Oferta - Sklepy online

Sklepy online

dedykowane sklepy oraz rozwiązania

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe dedykowane rozwiązania

Tworzymy sklepy internetowe, które generują sprzedaż. Robimy to profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Krok po kroku projektujemy, wdrażamy i rozwijamy sklepy online.

Dostosowujemy nasze działania do indywidualnych oczekiwań Klienta. Gwarantujemy wsparcie dedykowanego opiekuna na każdym etapie współpracy. Budujemy sklepy internetowe które są ukierunkowane na wysoką sprzedaż, responsywne, atrakcyjne wizualnie, a także zgodne z zasadami UI i UX oraz przyjazne użytkownikom. 

Zapewniamy pełną optymalizację oraz pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce Google.

Poproś o wycenę
Sklepy internetowe
Integracja

Integrujemy, automatyzujemy dane wszystkie dane w jedym miejscu

Integrujemy sklepy internetowe oraz strony www z systemami płatności, kurierami, aplikacjami zarządzającymi sprzedażą, systemami ERP itp.  Dlaczego warto integrować systemy informatyczne? Umiejętne zebranie danych z różnych źródeł i połączenie ich pozwoli usystematyzować w jednym miejscu informacje istotne z punktu widzenia zarządzania organizacją i podejmowania decyzji strategicznych opartych na ujednoliconych danych.


Automatyczne płatności, integracja z kurierami, obustronna integracja z programami magazynowymi, integracja z hurtowniami to rozwiązania które są już podstawą wspierania prowadzenia biznesu w Internecie

Poproś o wycenę
Integracja
Konfiguratory

konfiguratory online tworzymy intuicyjne rozwiązania

Tworzymy konfiguratory online. Robimy to profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki nam dasz możliwość swoim klientom szczegółowego zdefiniowania produktu końcowego. To z kolei spowoduje wzmocnienie więzi łączącej ich z nabywanymi produktami oraz z Twoją firmą bo dała im taką możliwość.

Korzyści dla Ciebie to przede wszystkim dodatkowy kanał sprzedażowy, optymalizacja procesu sprzedaży, czy możliwość sprzedaży produktów które do teraz nie mogły być sprzedawane przez internet. Zatem już dziś zgłoś się do nas i korzystaj z intuicyjnych rozwiązań, które dla ciebie stworzymy.

Poproś o wycenę
Konfiguratory
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne pomagamy, doradzamy, wspieramy

Rozwijamy, modernizujemy oraz naprawiamy błędy w sklepach internetowych - budujemy nowe funkcjonalności, modernizujemy szatę graficzną - kompleksowo obsługujemy sklepy internetowe naszych klientów.

Wszystkim naszym klientom oferujemy wsparcie techniczne sklepów online.
Niezależnie od tego czy zdecydujesz się zamówić u nas stronę internetową, sklep online czy usługę pozycjonowania na każdym etapie realizacji zadań będziesz czuł nasze doradztwo, pomoc i wsparcie.

Zależy nam na stałej, przyjaznej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania, dzielimy się naszą widzą oraz doświadczeniem.

Poproś o wycenę
Wsparcie techniczne
Obsługa sklepów internetowych

Obsługa sklepów Obsługujemy, rozwijamy sklepy online

Kompleksowo obsługujemy sklepy online. Skutecznie i profesjonalnie rozwijamy sklepy internetowe, zwiększając sprzedaż. Poprawiamy techniczne elementy witryn sprzedażowych i wzmacniamy ich funkcjonalność. Tworzymy opisy produktów, optymalizujemy proces zakupowy, a nawet dodajemy produkty.

Dzięki naszym działaniom Ty zyskujesz większą liczbę odwiedzających i lepszą relację z nimi, a tym samym duże prawdopodobieństwo, że Ci klienci wrócą i ponownie dokonają zakupu.

Niezależnie od tego czy dopiero chcesz założyć swój sklep internetowy, czy już go prowadzisz i zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży - zgłaszając się do nas masz gwarancję, że osiągniesz zamierzony cel.

Umowa SLA

SLA - Gwarancja dostępności

Umowa SLA jest dokumentem gwarantującym zagwarantowanie określonego poziomu świadczonych usług. Określa czas reakcji na zgłoszoną sytuację oraz czas naprawy błędu / problemu w serwisie www itp.

 

Nasi klienci mogą liczyć na pełne nasze wsparcie techniczne, pomoc przy rozwiązywaniu problemów, doradztwo oraz na zagwarantowanie najwyższego czasu dostępności usług. Umowa SLA gwarantuje szybką reakcję oraz naprawę błędów krytycznych oraz niekrytycznych.

Koszt umowy SLA zaczyna sie od 500 zł netto / miesiąc 

Poproś o wycenę
Umowa SLA
Jak wygląda proces tworzenia sklepu online?

Zajmujemy się  kompleksową budową sklepów online, które są wygodne w obsłudze, a także swoją nowoczesną formą i atrakcyjnym designem przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Profesjonalne sklepy online pozwalają na szybką i bezproblemową sprzedaż produktów, jak również są one zoptymalizowane pod kątem aktualnych algorytmów Google, dzięki czemu możesz dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców. Musisz wiedzieć, że nie tylko budujemy sklepy online, ale również naszym klientom oferujemy stałe wsparcie techniczne, jak również zajmujemy się zwiększaniem widoczności stron w Internecie, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu. W Argonium zapewnimy Ci kompleksowy transfer Twojej działalności do wirtualnego świata!

Możliwości naszych sklepów online

 • Autorski CMS - Zbudujemy dla Ciebie profesjonalny sklep online, który będzie oparty na autorskim systemie CMS. Zarządzanie sklepem będzie wiązało się z pracą na intuicyjnym panelu sterowania, który można dostosować do indywidualnych preferencji klienta.
 • Pełne zarządzanie - Uzupełnianie asortymentu sklepu online o pojedyncze produkty, a także całe kolekcje nie sprawi Ci żadnych trudności, dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu.
 • Responsywność - Dla każdego nowo budowanego lub modernizowanego sklepu online przygotowujemy wersję mobilną, ponieważ w dzisiejszych czasach większość użytkowników robi zakupy na telefonie. Właśnie dlatego tak ważne jest dostosowanie się strony do rozdzielczości ekranu urządzenia.
 • Szybkość -  Optymalizujemy sklepy online, aby zawsze i wszędzie funkcjonowały stabilnie oraz szybko - nawet na wolniejszych łączach internetowych. Dbamy o to, aby prędkość ładowania się sklepu online była dostosowana do możliwości nowoczesnych urządzeń.
 • Bezpieczeństwo - Internet potrafi być niebezpiecznym miejscem, dlatego dbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy. Nasz autorski CMS spełnia wszystkie wymagane normy - nie tylko szyfrujemy transmisję przesyłanych danych, ale również stosujemy dodatkowe autoryzacje.
 • Indywidualne rozwiązania - W pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego po przeprowadzonej analizie tworzymy spersonalizowany projekt, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji.
 • Integracja - Za pomocą jedynie kilku kliknięć jesteśmy w stanie połączyć Twój sklep online z systemami płatności, bankami, porównywarkami cen, systemami księgowania, a także z firmami kurierskimi czy paczkomatami.
 • Optymalizacja - Możesz liczyć, że z nami Twój sklep online osiągnie pełen potencjał! Wdrażamy nowoczesne i niezwykle skuteczne rozwiązania, dzięki którym treści widoczne na Twojej stronie będą zgodne z aktualnymi wymaganiami Google.
 • Wsparcie techniczne - W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów lub komplikacji masz zapewnione nasze wsparcie techniczne. Każdy klient zyskuje u nas dedykowanego opiekuna, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie zgłoszenia.


Jak wygląda proces tworzenia sklepu online?

W dzisiejszych czasach zakupu w Internecie są dla wielu osób codziennością, dlatego tak duży nacisk w branży e-commerce kładziony jest na skuteczne pozyskanie potencjalnych klientów, a także możliwość wyróżnienia się na tle licznej konkurencji. Tworząc sklep online, trzeba zwrócić uwagę na to, aby charakteryzował się atrakcyjnym designem, który wpadnie w okno klientów, a także, aby był przyjazny dla użytkownika i pod odpowiednim kątem zoptymalizowany pod popularne wyszukiwarki. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu, a także modernizacji sklepów online, dlatego wiemy, które rozwiązania pomogą odnieść naszym klientom sukces w sieci. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w projektowaniu sklepów online, dlatego potrafimy zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązania dla klientów z niemal każdej branży. W Agencji Interaktywnej ARGONIUM działamy kompleksowo, dlatego stworzony przez nas sklep online będzie działał bez zarzutu i będzie zgodny z oczekiwaniami odbiorców. Wszystkie sklepu budujemy na naszym autorskim systemie CMS, który od ponad 10 lat dynamicznie rozwijamy i ulepszamy, dostosowujemy do aktualnych rozwiązań technologicznych. Współpraca z naszą firmą jest gwarancją otrzymania profesjonalnego sklepu online, dzięki któremu istnieje możliwość rozwijania swojej działalności.

