Oferta - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

strony www oraz sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy strony internetowe. Robimy to z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zależy Ci na wypozycjonowaniu swojej strony www? Powierz to nam, a na pewno będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Skutecznie i profesjonalnie zadbamy o rozwój Twojego wizerunku w sieci. Dzięki zwiększeniu wartościowego ruchu w sieci, zyskasz przewagę nad konkurencją. Nasz opiekun opracuje najlepszą dla Ciebie strategię działania. Dowiedz się więcej jak możemy wykorzystać pozycjonowanie stron, aby rozwinąć Twoją firmę

 

Co miesiąc otrzymasz obszerny raport działań. Zaczniemy od gruntownego zoptymalizowania strony - poprawimy kod, zoptymalizujemy budowę serwisu, zoptymalizujemy treści.   Serdecznie zapraszamy - zgłoś się do nas i już dziś zacznij się cieszyć swoim sukcesem razem z nami.

Poproś o wycenę
Pozycjonowanie stron
Optymalizacja

Optymalizacja analizujemy, wdrażamy, testujemy

Zajmujemy się optymalizacją stron www pod kątem wyszukiwarek oraz łatwości nawigacji. Dzięki nam skutecznie poprawisz widoczność swojej strony w internecie. Odpowiednio dobierzemy słowa kluczowe, zbudujemy bazę linków kierujących na Twoją stronę www, a także profesjonalnie zoptymalizujemy treści tak dobierając temat by odpowiedział na potrzeby odbiorców.

 

Zawalczymy o jak najwyższą pozycję na szczycie wyszukiwarek robiąc to z pasją i w pełni profesjonalnie. Dzięki nam Twój biznes stanie się widoczny i popularny w sieci co przełoży się na konkretne korzyści finansowe. Z nami odniesiesz sukces, dlatego nie zwlekaj i już dziś powierz nam optymalizację swojej strony.

Poproś o wycenę
Optymalizacja
Audyty

Audyty stron, sklepów audyt seo, audyt UX i nie tylko

Przeprowadzamy profesjonalne audyty SEO, UX które przedstawią zarówno mocne, jak i słabe strony witryn internetowych. Twoja strona lub sklep nie przynosi oczekiwanych korzyści? Zgłoś się do nas. Bardzo wnikliwie przeanalizujemy błędy i szybko je naprawimy.

 

Dedykowany dla Ciebie specjalista krok po kroku przedstawi Ci najlepszy plan działania, dzięki któremu Twoje problemy znikną. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży e-commerce wprowadzimy odpowiednie ulepszenia i dostosujemy Twoją witrynę do wymagań rynku oraz zwiększeniu konwersji. Dzięki nam odniesiesz sukces, zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Poproś o wycenę
Audyty
Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów zwiększamy sprzedaż online

Skutecznie i dobrze pozycjonujemy sklepy internetowe. Robimy to profesjonalnie działając kompleksowo. Wieloletnie doświadczenie, ogromna pasja oraz profesjonalizm sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia. Tworzymy sklepy online, które generują sprzedaż. Optymalizujemy treści, dodajemy produkty, rozbudowujemy funkcjonalności sklepu, a co najważniejsze - stale wprowadzamy optymalizacje w sklepach online.

 

Dzięki nam przebijesz się w sieci ze swoją ofertą i zostawisz konkurencję daleko w tyle. Wyposażymy Twój sklep w niezbędne funkcje, dobierzemy atrakcyjną grafikę i wzbogacimy o unikalne treści, które sprawią, że produkty same będą się sprzedawać. Zapraszamy, zgłoś się do nas a na pewno będziesz zadowolony.

Poproś o wycenę
Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Lokalne = reklama na lokalnym rynku

Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem lokalnym. Pozycjonujemy firmy usługowe, sklepy oraz lokalne produkty. Działasz lokalnie?.  Dzięki nam dotrzesz do klientów ze swojej okolicy, uzyskasz przewagę nad konkurentami, wzrośnie też liczba wartościowych odwiedzin na Twojej stronie www. Te wszystkie działania dadzą Ci sukces biznesowy, a tym samym finansowy.

Dlaczego warto nam zaufać? Pozycjonowaniem lokalnym zajmujemy się od 15 lat. Nasze doświadczenie, specjalistyczna wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają nam robić to dobrze, co potwierdzają nasi Klienci. Zależy nam na stałej współpracy opartej na wzajemnym zysku i zaufaniu. Zlecając nam pozycjonowanie lokalne możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany tak jak każdy inny klient.

Poproś o wycenę
Pozycjonowanie lokalne
Wyciąganie strony z filtra Google

Wyciąganie strony z filtra Google

Twój sklep lub strona drastycznie utraciła odwiedziny z wyszukiwarki Google?  Jeżeli tak to należy dokładnie sprawdzić przyczynę spadku i podjąć odpowiednie kroki aby odbudować ruch na stronie www / sklepie internetowym. 

 

Najważniejszym działaniem jest pełna analiza: budowa strony, linki przychodzące, analiza treści (duplikaty treści, opisów produktów) oraz samego kodu strony. Wiedząc co mogło spowodować spadek - możemy wprowadzić działania mające na celu sytuacji, ale jest to proces długotrwały który jest konieczny.

Budowanie linków

Budowanie linków

W Agencji Interaktywnej Argonium korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, i bezpiecznych rozwiązań. Nasze działania wykraczają daleko poza standardowe schematy pozycjonowania stron www oraz sklepów online.

 

Z myślą o naszych Klientach pozyskujemy wartościowe linki, które pochodzą z bezpiecznych i zaufanych serwisów, i które są odwiedzane przez setki użytkowników. Metody budowania profilu linków, które stosujemy, są całkowicie bezpieczne i skuteczne.  Posiadamy kilkaset wartościowych zapleczy www które stale monitorujemy oraz rozbudowujemy o wartościowe treści

Poproś o wycenę
Budowanie linków
Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie długi ogon

Badania wskazują, że nawet 80% wejść na daną stronę www ma miejsce dzięki wykorzystaniu techniki pozycjonowania tzw. Long Tail -  długiego ogona. Tego typu słowa kluczowe  odnoszą się głównie konkretnych produktów i ich właściwości.

Dla przykładu: w przypadku promowania sklepu oferującego ubrania męskie, pozycjonowanie zwykłe będzie zawierać krótkie frazy, np. " niebieska elegancka koszula", "brązowe skórzane buty wojas" itp. 

Poproś o wycenę
Pozycjonowanie szerokie
Skuteczne pozycjonowanie jak pracujemy

Pozycjonowanie stron internetowych jest złożonym i długofalowym procesem wymagającym specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniej strategi, która pozwoli dopasować się do dynamicznie zmieniających się wytycznych wyszukiwarki Google. Głównym celem pozycjonowania jest maksymalne zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Skutecznemu pozycjonowaniu często też towarzyszy działanie SEO. Dzięki temu uzyskuje się wysokie pozycje w wyszukiwarce, co przekłada się na szybsze odnalezienie danej witryny przez potencjalnych klientów.

Odpowiednio wykonane pozycjonowanie i optymalizacja SEO jest działaniem dedykowanym i wieloetapowym, na który składa się kilka kluczowych elementów. Przemyślana strategia i rozłożenie każdego etapu w czasie znacznie zwiększa skuteczność. Nasza Agencja pozycjonuje strony www o wartościowych treściach i dobrze dobranych słowach kluczowych. Odpowiednie zadbanie o różne elementy strony ma zasadniczy wpływ na to, które miejsce zajmie ona w wyszukiwarce Google.

Najważniejsze obszary pozycjonowania
Działania związane z pozycjonowaniem dzielą się na kilka kategorii, które najbardziej wpływają na widoczność strony w internecie, należą do nich:

 • wysoka jakość materiałów, które zostaną opublikowane na stronie, czyli zdjęć, grafik oraz , unikalnych treści. Dobrze dobrane treści dostarczają wartościowych informacji. Tylko wartościowe teksty, unikalne opisy produktów i usług przełożą się na faktyczne większe wyniki w wyszukiwarce. Nasz zespół copywriterów dba o treści na stronach klientów. 
 • witryna wygodna w obsłudze, dzięki czemu przyjazna dla użytkownika. Powinna szybko się ładować, być dostosowana do różnego rodzaju urządzeń - responsywna strona www, i zawierać odpowiedni układ treści. Ważne są także przyciągające nagłówki prawidłowo powiązane z treścią. Dobre pod względem merytorycznym i informacyjnym grafiki i zdjęcia także przyczynią się do lepszej pozycji witryny w wyszukiwarkach Google.
 • optymalizacja kodu, czyli prawidłowe dostosowanie źródła HTML pod roboty indeksujące Google, ułatwi im zrozumienie treści umieszczonych na stronie, a tym samym wyniesie stronę www na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.
 • odpowiednie nagromadzenie i dobór słów kluczowych, ponieważ tylko zgodność słów kluczowych z treścią witryny, spowodują że kiedy użytkownik wpisze dane zapytanie od razu zostanie przekierowany dokładnie tam gdzie znajdzie na nie odpowiedź.
 • linkowanie , zarówno wewnętrzne do podstron danej strony, jak i zewnętrzne. Linki zewnętrze są bardzo ważne w procesie pozycjonowania - ważna jest ich jakość, a nie ilość. Pozycjonując strony www oraz sklepy internetowe skupiamy sie na pozyskiwnaiu wartościowych linków z stron o podobnej tematyce. 
 • popularność strony internetowej, którą kształtuje się poprzez wszystkie powyższe działania czyli jej responsywność, atrakcyjne treści, czy nagłówki. Od tego ile przeglądarek przekieruje użytkownika na daną stronę ma kolosalny wpływ na jej pozycję w wyszukiwarkach.
 • marketing szeptany jest niezbędny w procesie pozycjonowania - poza pozyskiwaniem aktywnych linków potrzene są rónież linki nieaktywne które wpływają na wartosć pozycjonowaniej domeny internetowej. Łączymy marketing szpetany z content marketingiem.


Korzyści pozycjonowania:

 • zwiększenie widoczności witryny, dzięki czemu odbiorcy łatwiej odnajdą Cię w wyszukiwarce
 • wykreowanie lepszego wizerunku firmy
 • przewaga nad innymi, dobre pozycjonowanie strony pozwala wybić się na lidera w danej branży
 • przypisanie do docelowego odbiorcy, dzięki temu strona pojawi się użytkownikowi właśnie wtedy gdy on jej poszukuje i jest odpowiedzią na jego zainteresowania.
 • stały dopływ nowych klientów dzięki długofalowym efektom
 • buduje wiarygodność i zaufanie do marki
 • wyższa pozycja w Google przekłada się na większą sprzedaż a tym samym generuje konkretne korzyści finansowe.


Profesjonalne pozycjonowanie = sukces biznesowy

Pozycjonowanie wykonuje się stale - nie jest to działanie jednorazowe. Efekty widoczne są po kilku miesiącach, ale na pewno warto w nie zainwestować i poczekać. To co otrzymuje się w zamian to przede wszystkim duży ruch organiczny na stronie, ale też wyższa rozpoznawalność marki oraz zdobycie większej grupy klientów. Dotarcie do konkretnych odbiorców i danie im informacji, usług czy rozwiązań dokładnie takich jakich poszukują jest ogromnym sukcesem wizerunkowym i finansowym.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja strona www lub sklep internetowy był widoczny w sieci, a tym samym był na nim ruch, koniecznym działaniem jest jej skuteczne pozycjonowanie. W tym zakresie najlepiej powierzyć to profesjonalistom. To nie tylko oszczędność własnego cennego czasu, ale też pieniędzy, ponieważ by zrobić to dobrze potrzeba wielu lat doświadczenia i praktyki. Najlepiej zrobi to firma, która ma zespół specjalistów, zasoby intelektualne i finansowe oraz działa na odpowiednio dużą skalę.

Dla kogo pracujemy?

Firma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal Warszawa obiekty obejmują praktycznie każdy sektor budowlany: ogólny, drogowy, przemysłowy,...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Kompleksowo współpracujemy z firmą Rad-Pol. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www dla firmy meblowej, rozwijamy oraz optymalizujemy sklep internetowy. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową usługą pozycjonowania strony www oraz sklepu. 

Kernau, uznana polska marka z bogatym doświadczeniem w sektorze RTV i AGD, jest naszym cenionym partnerem od 6 lat. Wspólnie pracujemy nad zapewnieniem szybkiego i stabilnego hostingu dla ich strony internetowej. Nasza usługa hostingowa jest zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić zarządzanie stroną internetową za pomocą przyjaznego użytkownikowi panelu....

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Strona www dla producenta tonerów - DMD Tonery Rzeszów
DMD Tonery
Strony www
Realizacja strony www medycznej - Hyper Pulse Imeso
A.L.T Hyper Pulse
Strony www
Profesjonalna medyczna strona produktowa dla produktu Aftident
Aftident
Strony www
Realizacja aplikacji edukacyjnej Miasto Zawodów
Miasto zawodów
Strony www
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium