Marketing szeptany Marketing szeptany

Marketing szeptany

Skutecznie wykorzystamy marketing szpetny promocji Twojej firmy

Zaangażoanie, opinie, komentarze 

Marketing szeptany jest jednym z narzędzi promowania biznesu w sieci. Głównym celem marketingu szeptanego jest zachęcenie potencjalnych klientów do pisania komentarzy, wymiany zdań czy dodawanie opinii i informacji. To pozwala lepiej poznać potrzeby grupy docelowej. Podejmowanie interakcji przez odbiorców i rozmowa o danej marce w sieci daje bardzo dużo korzyści. Według badań ponad połowa osób korzystających z internetu przed dokonaniem zakupu szuka opinii na jego temat. Profesjonalne prowadzenie buzz marketingu w sieci odbywa się na wielu kanałach. Jest to dobra inwestycja, która na pewno się zwróci. Chcesz wdrożyć marketing szeptany dla swojej marki? Skontaktuj się z nami. Działamy zgodnie z zasadami etyki wykorzystując najlepsze strategie.

Budowanie wizerunku

Budowanie wizerunku

Tworzymy pozytywne wypowiedzi o Twojej firmie na wartościowych forach internetowych, dzięki czemu przyczyniamy się do budowania dobrego wizerunku Twojej marki oraz oferowanych przez nią usług w Internecie. 

Komentarze

Komentarze

Komentujemy produkty w sklepach internetowych, a także je oceniamy i dodajemy pozytywne opinie na ich temat. Trzymamy się wyłącznie estetycznych praktyk, dlatego nasze wypowiedzi wyglądają naturalnie.

Wypowiedzi na forach

Wypowiedzi na forach

Tworzymy wątki, zadajemy pytania, a następnie zachęcamy użytkowników forum do dyskusji na temat produktów i usług firmy, w której oczywiście bierzemy stały udział wzbudzając w odbiorcach pozytywne reakcje. Produkty oraz usługi reklamujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i uczciwy. 

Linkowanie

Linkowanie

Na forach internetowych przebywa duża grupa użytkowników, dlatego jest to miejsce idealne do pozyskania wartościowych linków. Istnieje tutaj większe prawdopodobieństwo, że trafimy do określonej grupy odbiorców, która będzie zainteresowana ofertą. Warto wspomnieć, że nie spamujemy linkami. 

Monitorowanie komentarzy

Monitorowanie komentarzy

Monitorujemy serwisy internetowego pod kątem negatywnych komentarzy lub oczerniania i raportujemy takie wpisy do klienta. Wspólnie opracowujemy etyczny plan działania, dzięki któremu będziemy mogli przekazać istotne informacje dla wizerunku marki na forach internetowych. 

Opinie

Opinie

Dodajemy wyłącznie pozytywne opinie na różnorodne fora internetowe na temat Twojej firmy oraz oferowanych przez nią usług. Nigdy nie atakujemy wypowiedzi negatywnych. Rekomendacje mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe i postrzegane są jako wiarygodne, dlatego zawsze dbamy o dobry wydźwięk opinii. 

Potrzebujesz skutecznego marketingu szeptanego ?

Skontaktuj sie z nami ! napsiz do nas, zadzwoń! - porozmawiajmy jak mozemy Ci pomóc w promocji firmy.

Marketing Szeptany - wykorzystaj moc opinii i poleceń

Zadbamy o Twój wizerunek w Internecie! Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem szeptanym, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty, a firma będzie cieszyła się pozytywnym wizerunkiem. Tworzymy wartościowe wypowiedzi, które swoją treścią oraz stylem są maksymalnie zbliżone do wypowiedzi pozostawianych przez zwykłych użytkowników. Bezpośrednio docieramy do odbiorcy przez budowanie wątków oraz pytań, na które zawsze odpowiadamy — naszym celem jest pobudzenie dyskusji w niewymuszony sposób. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalnym, czyli pozytywnym marketingiem szeptanym, dlatego nigdy nie oczerniamy konkurencji, ani nie piszemy o niej w negatywny sposób. Nie pracujemy na ilość, ale na jakość!

Kanały marketingu szeptanego

Kampanie marketingu szeptanego prowadzi się przede wszystkim na różnego rodzaju forach internetowych, czyli tam gdzie najczęściej internauci wymieniają się swoimi opiniami i komentarzami. Duża część marketignu szeptanego (buzz marketingu) odbywa się też w mediach społecznościowych. Facebook to miejsce gdzie w sposób naturalny tworzy się wiele grup tematycznych. Dają one swobodę wypowiadania różnych opinii o danych produktach. Dzięki temu można też polecić korzystanie z jakiejś rzeczy opisując własne wrażenia i doświadczenia związane z jej używaniem. Odpowiednia aktywność na firmowym profilu prowadzenie Facebook i Instagramie to także pole do promocji firmy w sieci. Jednym z kanałów marketingu szeptanego jest także prowadzenie bloga i dodawanie wpisów na temat konkretnej marki.

Cele marketingu szeptanego:

 • wypromowanie marki w internecie
 • pokazanie nowej usługi lub produktu poprzez rozprzestrzenianie informacji na ich temat
 • ustabilizowanie pozycji firmy w sieci
 • wykreowanie dyskusji w internecie na temat marki i oferowanych produktów
 • kreowanie mody wśród internautów na konkretne usługi lub produkty
Cytat

90 % opinii w internecie to negatywne wypowiedzi - marketing szeptany to zmienia.

Zalety marketingu szeptanego

 • wiarygodność - kampanie buzz marketingu są prowadzone stopniowo, skrupulatnie i bezpiecznie co w sposób naturalny wzbudza zaufanie do danej marki,
 • skuteczna forma promocji, która nie generuje dużych kosztów,
 • brak nachalności - marketing szeptany jest bardzo delikatną formą promocji. Nie ma formy nachalnego spamu, którym są zarzucani wszyscy, lecz dociera tylko do tych, którzy szukają usług lub produktów z Twojej branży,
 • skuteczność - według badań większość osób nie lubi reklam i nie kieruje się nimi przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Buzz marketing jest natomiast delikatną sugestią, rekomendacją, a w wielu przypadkach opinią, która pokaże zalety produktu i w sposób naturalny przekonuje do wyboru,
 • mnogość sposobów angażowania odbiorców w dyskusje na temat marki,
 • łatwość w przeprowadzeniu kampanii,
 • szerokie zasięgi w różnych kanałach komunikacji.


w nowoczesnym marketingu internetowym nie ma miejsca na nachalną reklamę, dlatego buzz marketing jest świetną opcją i profesjonalnie przeprowadzony z pewnością przyczyni się do popularyzacji marki i jej produktów. Stawiamy na działania etyczne, a jednocześnie bardziej efektywne w dłuższej perspektywie.

Korzyści z marketingu szeptanego:

 • zrozumienie potrzeb klientów,
 • zbudowanie zaufania do marki,
 • skuteczne zachęcenie do zakupu produktu,
 • wyższe wyniki w wyszukiwarce,
 • zwiększenie zysków firmy.

Dlaczego warto skorzystać z marketingu szeptanego?

W Argonium profesjonalnym marketingiem szeptanym zajmujemy się od kilkunastu lat, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób przekazać komunikaty na temat firmy lub jej oferty na forach internetowych. Realizujemy działania, które zachęcają użytkowników forum do dyskusji na temat stworzonego przez nas wątku — staramy się wzbudzać pozytywne reakcje w odbiorcach, dlatego reagujemy na wszelkie zapytania. Dbamy o to, aby proces komentowania produktów, dodawania pozytywnych opinii oraz wypowiedzi na forach internetowych był jak najbardziej naturalny i niewymuszony. W naszym działaniu trzymamy się wyłącznie etycznych praktyk, dlatego nie oczerniamy konkurencji i nie atakujemy negatywnych komentarzy. Pozytywny marketing szeptany jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w Internecie, ponieważ większość klientów sprawdza przed zakupem opinie dotyczące firmy. Rekomendacje innych wpłyną na decyzje zakupowe potencjalnych klientów, a Twoja firma zostanie postrzegana jako wiarygodna i warta polecenia.

Zadbamy o Twój wizerunek w Internecie! Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem internetowym, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty, a firma będzie cieszyła się pozytywnym wizerunkiem. Tworzymy wartościowe wypowiedzi, które swoją treścią oraz stylem są maksymalnie zbliżone do wypowiedzi pozostawianych przez normalnych użytkowników. Bezpośrednio docieramy do odbiorcy przez budowanie wątków oraz pytań, na które zawsze odpowiadamy — naszym celem jest pobudzenie dyskusji w niewymuszony sposób. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalnym, czyli pozytywnym marketingiem szeptanym, dlatego nigdy nie oczerniamy konkurencji, ani nie piszemy o niej w negatywny sposób. Nie pracujemy na ilość, ale na jakość!

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
 • Identyfikacja wizualna
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Onkomedica to placówka jednocząca specjalistów z województwa mazowieckiego zajmujących się diagnostyka i leczeniem chorób onkologicznych u osób dorosłych. Dla Centrum Terapii Nowotworów przygotowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z usługą hostingu, administracji strony...

Zakres działań: rozbudowa, optymalizacja strony www, pozycjonowanie, marketing internetowy. Richd. Anders to producent drewna klajonego (półfabrykary produkcji okien), dla którego przeprowadziliśmy optymalizację strony www. Skutecznie budujemy świadomość marki z pomocą usługi marketingu...

Zakres działań: tworzenie materiałów reklamowych - ulotki, katalogi, projektowanie DTP.  Firma  LS-Tech zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów do paletyzacji. W zakładzie produkcyjnym firmy od podstaw wykonywane są maszyny pakujące, dzięki czemu firma ma pełną kontrolę nad jakością oferowanych maszyn.

Dla Firmy Hasborg - zbudowaliśmy stronę www dla producenta linii produkujących ciastka. Z Hasborg współpracujemy od ponad 10 lat obsługując stronę www oraz skutecznie pozycjonując stronę www w wyszukiwarce google .

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Realizacja strony internatowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Realizacja strony www medycznej - Hyper Pulse Imeso
A.L.T Hyper Pulse
Strony www