 • Analiza i przygotowanie strategiiPrzygotowanie projektu poprzedzamy wnikliwą analizą Państwa działalności oraz aktualnych potrzeb.
 • Stylowy wygląd sklepu - Tworzymy nowoczesne projekty graficzne, które zachęcą użytkowników do dokonania zakupu.
 • Profesjonalne oprogramowanie - Projektujemy sklep online dbając o funkcjonalność witryny - łatwej w obsłudze i przyjaznej dla klienta.
 • Responsywny design - Przystosujemy sklep do różnych urządzeń - telefonów, laptopów i komputerów, co znacznie ułatwi dokonywanie zakupów.

 

Robienie zakupów przez internet jest łatwe i przyjemne. Siedząc w fotelu, z kubkiem kawy w ręce można przeglądać ofertę wielu sklepów online oraz kupić przedmioty, które nam najbardziej odpowiadają. Liczba osób kupujących przez internet stale się powiększa, stąd wiele firm decyduje się na sprzedaż online. Zakupy w sieci co roku znajdują nowych zwolenników i stają się coraz bardziej popularne. To dlatego posiadanie sklepu internetowego staje się kluczowe w walce o klienta. W naszych realizacjach znajduje się wiele sklepów online, które dopracowujemy zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Tworzymy sklepy, które wypełniają doskonale swoją najważniejszą rolę - sprzedają i generują zyski.

Łatwa obsługa

Sklep internetowy powinien przede wszystkim być łatwy w obsłudze. Zakupy są przecież przyjemnością, obojętne czy kupujemy meble, książki, ubranka dla dziecka czy sprzęt AGD, przeglądanie produktów oraz sprawdzanie ich parametrów musi odbywać się sprawnie i nie wymagać szukania informacji na całej stronie. Wygodny w obsłudze sklep online przekonuje do zrobienia w nim zakupów. Cały proces sprzedażowy powinien być prosty i przebiegać bez żadnych komplikacji. Właśnie takie sklepy projektujemy w Technetium. Staramy się, by zakupy w nich były łatwe i przyjemne, klienci mogli obejrzeć wszystkie opcje produktu i wybrać właśnie tą, która najbardziej im odpowiada. Kształtuje to ich zadowolenie z zakupów. A jak wiadomo zadowolony klient to taki, który chętnie do naszego sklepu wróci na kolejne zakupy i poleci go znajomym.

Atrakcyjna grafika

Łatwa obsługa to jednak nie wszystko. Bardzo ważna jest atrakcyjna szata graficzna, która skłoni klienta do skorzystania akurat z oferty danego sklepu online. Kiedy jego wygląd jest estetyczny, produkty ukazane w przejrzysty, atrakcyjny sposób, istnieje większa szansa, że dokona on zakupu właśnie u nas. Przykładamy dużą wagę do grafiki projektowanych sklepów internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pośród wielu innych sklepów online, musi się maksymalnie wyróżniać. Ma tylko kilka sekund, by zaciekawić użytkownika i przekonać do wyboru najlepszej oferty. Ważne są również slogany i animacje, które przyciągną uwagę. Chwytliwe hasła także wpływają na jego wizualny odbiór.

Podstrony i funkcjonalności

Istotne jest, aby sklep online nie tylko umożliwiał zrobienie zakupów, ale też zawierał informacje o firmie, dane kontaktowe, które pozwolą na zadanie pytań, a także metody płatności i dostarczenia zamówionych produktów. Wielu klientów interesuje konkretny sposób dostawy czy chcą zapłacić za towar np.: przy odbiorze. Będą więc szukali właśnie takich informacji, zanim zdecydują się na zakupy. Mogą również zainteresować ich opinie o produktach, recenzje, komentarze. Nie zapominamy o tych ważnych elementach. Stosujemy również inne funkcjonalności, które przekonują klientów do wybrania konkretnej oferty i wypełniamy sklepy treścią. Tworzymy opisy produktów, prowadzimy blogi i poradniki.

Nasze realizacje mówią same za siebie. Projektujemy atrakcyjne wizualnie sklepy online, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Zainteresowany projektem? Zapraszamy do kontaktu!

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Meble Ada polegała na rozbudowie sklepu online, dzięki czemu możliwe było zwiększenie zasięgu sprzedaży mebli na znacznie większą skalę. Z oferowanych usług firma Meble Ada korzysta również ze wsparcia technicznego oraz hostingu, dzięki...

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Zakres działań: Budowa dedykowanego sklepu internetowego, budowa strony www, wsparcie techniczne, hosting. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową oraz sklep internetowy Arteito. Firma specjalizujące się w produkcji  mebli tapicerowanych oraz dystrybucji materiałó do...

Kompleksowo współpracujemy z firmą Rad-Pol. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www dla firmy meblowej, rozwijamy oraz optymalizujemy sklep internetowy. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową usługą pozycjonowania strony www oraz sklepu. 

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Boost Genius
Strony www
Strona www dla producenta okien
Hensfort
Strony www
Realizacja strony internetowej dystrybutora mebli ID Point
ID Point
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium