linkowania wewnętrznego,
 • analiza struktury strony www - chodzi o sprawdzenie tego czy jest ona prawidłowo podzielona na nagłówki, opisy itp.
 • sprawdzenie jak działają konkurencyjne strony internetowe- opiera się na analizie jak dana strona jest linkowana przez inne, zwraca się uwagę także na ocenę działań promocyjnych social mediów, czyli ile z potencjalnych klientów trafiło na stronę dzięki nim.
 • ocena, na którym miejscu strona internetowa plasuje się w wynikach wyszukiwania


Audyty stron www i sklepów internetowych warto wykonywać co 2- 3 lata, a także:

 • przed prowadzeniem dużej kampanii promocyjnej w internecie
 • kiedy witryna przez dłuższy czas nie była aktualizowana
 • kiedy prowadzony sklep nie przynosi korzyści finansowych
 • w celu zwiększenia wyników finansowych firmy


Rodzaje audytów:

 • UX
 • audyt działań marketingowych
 • audyt techniczny
 • konkurencji
 • wersji mobilnej strony


Etapy audytu:

 • Audyt techniczny pozwala sprawdzić wszystkie kwestie techniczne, które wpływają na funkcjonowanie sklepu internetowego / strony www, np czas ładowania się strony internetowej,
 • Audyt contentu - brana jest tu pod uwagę np, czy treści poradnikowe umieszczone na blogu sklepu są często czytane i czy mają realny wpływ na sprzedaż produktów. Sprawdzana jest unikalalnosć treści oraz jej jakość optymalizacji np. nagłówki, rozkład treści, linkowanie wewnętrzne
 •  Audyt SEO - tu sprawdza się poszczególne metatagi, opisy produktów, a także adresy URL. Kolejnym krokiem jest linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz sprawdzenie adresów URL. Ważna jest także analiza słów kluczowych.
 •  Audyt konkurencji - warto sprawdzić co sprawia, że użytkownicy internetu kupują w innych sklepach internetowych, a nie w naszym. Odkrycie słabych i silnych stron konkurencji jest bardzo pomocne przy strategi działania.

 

Jak pracujemy w Agencji Interaktywnej Argonium nad audytami?:

 • Wykonujemy zarówno audyt całej strony www, jak i jej konkretnych elementów i to od Klienta zależy, jaka forma analizy zostanie przeprowadzona. Wspólnie z Klientem ustalamy zakres audytu i podpowiadamy najlepsze, dla jego interesu, rozwiązania.
 • Zawsze przekazujemy dokładny kosztorys pracy.
 • Opracowujemy audyt SEO zgodnie z wytycznymi ustalonymi z Klientem. Analizujemy zarówno wybrane części witryny, jak i całość. Przygotujemy także strategie, które należy wprowadzić dla odnalezionych błędów lub braków na stronie.
 • Wyceniamy nasze działania - przedstawiamy Klientowi koszty, jakie szacowane są dla wprowadzanych przez nas zmian.
 • Jeśli kosztorys audytu SEO zostanie zatwierdzony, rozpoczynamy optymalizację strony internetowej.
 • Po wprowadzeniu ustalonych napraw, dokonujemy kontroli wdrożonych zmian. Testujemy serwis, by mieć całkowitą pewność, że wszystko poprawnie działa. Wówczas przekazujemy Klientowi jego udoskonaloną stronę internetową.

 

Cytat

Audyt SEO pomoże zlokalizować te miejsca na stronie, które wymagają naprawy. Dzięki analizie SEO poprawimy pozycję Twojej witryny internetowej, a to bezpośrednio przełoży się na Twój sukces w biznesie

Korzyści przeprowadzenia audytu:

 • możliwość przeprowadzenia optymalizacji, która podniesie pozycję w wyszukiwarce Google, Bing,
 • wdrożenie rekomendowanych dzięki audytowi zmian przełoży się na przyrost ruchu w witrynie,
 • większa skuteczność różnych działań marketingowych i form promocji w internecie, 
 • lepszy odbiór strony www przez użytkowników internetu, każdy kto wejdzie na twoją stronę lub sklep internetowy, będzie się po niej swobodnie przemieszczać i bez problemu podejmować kolejne kroki - wyszukać to co go interesuje i zamówić dany produkt


Przeprowadzenie kompleksowego audytu pozwoli raport zmian oraz sugestii, który będzie zawierał wnioski z analizy, opisze błędy, nieprawidłowości i słabe strony. Kluczowe będą uwagi, porady i rekomendacje, dzięki którym będzie można wykonać optymalizację strony www / optymalizację sklepu internetowego. Warto zlecić całościowy audyt, aby mieć pewność efektywności działań. Kompleksowe  podejście do audytu to gwarancja skutecznego usprawnienia strony www lub sklepu internetowego co z kolei przełoży się na konkretne korzyści w postaci lepszych wyników w wyszukiwarkach a tym samym sukcesu finansowego firmy.

 

Co zyskasz zamawiając audyt strony www? :

 • naprawę błędów występujących w serwisie
 • zajęcie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google
 • zwiększenie ruchu organicznego
 • zwiększenie sprzedaży

 

01
Zakres audytu
Wraz z klientem dokonujemy ustaleń dotyczących zakresu audytu, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami oraz oczekiwaniami. Możemy wykonać audyt obejmujący poszczególne elementy witryny lub audyt kompletny.
02
Wycena audytu SEO
Kolejnym krokiem jest dokonanie wyceny audytu SEO i przekazanie szczegółowego kosztorysu naszej pracy klientowi. Jeżeli zostanie zaakceptowany, przystępujemy do przygotowania audytu zgodnie z wytycznymi.
03
Wycena optymalizacji
Szacujemy koszty związane z dokonaniem zmian na stronie www i dostarczamy je klientowi. Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia zalecanych zmian optymalizujących serwis www.
04
Raport
Ostatnim etapem związanym z audytem SEO jest kontrola poprawności wdrożonych rozwiązań. Do klienta trafia raport, w którym zostały wyszczególnione, podjęte przez nasz zespół działania oraz wprowadzone na serwisie zmiany.
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Linea to firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem, jak również serwisowaniem maszyn czyszczących. Dystrybutor urządzeń czyszczących korzysta z usługi profesjonalnego hostingu, pozycjonowania oraz marketingu internetowego. Dla marki Linea rozbudowaliśmy również stronę www, którą dopasowaliśmy do aktualnych...

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Zakres działań: hosting, kolokacja serwerów, modernizacja strony www. Dla firmy Movitech zmodernizowaliśmy stronę www oraz świadczymy usługę kolokacji serwerów. Firmie Movitech zaproponowaliśmy również usługę pomocy technicznej oraz...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
konfigurator online kostki brukowej
Konfigurator kostki
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Strona www dla producenta urządzeń pakujących
LS Tech
Strony www
Strona www dla hotelu w Bieszczadach - Chutor Kozacki
Chutor Kozacki
Strony www