Oferta - Rozwiązania dla biznesu

Rozwiązania dla biznesu

Kompleksowo obsługujemy firmy - tworzymy loga, grafiki, rozwijamy biznes w internecie

Projektowanie graficzne DTP

Projektowanie graficzne DTP - plakaty, broszury...

Możesz powierzyć nam zaprojektowanie różnego rodzaju materiałów do druku, które wciąż stanowią fundamentalną formę promocji marki i źródło informacji dla jej klientów. Naszych grafików cechuje kreatywność, sumienność oraz dokładność, dzięki czemu są w stanie stworzyć unikalne i estetyczne projekty DTP. Mamy możliwość zarówno stworzenia materiałów reklamowych w oparciu o sprecyzowane oczekiwania klienta, jak i możemy zaprojektować je od podstaw, oferując własne i oryginalne pomysły. Stworzone przez nas materiały do druku (DTP) wyróżniają się przejrzystością, atrakcyjnym wyglądem i starannością.

Tworzymy ulotki, plakaty, broszury, foldery, menu, wizytówki itp., które są stosowane w różnych branżach. Materiały do druku mają z reguły za zadanie zainteresować klientów, dlatego też nasi graficy przywiązują dużą wagę do każdego projektu i dbają o jego niepowtarzalność oraz atrakcyjność.

Pomożemy naszym klientom zbudować wizerunek marki i wypromować firmę poprzez oryginalne materiały do druku.

Poproś o wycenę
Projektowanie graficzne DTP
Projekty graficzne

Projekty graficzne stron www

Zajmujemy się tworzeniem stron www od A do Z, uwzględniając interesujące dla klienta marki treści oraz czytelny i atrakcyjny wygląd witryny. Zależy nam na unikalności, nowoczesności i przejrzystości naszych projektów, dlatego też nasi graficy stale aktualizują swoją wiedzę o najnowsze trendy. Estetyka i łatwość w odbiorze jest kluczowa, by zainteresować klienta i zachęcić go do pozostania na danej stronie www jak najdłużej. Przedpotopowe i chaotyczne projekty graficzne nie mają współcześnie szans na rynku, w związku z tym stawiamy na nowoczesne podejście do tematu i minimalizm.

Wykonujemy projekty graficzne stron internetowych o różnym charakterze, spośród których aktualnie dominuje branża e-commerce. Dbamy więc o atrakcyjną i wyjątkową prezentację świadczonych przez firmę usług lub oferowanych produktów, co przekłada się na przychylność klientów oraz zyski.

Strona www to naprawdę skuteczne narzędzie marketingowe, więc warto w pełni wykorzystać jego potencjał, współpracując z nami.

Poproś o wycenę
Projekty graficzne
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna projekty graficzne, DTP i wiele więcej...

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Naszych specjalistów w tej dziedzinie cechuje kreatywność, zmysł estetyczny i dobra organizacja pracy. Stale poszerzamy swoją wiedzę i podążamy za trendami. Dlatego współpracując z nami masz pewność, że wszelkie projekty graficzne, które nam zlecisz będą niebanalne i najwyższej jakości.

Tworzymy grafikę DTP Identyfikację wizualną, projektujemy logo, bannery, ulotki itp. Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie usług graficznych. Prace grafików dla stałych klientów rozliczamy na podstawie roboczogodzin. 

Zachowujemy spójność grafiki z identyfikacją wizualną firmy, oferujemy wydruk tworzonych materiałów - ulotki, bannery, wizytówki Poproś o wycenę
Identyfikacja wizualna
Sztuczna Inteligencja  AI/GPT

Sztuczna Inteligencja

Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w firmie może przynieść wiele korzyści, choć decyzja o wdrożeniu takich technologii zależy od specyfiki działalności, potrzeb oraz możliwości organizacjiW wielu przypadkach, szczególnie w dynamicznie zmieniających się branżach, nie wykorzystanie możliwości, które oferuje AI, może oznaczać utratę przewagi konkurencyjnej. Warto więc rozważyć, jak sztuczna inteligencja może wspierać specyficzne cele i procesy w Twojej firmie.

Poproś o wycenę
Sztuczna Inteligencja AI/GPT
software house

Software House

Software House Argonium to nowoczesna firma technologiczna, która specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, projektantów UI/UX oraz specjalistów IT, którzy są pasjonatami technologii i innowacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu doskonaleniu umiejętności, jesteśmy w stanie realizować projekty na najwyższym poziomie.

 

Software House Argonium oferuje szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oto kilka głównych obszarów naszej działalności: Tworzenie aplikacji mobilnych, Dedykowane systemy informatyczne CRM, Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, Integracje systemów, Usługi doradcze

 

W skrócie, Software House Argonium oferuje kompleksowe rozwiązania IT, które mogą pomóc firmom w osiągnięciu ich celów biznesowych poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i innowacji.

Poproś o wycenę
software house
Dedykowane systemy CRM

Poproś o wycenę
Dedykowane systemy CRM

Dla kogo pracujemy?

Pater Group jest niezawodną firmą stawiającą na pierwszym miejscu oczekiwania i wymogi klienta. Realizowane długofalowe współprace świadczą o jej niezawodności i profesjonalizmie, który nieustannie ewoluuje. Dzięki temu Pater Group jest wstanie dostosowywać się do standardów i aktualnych trendów, bądź wymogów, korzystając przy tym z najlepszych,...

Aby wzmocnić pozycję marki Hensfort w Internecie, zaoferowaliśmy firmie usługi marketingu internetowego. Prowadzone przez nas działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedaży. Dla producenta okien i drzwi energooszczędnych Hensfort zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z konfiguratorami online.

Zakres działania: Tworzenie treści, budowa interaktywnej platformy edukacyjnej, budowa systrmu ankiet. Aby ułatwić przyszłym studentom wybór ścieżki kariery Wyższa Szkoła Informatki i Zarządzania w Rzeszowie zleciła nam budowę narzędzi edukacyjnych. 

Zakres działań: budowa profesjonalnej strony www, migracja strony www na nowy serwer, marketing internetowy, identyfikacja wizualna - logo, projektowanie materiałów reklamowych.  Stelmet to firma, która zajmuje się produkcją słupów...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Strona www dla producenta okien
Hensfort
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium