Social media

Obsługa Social Media - zbudujemy Twój wizerunek

Profesjonalnie zajmujemy się prowadzeniem portali społecznościowych

Profesjonalne prowadzenie mediów społecznościowych jest zadaniem czasochłonnym, wymagającym określonej regularności, ale też wiedzy i umiejętności. Opiera się na planowaniu, tworzeniu odpowiednich grafik i kreatywnych oraz wartościowych postów. Jednak działanie to przynosi ogromne korzyści. Większość osób korzystających z internetu używa social mediów. To swego rodzaju most komunikacyjny, który łączy przedsiębiorców z stałymi oraz potencjalnymi klientami. Umiejętne wykorzystanie tego źródła kontaktu daje dużo wyższe zyski niż inne rodzaje marketingu internetowego. To krótka droga do pozyskania sporej grupy nowych klientów, ale także utrzymanie relacji z obecnymi. Zależy Ci na zbudowaniu zasięgu i pozytywnego wizerunku w mediach społecznościowych? Zgłoś się do nas. Oferujemy profesjonalne i przynoszące efekty prowadzenie profilu na najpopularniejszych serwisach internetowych, tj. Facebook, Instagram, LinkedIn i innych.

Tworzymy filmy oraz krótkie spoty na firmowe profile YouTube. Dodajemy filmy, optymalizujemy treści. Tworząc kanał na portalu Youtube integrujemy go z stroną łącząc Pozycjonowanie z Social Media

LinkedIn jest rozwiązaniem, które powstało w odpowiedzi na nagłą zmianę rynku pracy, związaną z tym, że obecnie większość rekrutacji odbywa się online. Dotyczy to zwłaszcza branży IT. Portal ten rozwijał się z czasem, a obecnie stał się jednym z najpotężniejszych narzędzi marketingowych.

Poprowadzimy Twój profil na Facebook. Przygotujemy grafiki, posty. Każdego miesiąca w Polsce korzysta z tego portalu 15 milionów użytkowników, a aż 12 milionów wchodzi na Facebooka codziennie.

Instagram miał być siecią społecznościową służącą zabawie, polegającej na udostępnianiu zdjęć pomiędzy użytkownikami. Jednak stał się narzędziem, które pozwala zbliżyć się do znanych marek lub osób.

Komunikacja firmy z użytkownikami przez Social media

Media społecznościowe dają szansę wykreowania wizerunku firmy w oparciu o własne zasady. To Ty decydujesz jaka ilość informacji, ich rodzaj oraz forma przekazu zostaje upubliczniona. Umiejętność odpowiedniego wykreowania wizerunku, a następnie zarządzania nim to podstawa bytu każdego przedsiębiorstwa w sieci. Większość osób szukając jakiegokolwiek produktu lub usługi w pierwszej kolejności sięga po najpopularniejsze narzędzie czyli właśnie social media.

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi profili Social Media ?

Napisz do nas, zadzwoń! Przygotujemy dla Ciebie ofertę dedykowaną dla Twojego biznesu.

Podstawowe kanały mediów społecznościowych:

 • Facebook - najpopularniejsze z social mediów, oferuje wiele możliwości zaprezentowania usług lub produktów. Formy przekazu to oczywiście tradycyjne posty, album zdjęć, materiał błyskawiczny, karuzela czy pokaz slajdów. Ponadto Na Facebooku jest dużo szablonów, które można dobrać bezpośrednio pod profil strony i jej estetykę oraz do danej branży.
 • Fanpage - czyli strona fanowska na portalu Facebook, służąca do promocji marki, firmy, produktu, usługi. Pozwala zebrać wszystkich fanów w jednym miejscu (w sieci internetowej) i jest swego rodzaju wizytówką. Dodatkowo to świetna forma komunikacji i skuteczne narzędzie promocji bo ma bardzo duży zasięg oddziaływania.
 • Instagram - ta forma social mediów co prawda nie posiada tak wielu możliwości tworzenia postów, ale pozwala doskonale zaprezentować produkty i usługi. Marketing na Instagramie powinien być mniej nastawiony na sprzedaż, a bardziej na budowaniu zaufania i dobrego wizerunku firmy.
Cytat

Social media to skuteczny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów, a także prowadzenie interakcji z użytkownikami w czasie rzeczywistym. Zaangażowanie w mediach społecznościowych przekłada się na wzrost ruchu na stronie www, a co za tym idzie dynamiczne i skuteczne rozwijanie sprzedaży. Zbudujemy świadomość Twojej marki, co przyczyni się do stworzenia wokół niej zaangażowanej społeczności. Działania Social media połączymy z Marketingiem Szeptanym

Elementy składające się na prowadzenie social mediów:

 • ustalenie profilu odbiorcy - określenie docelowej grupy odbiorców jest priorytetem w prowadzeniu firmowych social mediów. Pozwala to na dostosowanie języka i formy przekazu do odbiorców. Każda grupa ma inne oczekiwania, dlatego podstawą jest opracowanie odpowiedniej formy i treści przekazu aby "nadawać na tych samych falach" ze swoimi klientami.
 • tematyka - ustalenie wartościowego contentu jest równie ważne, korzystając z możliwości dialogu jaki dają media społecznościowe dużo łatwiej wsłuchać się w potrzeby swoich klientów i stworzyć ofertę dopasowaną do ich potrzeb.
 • aktywność w określonym czasie - prowadzenie mediów społecznościowych powinno opierać się na dialogu z grupą docelową, warto więc określić kiedy są oni najbardziej aktywni na danym portalu. Pozwala to podjąć aktywność w takim czasie, kiedy są największe szanse na zaangażowanie z ich strony.
 • relacje na social mediach - jak pokazują badania najwięcej osób podczas korzystanie z mediów społecznościowych skupia się głównie na oglądaniu relacji. Możliwość oznaczania produktów i zakupów podczas transmisji live to przyszłość, która zrewolucjonizuje marketing w sieci.
 • wydarzenia przedstawiane w ciekawy sposób - to tzw. storytelling czyli opowiadanie historii o prowadzonej firmie i życiu jakie się w niej toczy. Ukazanie kultury danej organizacji podnosi zaufanie i wartość przedsiębiorstwa u klientów.

Profesjonalne prowadzenie social mediów obejmuje codzienne wykonywanie takich czynności jak:

 • dodawanie postów i odpowiednich grafik,
 • odpowiadanie na komentarze i wiadomości,
 • obsługa kampanii marketingowych,
 • konkursy,
 • stałe monitorowanie efektów pracy.

Korzyści jakie dają media społecznościowe:

 • kreowanie pozytywnego wizerunku marki,
 • wzrost zasięgu,
 • wyższe wyniki w wyszukiwarkach,
 • wzrost sprzedaży, a tym samym wyższy przychód dla firmy.

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę social media?

Zbudujemy Twój wizerunek w mediach społecznościowych! Oferujemy prowadzenie profilu na najpopularniejszych serwisach internetowych, tj. FacebookInstagramLinkedIn i innych. Co dokładnie zyskujesz, korzystając z social mediów? Budujesz świadomość swojej marki, a także przyczyniasz się do stworzenia wokół niej zaangażowanej społeczności. Social media to skuteczny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów, a także prowadzenie interakcji z użytkownikami w czasie rzeczywistym. Zaangażowanie w mediach społecznościowych przekłada się na wzrost ruchu na stronie www, a co za tym idzie dynamiczne i skuteczne rozwijanie sprzedaży.

Media społecznościowe w dzisiejszych czasach to „must have” każdej firmy, ponieważ mogą być one potężnym narzędziem w rękach marki, która wie jak je w pełni wykorzystać. Dzięki social mediom firma ma możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, dla których taka forma przekazu będzie zgodna z aktualnymi trendami.
Za pomocą prowadzenia strony firmowej prowadzonej na popularnych portalach internetowych można budować świadomość marki, dzięki publikacji wartościowych wpisów zestawionych z przyciągającymi wzrok elementami graficznymi. Dynamicznie prowadzone social media pozwalają również na interakcje z użytkownikami — szybko można odpowiedzieć na ich pytanie i łatwo rozwiązać napotkany problem. Takie działania pozwalają budować zaufanie potencjalnych klientów do produktów lub usług oferowanych przez Twoją markę. Oferujemy kompleksowe prowadzenie profili na portalach społecznościowych, a także związanych z nimi kampanii reklamowych, które wesprą obecność Twojej firmy w Internecie.

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zagano - budowa sklepu internetowego dla producenta odzieży oraz obsługa Social Media. Do naszych zadań należało przłne przebudowanie sklepu internetowego bazując na już działającym silniku sklepu.

Poznaj nasze Realizacje
Zaprojektowanie logo dla firmy geologicznej
G&G Wiercenia
Identyfikacja wizualna
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi Mikron
Mikron
Sklepy online