Projekty graficzne

Grafika strony www jest bardzo ważna. Powinna być przejrzysta, nowoczesna, nawiązująca do działalności firmy. Na zaprojektowanych podstronach użytkownicy muszą znaleźć wszystkie interesujące ich informacje, ukazane w atrakcyjny sposób. Nasze projekty graficzne cechuje spójna kolorystyka, przyciągający oko design oraz nowoczesne rozwiązania. Staramy się zaciekawić użytkowników oraz nakłonić ich do dalszego przeglądania strony www. Dedykowana szata graficzna dla danej firmy stanowi jej znak rozpoznawczy, przyciąga uwagę oraz wpływa na rozpoznawalność i zapamiętywalność marki. Takie projekty graficzne tworzymy w Argonium. Dla nas wygląd strony ma duże znaczenie. Każdy layout projektujemy z naciskiem na kreatywną i nowoczesną grafikę.

Nowoczesny design

Należy pamiętać, że strona internetowa jest silnym narzędziem marketingowym. Wchodzi ona w skład symboli, którymi posługuje się firma w ramach identyfikacji wizualnej. To właśnie strona www pozwala ją znaleźć w sieci oraz lepiej poznać. Odpowiednio skonstruowany serwis zawiera wszystkie niezbędne składniki, jest wypełniony wartościową treścią, a przy tym cały czas atrakcyjnie się prezentuje.

Projekt graficzny musi być więc tak wykonany, by elementy strony były przejrzyście ułożone, czytelne i estetyczne. Nowoczesny design strony www ma tutaj ogromne znaczenie. Użytkownicy oceniają serwis przede wszystkim na podstawie grafiki. Dopiero później zwracają uwagę na jego treści. Strona, która na pierwszy rzut oka jest przestarzała i skomplikowana w budowie nie ma dzisiaj racji bytu. Wiele osób od razu ją wyłącza i szuka dalej. Nowoczesny wygląd witryny nawiązuje bowiem do działalności firmy - atrakcyjny projekt graficzny przekonuje potencjalnych klientów, że marka jest godna uwagi, można na niej polegać, idzie z duchem czasu i oferuje wysokiej jakości usługi. Poprzez design pokazujemy więc nie tylko specyfikę działalności biznesu, ale też budujemy opinie o firmie panującą w internecie.

Projektowanie layoutów stron www

W większości naszych projektów graficznych pojawiają się trendy minimalistyczne. To dlatego, że obecnie wiele firm za nimi podąża. Przygotowując dla naszych Klientów layout strony www bierzemy pod uwagę najnowsze trendy i kierunki tworzenia serwisów. Badamy również rynek konkurencji, by Klient mógł się pośród niej wyróżniać. Oczywiście bierzemy również pod uwagę preferencje naszych Klientów, które są niezwykle ważne. Kreujemy wizerunek silnej marki w internecie, ukazujemy firmy jako innowacyjne i dynamiczne w działaniu. Na stronach www stosujemy różne widoki, animacje, przejścia. W atrakcyjny sposób prezentujemy produkty i usługi. W tle umieszczamy wysokiej jakości zdjęcia i grafiki związane z działalnością danej firmy. Na naszych stronach dużo się dzieje, ale wszystkiemu towarzyszy umiar, który nie zakłóca przekazu informacji. Stosujemy stonowaną, elegancką kolorystykę. Staramy się przykuwać uwagę starannością wykonania i elegancją serwisu, nie zaś krzykliwymi barwami i nagromadzeniem treści.

Wykonujemy również projekty RWD. Responsywne strony www wyświetlają się odpowiednio na każdym urządzeniu mobilnym. To innowacja, na którą kładziemy duży nacisk. Dzięki temu nasze serwisy zawsze wyglądają tak samo nowocześnie i przejrzyście, na każdym ekranie urządzenia.

Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów graficznych stron www. Nasze portfolio powiększa się na bieżąco, więc warto do nas zaglądać regularnie.

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Realizacja strony www, identyfikacji wizualnej oraz usługi hostingu dla: CARPATHIA CONSULTING GROUP istnieje na rynku od 2009 roku i cieszy się uznaniem jako ceniony partner w dziedzinie pozyskiwania środków. Bogate doświadczenie oraz ekspertyza, są owocem wieloletniej pracy  założyciela, Piotra Fularza, oraz zgranego zespołu CCG, który aktywnie działa w...

Zakres działań: projekt oraz budowa konfiguratora online mostówFirma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal...

Pater Group specjalizuje się w produkcji kostki brukowej z najlepszych, pozyskanych surowców. Firma przede wszystkim koncentruje się na potrzebach klienta względem jego oczekiwań. Pater Group świadczy długofalowe usługi na rynku, a swoje początki plasuje na rok 1976. Jest to polska firma rodzinna z tradycjami lecz podążająca z duchem czasu, by funkcjonować zgodnie z aktualnymi...

Dla Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zbudowaliśmy nowoczesne narzędzia edukacyjne. Stworzone przez nas rozwiązania edukacyjne umożliwią studentom prosty wybór najlepszej ścieżki kariery. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania to wyższa uczelnia niepubliczna, która stawia na edukację na najwyższym poziomie.

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla komornika sądowego
Komornik sądowy
Strony www
Realizacja aplikacji edukacyjnej Miasto Zawodów
Miasto zawodów
Strony www
Strona www dla producenta mebli tapicerowanych ELTAP
Eltap
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium