Oferta - Rozwiązania dla biznesu

Rozwiązania dla biznesu

Kompleksowo obsługujemy firmy - tworzymy loga, grafiki, rozwijamy biznes w internecie

Dedykowane rozwiązania

Dedykowane rozwiązania internetowe

Tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne w oparciu o oczekiwania klienta i specyfikę prowadzonej przez niego działalności. Nasi specjaliści w branży IT przeprowadzają najpierw dokładną analizę potrzeb klienta, co pozwala na dobranie najlepszych dla danej firmy oraz jej oferty rozwiązań. Dbamy o wszechstronny rozwój i poszerzanie wiedzy przez naszych specjalistów, aby byli dobrze zaznajomieni z panującymi na rynku trendami. Decydując się więc na współpracę z nami, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych kalkulatorów, konfiguratorów, wizualizatorów, systemów rezerwacji, systemów płatniczych, programów lojalnościowych itp. Stworzymy dla naszych klientów oryginalne i spersonalizowane rozwiązania, które proces sprzedaży uczynią przyjemnym i łatwym w obsłudze.

Możesz liczyć na profesjonalizm naszych specjalistów w branży IT i pełne wsparcie na różnych etapach współpracy.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Projektowanie graficzne DTP

Projektowanie graficzne DTP - plakaty, broszury...

Możesz powierzyć nam zaprojektowanie różnego rodzaju materiałów do druku, które wciąż stanowią fundamentalną formę promocji marki i źródło informacji dla jej klientów. Naszych grafików cechuje kreatywność, sumienność oraz dokładność, dzięki czemu są w stanie stworzyć unikalne i estetyczne projekty DTP. Mamy możliwość zarówno stworzenia materiałów reklamowych w oparciu o sprecyzowane oczekiwania klienta, jak i możemy zaprojektować je od podstaw, oferując własne i oryginalne pomysły. Stworzone przez nas materiały do druku (DTP) wyróżniają się przejrzystością, atrakcyjnym wyglądem i starannością.

Tworzymy ulotki, plakaty, broszury, foldery, menu, wizytówki itp., które są stosowane w różnych branżach. Materiały do druku mają z reguły za zadanie zainteresować klientów, dlatego też nasi graficy przywiązują dużą wagę do każdego projektu i dbają o jego niepowtarzalność oraz atrakcyjność.

Pomożemy naszym klientom zbudować wizerunek marki i wypromować firmę poprzez oryginalne materiały do druku.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Projekty graficzne

Projekty graficzne stron www

Zajmujemy się tworzeniem stron www od A do Z, uwzględniając interesujące dla klienta marki treści oraz czytelny i atrakcyjny wygląd witryny. Zależy nam na unikalności, nowoczesności i przejrzystości naszych projektów, dlatego też nasi graficy stale aktualizują swoją wiedzę o najnowsze trendy. Estetyka i łatwość w odbiorze jest kluczowa, by zainteresować klienta i zachęcić go do pozostania na danej stronie www jak najdłużej. Przedpotopowe i chaotyczne projekty graficzne nie mają współcześnie szans na rynku, w związku z tym stawiamy na nowoczesne podejście do tematu i minimalizm.

Wykonujemy projekty graficzne stron internetowych o różnym charakterze, spośród których aktualnie dominuje branża e-commerce. Dbamy więc o atrakcyjną i wyjątkową prezentację świadczonych przez firmę usług lub oferowanych produktów, co przekłada się na przychylność klientów oraz zyski.

Strona www to naprawdę skuteczne narzędzie marketingowe, więc warto w pełni wykorzystać jego potencjał, współpracując z nami.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna projekty graficzne, DTP i wiele więcej...

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Naszych specjalistów w tej dziedzinie cechuje kreatywność, zmysł estetyczny i dobra organizacja pracy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i podążamy za trendami. Dlatego współpracując z nami masz pewność, że wszelkie projekty graficzne, które nam zlecisz będą niebanalne i najwyższej jakości.

Tworzymy grafikę DTP Identyfikację wizualną, projektujemy logo, bannery, ulotki itp. Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie usług graficznych. Prace grafików dla stałych klientów rozliczamy na podstawie roboczogodzin. 

Zachowujemy spójność grafiki z identyfikacją wizualną firmy, oferujemy wydruk tworzonych materiałów - ulotki, bannery, wizytówki Poproś o wycenę
Czytaj dalej

Dla kogo pracujemy?

CARPATHIA CONSULTING GROUP istnieje na rynku od 2009 roku i cieszy się uznaniem jako ceniony partner w dziedzinie pozyskiwania środków. Bogate doświadczenie oraz ekspertyza, są owocem wieloletniej pracy  założyciela, Piotra Fularza, oraz zgranego zespołu CCG, który aktywnie działa w tej sferze od 2003 roku. Firma stanowi bezsporne centrum kompetencji w obszarze...

Firma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal Warszawa obiekty obejmują praktycznie każdy sektor budowlany: ogólny, drogowy, przemysłowy,...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Realizacja strony www dla lekarza dr Łukasz Paluch
Dr Łukasz Paluch
Strony www
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium