Intranet

Dedykowany Intranet dla Twojej Firmy

Intranet jest wewnętrzną siecią komputerową, która przy użyciu zestawu narzędzi internetowych daje możliwość stworzenia zintegrowanego systemu komunikacji w firmie. Otwarta architektura pozwala na integrację z systemem mailingowym, newsletter, streaming video konferencji, czy firmowym komunikatorem. Sprawna komunikacja wewnętrzna pozwala na efektywne działanie firmy. Z intranetu mogą korzystać tylko osoby do tego upoważnione. Mogą być to zarówno pracownicy pracujący stacjonarnie jak i w systemie zdalnym. Bezpieczeństwo i niezawodność intranetu sprawia, że jest to jedno z najbardziej popularnych narzędzi wykorzystywanych w procesach biznesowych. Chcesz zwiększyć efektywność pracy oraz w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy, by w pełni wykorzystać możliwości przedsiębiorstwa? Zgłoś się do nas. Nasz autorski intranet zapewnia niezawodne, proste, wręcz intuicyjne zarządzanie zarówno małym firmom, jak i nawet kilkusetosobowym korporacjom.

Co oferuje intranet?

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Jedną z głównych funkcji sieci wewnętrznej intranet jest usprawnienie obiegu dokumentów, tak aby trafiały one do adresatów, bez ryzyka ich utraty lub zgubienia. System usprawni współpracę pomiędzy pracownika i wpłynie na zwiększenie płynności przepływu informacji.

Optymalne zarządzanie

Optymalne zarządzanie

Możesz w efektywny sposób planować czas na realizację danego projektu oraz błyskawicznie aktualizować poszczególne zadania lub oddelegować je do innego pracownika. Intranet umożliwia szybką i bezproblemową wymianę informacji.

Sprawna komunikacja

Sprawna komunikacja

W prosty sposób możesz przekazywać komunikaty i aktualne ogłoszenia, które w szybki sposób dotrą do wybranej przez Ciebie grupy odbiorców. Usprawnienie przepływu informacji wpłynie na efektywne funkcjonowanie firmy bez zbędnych nieporozumień. 

Większa kontrola

Większa kontrola

Intranet pozwoli Ci w kompleksowy sposób ewidencjonować i monitorować czas pracy poszczególnych pracowników. Co więcej, będziesz miał stały wgląd do tworzonych dokumentów, co pozwoli Ci w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy.

Redukcja kosztów

Redukcja kosztów

Nie ponosisz kosztów związanych z korespondencją wewnątrz firmy, a także z zakupem oprogramowania, np. Office. Intranet jest systemem o wszechstronnym zastosowaniu, który zwiększy efektywność codziennej pracy w Twojej firmie.

Możliwość integracji

Możliwość integracji

Intranet możesz zintegrować z innymi oprogramowaniami, tj.: CDN, Symfonia, Wapro, Insert i inne. System musi w pełni odpowiadać potrzebom Twojej organizacji, dlatego oferujemy wiele modułów, które dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji.

Potrzebujesz systemu Intranet?

Napisz! Zadzwoń! - przygotujemy ofertę na System Intranet dostosowany dla Twojej firmy. 

Intranet - jakie korzyści?

Chcesz zwiększyć efektywność pracy oraz w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy, w pełni wykorzystać możliwości przedsiębiorstwa? Intranet jest platformą, która sprawdza się nie tylko w korporacjach zatrudniających kilkaset pracowników, ale również w mniejszych firmach, w których pomoże rozwiązać problemy o charakterze organizacyjnym. System ma za zadanie usprawnić współpracę pomiędzy pracownikami, zwiększyć płynność obiegu dokumentów oraz przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami, a także umożliwić sprawniejsze nadzorowanie codziennej pracy — upraszcza procedury urlopowe oraz umożliwia monitorowanie czasu pracy. Intranet, dzięki dużej elastyczności można przystosować do własnych potrzeb.

Autorski intranet jest rozwiązaniem, które zapewnia niezawodne, proste, wręcz intuicyjne zarządzanie zarówno małą firmą jak i nawet kilkusetosobową korporacją. Platforma może zostać przez nas odpowiednio zmodyfikowana, aby wpisać się w potrzeby indywidualnego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dostępne są również inne systemy, tj. CRM oraz ERP, z których można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Intranet to system, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji. Decydując się na platformę, możesz w prosty sposób przekazywać, a także aktualizować komunikaty dla wybranej grupy odbiorców czy w efektywny sposób zarządzać projektami. Intranet kształtuje kulturę organizacji firmy — masz stały wgląd do dokumentów tworzonych przez pracowników, możesz kontrolować ich czas pracy, natomiast sami pracownicy mogą w automatyczny sposób generować wnioski urlopowe. Poszczególne elementy, które znajdą się w intranecie, zależą od profilu oraz wielkości Twojej firmy.

Jak działa intranet?

Intranet posiada otwartą architekturę, dzięki której możliwa jest integracja z e-mailingiem, newsletter, firmowym komunikatorem czy streamingiem wideokonferencji. Pozwala na pełną integrację systemu komunikacji w firmie. Korzystanie z intranetu znacznie ułatwia zarządzanie zasobami ludzkimi. Pozwala przechować w jednym miejscu informacje czy dokumenty, dając do nich jednocześnie szybki dostęp. Dzięki intranetowi można korzystać w czasie rzeczywistym z takich narzędzi jak dostępne CRM-y, systemy księgowe EPR, system obsługi klienta, systemy logistyczne. Narzędzie to daje też możliwość zbudowania kultury organizacyjnej firmy. W sieci wewnętrznej powinny znaleźć się wszystkie informacje, które powinni znać pracownicy. Ważne by mogli oni wymieniać te dane, dodawać treści i komunikować się między sobą. Warto w intranecie publikować treści na wyłączność. Umieścić tam można też wnioski urlopowe, regulaminy pracy czy opisy wyjazdów służbowych. Istotna jest także forma przekazu. Teksty, interesujące infografiki czy dźwięki tylko zachęcą pracowników do odwiedzania intranetu. Ciekawym rozwiązaniem są także wywiady z członkami zarządu, firmowe newsy czy konkursy. Te wszystkie działania tylko zachęcą pracowników do korzystania z tego narzędzia. Zespoły użytkowników mogą tworzyć też własne strony i umawiać się na wspólny lunch czy siatkówkę po pracy.

Intranet dla firmy jest zbudowany na podstawie dedykowanej aplikacji. Działa ona podobnie jak portale internetowe. Założenie sieci wewnątrzfirmowej jest inwestycją, która zwróci się bardzo szybko. Jeśli jest stworzona w profesjonalny sposób i na bieżąco administrowana stanie się bardzo pomocna w kontaktach na linii pracodawca-pracownik. W zależności od dodanych funkcjonalności użytkownicy będą mogli pobierać i edytować informacje oraz je analizować.

Intranet - jakie korzyści?

 • małe koszty wdrożenia,
 • skuteczne i proste zarządzanie informacją: kontrola obiegu treści i informacji oraz udostępnianie określonych danych wszystkim zatrudnionym lub tylko wybranej grupie ludzi.
 • oszczędność na biuletynach, materiałach szkoleniowych, dokumentach
 • usprawnienie komunikacji między pracownikami i zarządem
 • monitorowanie realizacji zadań przez poszczególne działy i osoby - to pozwala na sprawdzenie na jakim etapie jest projekt i daje możliwość ewentualnych modyfikacji
 • działanie w obrębie jednej firmy, co pozwala zbudować poczucie jedności wśród pracowników
 • bezpieczeństwo - intranet łatwo jest zabezpieczyć , wykorzystując łącza szyfrowane


Prowadzenie nowoczesnego i świadomego biznesu wymaga dobrej komunikacji z pracownikami. Intranet doskonale zaspokaja to wymaganie. Jest kluczowym narzędziem w porozumiewaniu się między tymi dwiema stronami, a tym samym doskonale zaspokaja większość potrzeb danej organizacji.

Zgłaszając się do nas masz gwarancję niezawodnego narzędzia, które scali Twoją firmę. Platforma może zostać przez nas odpowiednio zmodyfikowana, aby wpisać się w indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dostępne są również inne systemy, tj. CRM oraz ERP, z których można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Intranet to system, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji. Decydując się na platformę, możesz w prosty sposób przekazywać, a także aktualizować komunikaty dla wybranej grupy odbiorców czy w efektywny sposób zarządzać projektami. Intranet kształtuje kulturę organizacji firmy — masz stały wgląd do dokumentów tworzonych przez pracowników, możesz kontrolować ich czas pracy, natomiast sami pracownicy mogą w automatyczny sposób generować wnioski urlopowe. Poszczególne elementy, które znajdą się w intranecie, zależą od profilu oraz wielkości Twojej firmy. Korzystając z intranetu naszego autorstwa masz szansę na spory rozwój swojego biznesu w kontekście zaangażowania pracowników, którzy są przecież siłą napędową każdej działalności gospodarczej.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Intranet?

Koszt budowy Intranetu zaczyna się od kwoty 15 000 zł netto. Całkowity koszt budowy systemu intranet uzależniony jest od ilości modułów oraz ich spersonalizowania pod kątem wymagań danej firmy.  Czas wdrożenia systemu Intranet to ok 2 - 6 miesięcy. 

Jakie moduły może mieć Intranet?

Intranet nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w ilości modułów, sposobie działania itp. Jedynym ograniczeniem w Intrenecie to dostęp. Dostęp do sytemu Intranet mają tylko pracownicy i osoby do tego upoważnione.  Systemy budowane w naszej firmie składają się z modułów, które gwarantują stworzenie takiej sieci, która będzie w pełni odpowiadać Klientowi. To Ty wybierasz, które z nich będą przydatne dla Twojej firmy. Zawsze służymy pomocą i chętnie doradzimy, z jakich modułów powinna się składać sieć wewnętrzna w danej firmie/organizacji/urzędzie. Najczęściej oferujemy Klientom następujące elementy:

 • moduł aktualności/zarządzeń/informacji,
 • moduł generowania pism,
 • moduł gromadzenia plików z zaawansowanymi prawami dostępu dla wybranych grup lub osób,
 • moduł generowania ofert,
 • moduł urlopów - integracja z systemem kadr,
 • moduł zarządzania Klientami,
 • moduł faktury on-line,
 • moduł magazynowy,
 • moduł zarządzania projektami itp.
 • moduł komunikatora
Czy warto wprowadzić Intranet w firmie ?

System Intranet w firmie jest idealnym rozwiązaniem problemu komunikacji, przechowywania dokumentów, rozdzielania zasobów firmowych itp. System Intranet może posiadać wiele poziomów dostępu. Każdy pracownik może mieć przydzielone moduły, uprawnienia zgodne z jego potrzebami. Co ważne - Intranet moze pełnić funkcję Bazy wiedzy, systemu szkoleniowego, systemu zgłaszania usterek itp. 

 

Jak wygląda intranet?

Wygląd systemu Intranet może być dowolny - może wyglądać jak portal informacyjny, sklep internetowy lub jak panel administracyjny CMS. Każdy system Intranetowy jest budowany pod kątem wymagań danego klienta, przyjmuje szatę graficzną zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, posada moduły który wpływają na poprawę procesów informacyjno-komunikacyjnych. Jedyna różnica między np. portalem informacyjnym, a systemem Intranet jest taka, że Intranet jest zablokowany przed dostępem publicznym. Dostęp do niego mają tylko użytkownicy posiadający login i hasło.

Intranet to kluczowe oprogramowanie w komunikacji i zarządzaniu firmą

Sieć wewnętrzna intranet musi być dopasowana dokładnie do potrzeb każdej firmy czy organizacji. System ma na celu ułatwić współpracę, dostęp do dokumentów oraz wymianę informacji pomiędzy jednostkami. To optymalne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie zasobami firmy oraz zwiększa efektywność jej pracy. Intranet Agencji Interaktywnej Argonium jest łatwy w obsłudze, intuicyjny oraz elastyczny - można dopasować go do każdej firmy i w razie potrzeby dowolnie zmieniać. Oferujemy systemy takie jak CRM czy ERP, które są dostępne bezpośrednio z przeglądarki internetowej, co sprawia, że nasze oprogramowanie jest bezproblemowo wykorzystywane na każdym urządzeniu podłączonym do internetu. Tworzona przez nas sieć wewnętrzna sprawia, że firma możne maksymalnie wykorzystać swój potencjał. Nie występują w niej problemy w komunikacji, nad jednym dokumentem może pracować kilka osób jednocześnie, a także powstaje baza informacji o firmie, na podstawie której można dokonywać zestawień czy analiz.

Jakie jeszcze zalety ma sieć wewnętrzna stworzona w Agencji Interaktywnej Argonium?

 • zapewnia doskonały obieg informacji, dokumentów, korespondencji,
 • pozwala na ujednolicenie dokumentów firmowych,
 • redukuje koszty zbędnego oprogramowania np.: Office,
 • pomaga budować centrum informacji o firmie, zasobach,
 • umożliwia szybki wgląd w dokumenty tworzone przez pracowników (oferty, pisma itp.)
 • wpływa na tworzenie kultury organizacyjnej, umacniając wizerunek firmy,
 • może zostać zintegrowana z innym oprogramowaniem używanym w firmie (CDN, Symfonia, Wapro, Insert itp.),
 • ułatwia zarządzanie dostępem do informacji.
Dlaczego warto wprowadzić intranet

Zastanawiasz się czy to rozwiązanie dla Ciebie? Oprogramowanie, które Ci oferujemy pozwoli w pełni wykorzystać możliwości firmy oraz potencjał pracujących w niej osób. Oddajemy w ręce naszych Klientów systemy, które pomagają w codziennej realizacji zadań, działaniu zgodnie z harmonogramem i kontrolowaniu każdego etapu realizowanego przedsięwzięcia. Nie ważne czy jesteś właścicielem małej firmy czy korporacji, nadzorujesz pracę urzędu czy organizacji - dopasujemy do Ciebie sieć wewnętrzną tak, że zarządzanie nimi stanie się łatwiejsze, dokumenty firmowe będą lepiej uporządkowane, a pracownicy dokładnie będą wiedzieli na czym polegają ich obowiązki i płynnie będą przechodzić między jednym a drugim.

Postaw na nowoczesne rozwiązanie w zakresie zarządzania biznesem - sieć intranet zadba o rozwój i sukces Twojej firmy.

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Aby wzmocnić pozycję marki Hensfort w Internecie, zaoferowaliśmy firmie usługi marketingu internetowego. Prowadzone przez nas działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedaży. Dla producenta okien i drzwi energooszczędnych Hensfort zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z konfiguratorami online.

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Obsługa serwerów www oraz administracja strony www. Te zadanie powierzyła nam Firma Celfast - producent systemów rynnowych oraz akcesorii ogrodowych.  Od ponad 6 lat nieprzerwanie świadczymy usługi dla lidera w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce. 

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Strona produktowa piwa rzemieślniczego
Browar Janczar
Strony www