Oferta - Marketing internetowy

Marketing internetowy

wypromuj swoją firmę w sieci

Tworzenie opisów

Tworzenie opisów produktów

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy opisy produktów do sklepów internetowych, które wspierają sprzedaż online. U nas zawsze dostaniesz - tematyczne, poprawne merytorycznie i stylistycznie oraz chwytliwe teksty, które przyjemnie się czyta. Sprawnie i szybko realizujemy treści SEO, opisy na strony internetowe, opisy produktów do sklepów online czy na social media. Wiemy, że jednym z najważniejszych elementów sukcesu sprzedażowego w internecie są opisy produktów. Tylko interesujące i precyzyjne teksty zwrócą uwagę Twoich klientów. Nasi kreatywni, skuteczni i naprawdę zdolni copywriterzy stworzą dla Ciebie opisy, które zwiększą ruch na Twojej stronie.

Skontaktuj się z nami i sam przekonaj się jak szybko nasze opisy zaczną zdobywać uwagę Twoich odbiorców. Dostarczymy Ci oryginalne teksty, w których wykorzystany jest język korzyści, zasady SEO copywritingu i techniki sprzedażowe. Dzięki nim podniesiesz wartość  swojego sklepu internetowego, a co najważniejsze wzrośnie sprzedaż Twoich produktów.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Social media

Social media

Profesjonalnie prowadzimy social media. Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele komunikacyjne i marketingowe poprzez sprawne i efektownie działanie w mediach społecznościowych. Efektywnie prowadzimy profile firmowe na Facebooku, Instagramie, Linkedinie. Kompleksowo zbudujemy Twój wizerunek w internecie. Dzięki naszym kampaniom na social mediach pozyskasz nowych klientów z tego obszaru, zwiększysz liczbę polubień, a tym samym zasięg swojej oferty, wzrośnie rozpoznawalność Twojej marki i zyski ze sprzedaży online.

Dlaczego warto zgłosić się do nas? Działamy profesjonalnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Posiadamy duże doświadczenie, a jednocześnie jesteśmy na bieżąco z trendami. Ponadto świetnie znamy zasady promocji biznesu w internecie i potrafimy wykorzystać je tak byś odniósł jak najwięcej korzyści. Zatem już dziś zgłoś się do nas i korzystaj z benefitów jakie przyniesie Ci nasze działanie.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Treści na strony www

treści na strony www

Tworzymy profesjonalne teksty biznesowe oraz treści na strony www. Dzięki temu skutecznie zwiększamy efektywność promocji w sieci. Wiemy jak wielkie znaczenie dla kreowania wizerunku firmy w internecie mają odpowiednie teksty. Takie, które przyciągną odbiorców i skupią ich uwagę. Dlatego podchodzimy do tego profesjonalnie wykorzystując wszelkie zasady i tajniki skutecznych treści. Nasi copywriterzy każdy tekst dostosują do stylu i potrzeb Twoich klientów. Stworzą przemyślane, chwytliwe i angażujące opisy na stronę www, landing page, mailingi. Przygotują unikalne opisy kategoriiopisy produktów, artykuły eksperckie, poradnikowe i blogowe. Będą one nie tylko poprawne pod względem merytorycznym i stylistycznym, ale także zgodne z zasadami SEO copywritingu, nasycone odpowiednimi słowami i frazami kluczowymi, a co więcej będą niosły realną wartość użytkową czytelnikom.

Skontaktuj się z nami i już dziś zacznij korzystać z naszej pomysłowości i kreatywności, by cieszyć się konkretnymi korzyściami biznesowymi, a tym samym finansowymi.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Marketing szeptany

Marketing szeptany budujemy wizerunek firm

Zajmujemy się marketingiem szeptanym - skutecznie zwiększamy sprzedaż usług i produktów, oraz zbudujemy świadomość marki. Mamy ogromne doświadczenie i pasję do budowania pozytywnego wizerunku w sieci. Wiemy, że internet bazuje na opiniach, dlatego używamy tego narzędzia do promocji sprawnie i w sposób przemyślany.

