Marketing szeptany

Skutecznie wykorzystamy marketing szeptany do promocji Twojej firmy

Zaangażowanie, opinie, komentarze 

Marketing szeptany jest jednym z narzędzi promowania biznesu w sieci. Głównym celem marketingu szeptanego jest zachęcenie potencjalnych klientów do pisania komentarzy, wymiany zdań czy dodawanie opinii i informacji. To pozwala lepiej poznać potrzeby grupy docelowej. Podejmowanie interakcji przez odbiorców i rozmowa o danej marce w sieci daje bardzo dużo korzyści. Według badań ponad połowa osób korzystających z internetu przed dokonaniem zakupu szuka opinii na jego temat. Profesjonalne prowadzenie buzz marketingu w sieci odbywa się na wielu kanałach. Jest to dobra inwestycja, która na pewno się zwróci. Chcesz wdrożyć marketing szeptany dla swojej marki? Skontaktuj się z nami. Działamy zgodnie z zasadami etyki wykorzystując najlepsze strategie.

Budowanie wizerunku

Budowanie wizerunku

Tworzymy pozytywne wypowiedzi o Twojej firmie na wartościowych forach internetowych, dzięki czemu przyczyniamy się do budowania dobrego wizerunku Twojej marki oraz oferowanych przez nią usług w Internecie.

Komentarze

Komentarze

Komentujemy produkty w sklepach internetowych, a także je oceniamy i dodajemy pozytywne opinie na ich temat. Trzymamy się wyłącznie estetycznych praktyk, dlatego nasze wypowiedzi wyglądają naturalnie.

Wypowiedzi na forach

Wypowiedzi na forach

Tworzymy wątki, zadajemy pytania, a następnie zachęcamy użytkowników forum do dyskusji na temat produktów i usług firmy, w której oczywiście bierzemy stały udział wzbudzając w odbiorcach pozytywne reakcje. Produkty oraz usługi reklamujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i uczciwy.

Linkowanie

Linkowanie

Na forach internetowych przebywa duża grupa użytkowników, dlatego jest to miejsce idealne do pozyskania wartościowych linków. Istnieje tutaj większe prawdopodobieństwo, że trafimy do określonej grupy odbiorców, która będzie zainteresowana ofertą. Warto wspomnieć, że nie spamujemy linkami.

Monitorowanie komentarzy

Monitorowanie komentarzy

Monitorujemy serwisy internetowego pod kątem negatywnych komentarzy lub oczerniania i raportujemy takie wpisy do klienta. Wspólnie opracowujemy etyczny plan działania, dzięki któremu będziemy mogli przekazać istotne informacje dla wizerunku marki na forach internetowych.

Opinie

Opinie

Dodajemy wyłącznie pozytywne opinie na różnorodne fora internetowe na temat Twojej firmy oraz oferowanych przez nią usług. Nigdy nie atakujemy wypowiedzi negatywnych. Rekomendacje mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe i postrzegane są jako wiarygodne, dlatego zawsze dbamy o dobry wydźwięk opinii.

Potrzebujesz skutecznego marketingu szeptanego?

Skontaktuj sie z nami! Napsiz do nas, zadzwoń! - porozmawiajmy jak mozemy Ci pomóc w promocji firmy.

Marketing Szeptany - wykorzystaj moc opinii i poleceń

Zadbamy o Twój wizerunek w Internecie! Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem szeptanym, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty, a firma będzie cieszyła się pozytywnym wizerunkiem. Tworzymy wartościowe wypowiedzi, które swoją treścią oraz stylem są maksymalnie zbliżone do wypowiedzi pozostawianych przez zwykłych użytkowników. Bezpośrednio docieramy do odbiorcy przez budowanie wątków oraz pytań, na które zawsze odpowiadamy — naszym celem jest pobudzenie dyskusji w niewymuszony sposób. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalnym, czyli pozytywnym marketingiem szeptanym, dlatego nigdy nie oczerniamy konkurencji, ani nie piszemy o niej w negatywny sposób. Nie pracujemy na ilość, ale na jakość!

