Intranet

Dedykowany Intranet dla Twojej Firmy

Intranet jest wewnętrzną siecią komputerową, która przy użyciu zestawu narzędzi internetowych daje możliwość stworzenia zintegrowanego systemu komunikacji w firmie. Otwarta architektura pozwala na integrację z systemem mailingowym, newsletter, streaming video konferencji, czy firmowym komunikatorem. Sprawna komunikacja wewnętrzna pozwala na efektywne działanie firmy. Z intranetu mogą korzystać tylko osoby do tego upoważnione. Mogą być to zarówno pracownicy pracujący stacjonarnie jak i w systemie zdalnym. Bezpieczeństwo i niezawodność intranetu sprawia, że jest to jedno z najbardziej popularnych narzędzi wykorzystywanych w procesach biznesowych. Chcesz zwiększyć efektywność pracy oraz w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy, by w pełni wykorzystać możliwości przedsiębiorstwa? Zgłoś się do nas. Nasz autorski intranet zapewnia niezawodne, proste, wręcz intuicyjne zarządzanie zarówno małym firmom, jak i nawet kilkusetosobowym korporacjom.

Co oferuje intranet?

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Jedną z głównych funkcji sieci wewnętrznej intranet jest usprawnienie obiegu dokumentów, tak aby trafiały one do adresatów, bez ryzyka ich utraty lub zgubienia. System usprawni współpracę pomiędzy pracownika i wpłynie na zwiększenie płynności przepływu informacji.

Optymalne zarządzanie

Optymalne zarządzanie

Możesz w efektywny sposób planować czas na realizację danego projektu oraz błyskawicznie aktualizować poszczególne zadania lub oddelegować je do innego pracownika. Intranet umożliwia szybką i bezproblemową wymianę informacji.

Sprawna komunikacja

Sprawna komunikacja

W prosty sposób możesz przekazywać komunikaty i aktualne ogłoszenia, które w szybki sposób dotrą do wybranej przez Ciebie grupy odbiorców. Usprawnienie przepływu informacji wpłynie na efektywne funkcjonowanie firmy bez zbędnych nieporozumień. 

Większa kontrola

Większa kontrola

Intranet pozwoli Ci w kompleksowy sposób ewidencjonować i monitorować czas pracy poszczególnych pracowników. Co więcej, będziesz miał stały wgląd do tworzonych dokumentów, co pozwoli Ci w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy.

Redukcja kosztów

Redukcja kosztów

Nie ponosisz kosztów związanych z korespondencją wewnątrz firmy, a także z zakupem oprogramowania, np. Office. Intranet jest systemem o wszechstronnym zastosowaniu, który zwiększy efektywność codziennej pracy w Twojej firmie.

Możliwość integracji

Możliwość integracji

Intranet możesz zintegrować z innymi oprogramowaniami, tj.: CDN, Symfonia, Wapro, Insert i inne. System musi w pełni odpowiadać potrzebom Twojej organizacji, dlatego oferujemy wiele modułów, które dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji.

Potrzebujesz systemu Intranet?

Napisz! Zadzwoń! - przygotujemy ofertę na System Intranet dostosowany dla Twojej firmy. 

Intranet - jakie korzyści?

Chcesz zwiększyć efektywność pracy oraz w optymalny sposób zarządzać zasobami firmy, w pełni wykorzystać możliwości przedsiębiorstwa? Intranet jest platformą, która sprawdza się nie tylko w korporacjach zatrudniających kilkaset pracowników, ale również w mniejszych firmach, w których pomoże rozwiązać problemy o charakterze organizacyjnym. System ma za zadanie usprawnić współpracę pomiędzy pracownikami, zwiększyć płynność obiegu dokumentów oraz przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami, a także umożliwić sprawniejsze nadzorowanie codziennej pracy — upraszcza procedury urlopowe oraz umożliwia monitorowanie czasu pracy. Intranet, dzięki dużej elastyczności można przystosować do własnych potrzeb.

Autorski intranet jest rozwiązaniem, które zapewnia niezawodne, proste, wręcz intuicyjne zarządzanie zarówno małą firmą jak i nawet kilkusetosobową korporacją. Platforma może zostać przez nas odpowiednio zmodyfikowana, aby wpisać się w potrzeby indywidualnego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dostępne są również inne systemy, tj. CRM oraz ERP, z których można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Intranet to system, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji. Decydując się na platformę, możesz w prosty sposób przekazywać, a także aktualizować komunikaty dla wybranej grupy odbiorców czy w efektywny sposób zarządzać projektami. Intranet kształtuje kulturę organizacji firmy — masz stały wgląd do dokumentów tworzonych przez pracowników, możesz kontrolować ich czas pracy, natomiast sami pracownicy mogą w automatyczny sposób generować wnioski urlopowe. Poszczególne elementy, które znajdą się w intranecie, zależą od profilu oraz wielkości Twojej firmy.

Jak działa intranet?

Intranet posiada otwartą architekturę, dzięki której możliwa jest integracja z e-mailingiem, newsletter, firmowym komunikatorem czy streamingiem wideokonferencji. Pozwala na pełną integrację systemu komunikacji w firmie. Korzystanie z intranetu znacznie ułatwia zarządzanie zasobami ludzkimi. Pozwala przechować w jednym miejscu informacje czy dokumenty, dając do nich jednocześnie szybki dostęp. Dzięki intranetowi można korzystać w czasie rzeczywistym z takich narzędzi jak dostępne CRM-y, systemy księgowe EPR, system obsługi klienta, systemy logistyczne. Narzędzie to daje też możliwość zbudowania kultury organizacyjnej firmy. W sieci wewnętrznej powinny znaleźć się wszystkie informacje, które powinni znać pracownicy. Ważne by mogli oni wymieniać te dane, dodawać treści i komunikować się między sobą. Warto w intranecie publikować treści na wyłączność. Umieścić tam można też wnioski urlopowe, regulaminy pracy czy opisy wyjazdów służbowych. Istotna jest także forma przekazu. Teksty, interesujące infografiki czy dźwięki tylko zachęcą pracowników do odwiedzania intranetu. Ciekawym rozwiązaniem są także wywiady z członkami zarządu, firmowe newsy czy konkursy. Te wszystkie działania tylko zachęcą pracowników do korzystania z tego narzędzia. Zespoły użytkowników mogą tworzyć też własne strony i umawiać się na wspólny lunch czy siatkówkę po pracy.

Intranet dla firmy jest zbudowany na podstawie dedykowanej aplikacji. Działa ona podobnie jak portale internetowe. Założenie sieci wewnątrzfirmowej jest inwestycją, która zwróci się bardzo szybko. Jeśli jest stworzona w profesjonalny sposób i na bieżąco administrowana stanie się bardzo pomocna w kontaktach na linii pracodawca-pracownik. W zależności od dodanych funkcjonalności użytkownicy będą mogli pobierać i edytować informacje oraz je analizować.

Intranet - jakie korzyści?

 • małe koszty wdrożenia,
 • skuteczne i proste zarządzanie informacją: kontrola obiegu treści i informacji oraz udostępnianie określonych danych wszystkim zatrudnionym lub tylko wybranej grupie ludzi.
 • oszczędność na biuletynach, materiałach szkoleniowych, dokumentach
 • usprawnienie komunikacji między pracownikami i zarządem
 • monitorowanie realizacji zadań przez poszczególne działy i osoby - to pozwala na sprawdzenie na jakim etapie jest projekt i daje możliwość ewentualnych modyfikacji
 • działanie w obrębie jednej firmy, co pozwala zbudować poczucie jedności wśród pracowników
 • bezpieczeństwo - intranet łatwo jest zabezpieczyć , wykorzystując łącza szyfrowane


Prowadzenie nowoczesnego i świadomego biznesu wymaga dobrej komunikacji z pracownikami. Intranet doskonale zaspokaja to wymaganie. Jest kluczowym narzędziem w porozumiewaniu się między tymi dwiema stronami, a tym samym doskonale zaspokaja większość potrzeb danej organizacji.

Zgłaszając się do nas masz gwarancję niezawodnego narzędzia, które scali Twoją firmę. Platforma może zostać przez nas odpowiednio zmodyfikowana, aby wpisać się w indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. W naszej ofercie dostępne są również inne systemy, tj. CRM oraz ERP, z których można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Intranet to system, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom Twojej organizacji. Decydując się na platformę, możesz w prosty sposób przekazywać, a także aktualizować komunikaty dla wybranej grupy odbiorców czy w efektywny sposób zarządzać projektami. Intranet kształtuje kulturę organizacji firmy — masz stały wgląd do dokumentów tworzonych przez pracowników, możesz kontrolować ich czas pracy, natomiast sami pracownicy mogą w automatyczny sposób generować wnioski urlopowe. Poszczególne elementy, które znajdą się w intranecie, zależą od profilu oraz wielkości Twojej firmy. Korzystając z intranetu naszego autorstwa masz szansę na spory rozwój swojego biznesu w kontekście zaangażowania pracowników, którzy są przecież siłą napędową każdej działalności gospodarczej.

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
 • Identyfikacja wizualna
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Dla Firmy Hasborg - zbudowaliśmy stronę www dla producenta linii produkujących ciastka. Z Hasborg współpracujemy od ponad 10 lat obsługując stronę www oraz skutecznie pozycjonując stronę www w wyszukiwarce google .

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online
realizacja sklepu internetowego akcesoria biurowe
Najlepszy toner
Sklepy online
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www