 

Zgłoś się do nas, a szybko przekonasz się jak wiele korzyści przyniesie Ci nasze działanie. Dzięki nam zaangażujesz odbiorców swoich produktów i usług. Nasze opiniotwórcze zabiegi na forach, blogach i social mediach przyniosą Ci pozytywny rozgłos, co przełoży się na konkretne korzyści finansowe. Powierz to zadanie profesjonalistom, a na pewno się nie zawiedziesz.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Marketing medyczny

Marketing medyczny

Prowadzimy skuteczny, a zarazem zgodny z prawem marketing medyczny. Potrafimy przedstawić Twój gabinet lub klinikę tak, by przyciągnąć uwagę pacjentów, ale nie poprzez bezpośrednią reklamę. Nasze działania polegają na dostarczeniu kompleksowych rozwiązań dla klinik, firm i placówek medycznych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Opracujemy odpowiednią strategię dla działań marketingowych obejmującą projekt strony www oraz jej pozycjonowanie, a także publikowanie unikalnych i odpowiedzialnych treści, co zwiększy świadomość Twojej marki i zaufanie do wykonywanych przez Ciebie świadczeń medycznych. Ponadto profesjonalnie poprowadzimy Twoje profile w social mediach, zadbamy o reklamę Google Ads dla serwisów medycznych.

Na bieżąco będziemy też monitorować i analizować ruch na Twojej stronie oraz wspierać Cię i doradzać na każdym etapie współpracy. W każdy projekt angażujemy się w 100%, kierując się dobrymi praktykami marketingowymi. 

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Content Marketing

Content marketing

W oparciu o posiadane doświadczenie i wiedzę o najnowszych trendach możemy wypromować Twój biznes, wykorzystując content marketing. Klasyczne reklamy, którymi wręcz przepełniony jest Internet, bywają irytujące dla użytkowników Internetu, dlatego też warto skorzystać z innej metody promocji. Content marketing opiera się na tworzeniu atrakcyjnych i wysokiej jakości treści, które poprzez liczne działania pozycjonujące i ich publikację w odpowiednich miejscach trafiają do interesującej nas grupy docelowej. Nasi copywriterzy są kreatywni, stale poszerzają swoje horyzonty i posiadają dużą wiedzę z zakresu SEO, dzięki czemu są w stanie napisać wartościowe teksty niemal dla każdej branży.

Możemy zająć się stworzeniem oryginalnych i atrakcyjnych opisów produktów oraz kategorii dla Twojego sklepu internetowego. Polecamy również wdrożenie bloga, który jest niezwykle silnym i skutecznym narzędziem marketingowym. Można na nim publikować rozmaite poradniki i różne treści znacząco wybiegające poza tematykę danej strony www. Nasi copywriterzy z wielkim zaangażowaniem i pasją stworzą dla Twojego bloga wartościowe wpisy, które zwiększą popularność Twojej witryny.

Poproś o wycenę
Czytaj dalej
Jak wyglądają działania związane z marketingiem internetowym?

Wypromujemy Twoją firmę w Internecie! Poprawimy rozpoznawalność marki, zbudujemy jej pozytywny wizerunek, a także zwiększymy wyniki sprzedaży, a to wszystko dzięki działaniom promocyjnym prowadzonym przez nas w sieci. Do każdego Klienta dobieramy najlepsze narzędzia marketingowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Planujemy działania optymalne dla budżetu Klienta. Integrujemy rozwiązania związane z pozyskiwaniem klientów, wykorzystując płatne reklamy i pozycjonowanie organiczne. Dzięki możliwościom, jakie oferuje Internet, możemy w łatwy i szybki sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, co sprawia, że kompleksowe działania marketingu internetowego przyniosą widoczne korzyści dla Twojej firmy.

W Agencji Interaktywnej Argonium działamy nieszablonowo, dlatego możemy pochwalić się wysoką skutecznością naszych działań związanych z kompleksową ofertą marketingu internetowego, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W zależności od wspólnie ustalonych celów, a także dostępnego budżetu dobieramy rozwiązania, które okażą się najskuteczniejsze dla Twojego biznesu. Budujemy świadomość marki w Internecie z wykorzystaniem banerów oraz reklam w serwisach społecznościowych, a także poprzez strony produktowe, dzięki którym możemy dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów, którzy zainteresują się Twoją ofertą lub usługą. Od podstaw przeanalizujemy działanie Twojej strony internetowej lub sklepu online, m.in. pod kątem wzrostu konwersji, a także pod kątem SEO, aby była ona zgodna z naszymi standardami, a także wymaganiami algorytmów Google.

 

  • Social media -Wypromujemy Twoją firmę, dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Działamy na wielu platformach, m.in. Facebook, Instagram czy LinkedIn, ponieważ stały i aktywny kontakt z klientami jest kluczowy dla rozwoju marki.  
  • Content marketing - Stworzymy dla Ciebie cenne i ciekawe treści, dzięki którym zaspokoisz wiedzę internautów, którzy poszukują informacji na temat Twojej marki. Zanim internauci zdecydują się na skorzystanie z Twoich usług, muszą Cię poznać.  
  • Budowanie marki - Zbudujemy świadomość Twojej marki i dotrzemy do nowych potencjalnych klientów. Internauci chcą mieć pewność, że wybór, którego dokonują, jest najlepszy, dlatego zadbamy o to, aby zaprezentować Twój biznes w jak najlepszym świetle.  
  • Landing page - Stworzymy dla Twojej firmy profesjonalny landing page, czyli stronę produktową, dzięki której będziesz mógł dotrzeć do jak największej liczby internautów, którzy zainteresują się Twoją ofertą. Wypromuj produkt lub usługę, zwiększając swoją sprzedaż. 
  • Analiza - Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółową analizę strony internetowej lub sklepu online, dzięki czemu będziemy mogli wychwycić ewentualne błędy i zaproponować zmiany, które wpłyną na zwiększenie zapytań o usługi Twojej marki lub zwiększenie sprzedaży.
  • Optymalizacja - Zoptymalizujemy dla Ciebie stronę internetową, aby szybko, sprawnie i stabilnie funkcjonowała nawet na wolnych łączach. Dokładnie sprawdzimy stronę internetową pod kątem SEO, aby była zgodna z naszymi standardami.  
  • Audyt UX - Przeanalizujemy Twój sklep internetowy pod kątem wzrostu konwersji, a następnie zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym zwiększy się wiarygodność strony dla algorytmów Google, a także poprawi wzrost liczby odwiedzin na stronie.  
  • Buzz marketing - Dzięki naszej reklamie w sieci Twoja firma stanie się zauważalna i rozpoznawalna. Buzz marketing, czyli marketing szeptany, to szybki sposób, aby pozyskać nowych klientów i skutecznie zwiększyć sprzedaż. 

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Meble Ada polegała na rozbudowie sklepu online, dzięki czemu możliwe było zwiększenie zasięgu sprzedaży mebli na znacznie większą skalę. Z oferowanych usług firma Meble Ada korzysta również ze wsparcia technicznego oraz hostingu, dzięki...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zakres działań: rozbudowa, optymalizacja strony www, pozycjonowanie, marketing internetowy. Richd. Anders to producent drewna klajonego (półfabrykary produkcji okien), dla którego przeprowadziliśmy optymalizację strony www. Skutecznie budujemy świadomość marki z pomocą usługi marketingu...

Zagano - budowa sklepu internetowego dla producenta odzieży oraz obsługa Social Media. Do naszych zadań należało przłne przebudowanie sklepu internetowego bazując na już działającym silniku sklepu.

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
konfigurator online kostki brukowej
Konfigurator kostki
Strony www
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Strona www dla producenta urządzeń pakujących
LS Tech
Strony www