Kanały marketingu szeptanego

Kampanie marketingu szeptanego prowadzi się przede wszystkim na różnego rodzaju forach internetowych, czyli tam gdzie najczęściej internauci wymieniają się swoimi opiniami i komentarzami. Duża część marketingu szeptanego (buzz marketingu) odbywa się też w mediach społecznościowych. Facebook to miejsce gdzie w sposób naturalny tworzy się wiele grup tematycznych. Dają one swobodę wypowiadania różnych opinii o danych produktach. Dzięki temu można też polecić korzystanie z jakiejś rzeczy opisując własne wrażenia i doświadczenia związane z jej używaniem. Odpowiednia aktywność na firmowym profilu prowadzenie Facebook i Instagramie to także pole do promocji firmy w sieci. Jednym z kanałów marketingu szeptanego jest także prowadzenie bloga i dodawanie wpisów na temat konkretnej marki.

Cele marketingu szeptanego:

 • wypromowanie marki w internecie
 • pokazanie nowej usługi lub produktu poprzez rozprzestrzenianie informacji na ich temat
 • ustabilizowanie pozycji firmy w sieci
 • wykreowanie dyskusji w internecie na temat marki i oferowanych produktów
 • kreowanie mody wśród internautów na konkretne usługi lub produkty
Cytat

90% opinii w internecie to negatywne wypowiedzi - marketing szeptany to zmienia.

Zalety marketingu szeptanego

 • wiarygodność - kampanie buzz marketingu są prowadzone stopniowo, skrupulatnie i bezpiecznie co w sposób naturalny wzbudza zaufanie do danej marki,
 • skuteczna forma promocji, która nie generuje dużych kosztów,
 • brak nachalności - marketing szeptany jest bardzo delikatną formą promocji. Nie ma formy nachalnego spamu, którym są zarzucani wszyscy, lecz dociera tylko do tych, którzy szukają usług lub produktów z Twojej branży,
 • skuteczność - według badań większość osób nie lubi reklam i nie kieruje się nimi przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Buzz marketing jest natomiast delikatną sugestią, rekomendacją, a w wielu przypadkach opinią, która pokaże zalety produktu i w sposób naturalny przekonuje do wyboru,
 • mnogość sposobów angażowania odbiorców w dyskusje na temat marki,
 • łatwość w przeprowadzeniu kampanii,
 • szerokie zasięgi w różnych kanałach komunikacji.


w nowoczesnym marketingu internetowym nie ma miejsca na nachalną reklamę, dlatego buzz marketing jest świetną opcją i profesjonalnie przeprowadzony z pewnością przyczyni się do popularyzacji marki i jej produktów. Stawiamy na działania etyczne, a jednocześnie bardziej efektywne w dłuższej perspektywie.

Korzyści z marketingu szeptanego:

 • zrozumienie potrzeb klientów,
 • zbudowanie zaufania do marki,
 • skuteczne zachęcenie do zakupu produktu,
 • wyższe wyniki w wyszukiwarce,
 • zwiększenie zysków firmy.

Dlaczego warto skorzystać z marketingu szeptanego?

W Argonium profesjonalnym marketingiem szeptanym zajmujemy się od kilkunastu lat, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób przekazać komunikaty na temat firmy lub jej oferty na forach internetowych. Realizujemy działania, które zachęcają użytkowników forum do dyskusji na temat stworzonego przez nas wątku — staramy się wzbudzać pozytywne reakcje w odbiorcach, dlatego reagujemy na wszelkie zapytania. Dbamy o to, aby proces komentowania produktów, dodawania pozytywnych opinii oraz wypowiedzi na forach internetowych był jak najbardziej naturalny i niewymuszony. W naszym działaniu trzymamy się wyłącznie etycznych praktyk, dlatego nie oczerniamy konkurencji i nie atakujemy negatywnych komentarzy. Pozytywny marketing szeptany jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w Internecie, ponieważ większość klientów sprawdza przed zakupem opinie dotyczące firmy. Rekomendacje innych wpłyną na decyzje zakupowe potencjalnych klientów, a Twoja firma zostanie postrzegana jako wiarygodna i warta polecenia.

Zadbamy o Twój wizerunek w Internecie! Zajmujemy się profesjonalnym marketingiem internetowym, dzięki któremu Twoje działania z zakresu pozycjonowania przyniosą jeszcze lepsze efekty, a firma będzie cieszyła się pozytywnym wizerunkiem. Tworzymy wartościowe wypowiedzi, które swoją treścią oraz stylem są maksymalnie zbliżone do wypowiedzi pozostawianych przez normalnych użytkowników. Bezpośrednio docieramy do odbiorcy przez budowanie wątków oraz pytań, na które zawsze odpowiadamy — naszym celem jest pobudzenie dyskusji w niewymuszony sposób. Zajmujemy się wyłącznie profesjonalnym, czyli pozytywnym marketingiem szeptanym, dlatego nigdy nie oczerniamy konkurencji, ani nie piszemy o niej w negatywny sposób. Nie pracujemy na ilość, ale na jakość!

Dlaczego marketing szeptany jest tak skuteczny?

Ogromna liczba użytkowników zanim dokona zakupu danego produktu lub zdecyduje się na skorzystanie z oferty konkretnej firmy, szuka opinii w internecie, które potwierdzą słuszność planowanego wyboru. Komentarze innych użytkowników są postrzegane jako wiarygodne i decydują często o podjęciu decyzji. Samą reklamą mało kto się kieruje, ale rekomendacje innych mają zdecydowanie wyższą rangę.

Jak to robimy w Argonium?

Chociaż marketing szeptany wydaje się się nie wymagać planowania działań, bo przecież wpisy na formach, w mediach społecznościowych, na blogach mogą być dokonywane w każdej chwili, to jednak kampanie reklamowe tego typu muszą być starannie przygotowane. W naszej Agencji krok po kroku wykonujemy kolejne działania z zakresu marketingu szeptanego, by był on maksymalnie skuteczny i przyniósł oczekiwane korzyści dla Klientów.

 • Przygotowujemy bazę medialną - wykaz forów, grup dyskusyjnych, stron tematycznych,
 • Planujemy konkretne działania, by osiągnąć zamierzone cele,
 • Tworzymy harmonogram publikowanych wpisów i komentarzy,
 • Wdrażamy kampanię reklamową, wykonują zaplanowane działania.

Marketing szeptany a pozycjonowanie stron www

Wspomnieliśmy o tym, że marketing szeptany wspiera pozycjonowanie stron www. Dzięki wpisom na forach internetowych i innych stronach tematycznych można budować bazę linków prowadzących do strony www. Jednak nie powinna to być podstawowa metoda pozyskiwania linków, dlatego marketing szeptany jest traktowany jako dodatkowy sposób, skuteczne wsparcie podczas linkowania. Przynosi pozytywne efekty między innymi przyspieszając indeksowanie podstron. Działania wchodzące w jego skład są również wysoce bezpieczne, należy jednak pamiętać o wyborze odpowiednich forów internetowych, zarówno po względem tematyki, jak i wiarygodności (nie mogą być to strony ze spamem). Linkujemy także podstrony, a nie strony główne. Poza tym linki powinny być naturalnie wplecione w wypowiedzi, by wyglądały na spontaniczne, więc nie mogą pojawiać się w każdym wpisie.

Jesteś zainteresowany usługą marketingu szeptanego? Chcesz promować swoją ofertę w sieci w najbardziej naturalny sposób? Przygotujemy dla Ciebie kampanię w ramach marketingu szeptanego!

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google dla Hotel & Restauracja Coloseum. Dzięki usłudze marketingu internetowego promujemy ofertę hotelu Coloseum w sieci, a także dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony www,...

Podkarpackim Fundusz Rozwoju to spółka specjalizująca się w finansowaniu mikro-, małych oraz średnich firm zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Dla PFR rozbudowaliśmy stronę www, dla której prowadzimy skuteczny marketing internetowy, budując wizerunek...

Zakres działań: Identyfikacja wizualna, marketing internetowy, pozycjonowanie lokalne, budowa profesjonalnej strony www opartej o autorski system CMS.  Folwark Center Rzeszów to kompleks budynków handlowo-usługowych zlokalizowanych w centrum osiedla Słocina w Rzeszowie. Folwark Center...

Zakres działań: budowa profesjonalnej strony wwwmarketing internetowy, pozycjonwoanie, projektowanie materiałów reklamowych, projektowanie DTP.  z Firmą Maxton Design współpracujemy od ponad 6 lat. Zbudowaliśmy dedykowany system intranet zarządzania produkcją, zajmujemy sie kompleksowym marketingiem...

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla kliniki onkologicznej Onkomedica
Onkomedica
Strony www
Strona produktowa piwa rzemieślniczego
Browar Janczar
Strony www
Identyfikacja wizualna dla firmy STELMET
Stelmet
Identyfikacja wizualna
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www