Wsparcie techniczne Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Niezawodny sklep internetowy jest podstawą do prowadzenia skutecznej sprzedaży przez internet. To czy dany sklep online działa stabilnie przekłada się na konkretne przychody dla firmy z sprzedązy towarów i usług. Jakikolwiek przestój w dostępności do serwisu sprzedażowego wiąże się z ryzykiem utraty klientów. Z tego względu przy prowadzeniu sklepu internetowego trzeba zadbać także o jego profesjonalny helpdesk. Zależy Ci na stałym nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem e-sklepu? Zgłoś się do nas. Zajmiemy się kompleksowo Twoim sklepem internetowym dbając o jego ciągły rozwój i prawidłowe działanie.

Co oferujemy w ramach wsparcia technicznego?

Dedykowany opiekun

Dedykowany opiekun

Obsługą Twojego biznesu będzie zajmował się zespół specjalistów z różnych dziedzin działający pod okiem dedykowanego opiekuna, tzw. koordynatora, dzięki któremu kontakt z nami będzie łatwiejszy. Dedykowany opiekun przyłoży dużą uwagę do jakości świadczonych usług.

Umowa SLA

Umowa SLA

Usługa SLA ma na celu zapewnienie ciągłości działania systemu. W sytuacji, gdy dojdzie do jego awarii, jesteśmy w stanie przywrócić go do działania w czasie, który został zastrzeżony w SLA. Umowa egzekwuje na nas, jako dostawcy usług konieczność wiedzy o danym systemie, dzięki czemu możemy sprawnie reagować na zaistniałe błędy. 

Rozbudowy

Rozbudowy

Oferujemy usługi w zakresie rozbudowy, modernizacji i integracji stron www. Zależnie od Twoich potrzeb wprowadzimy usprawnienia serwisu, zaktualizujemy grafikę i treści, bądź zintegrujemy Twoją stronę internetową z systemami płatności czy kurierami. Twoja witryna internetowa stanie się miejscem przyjaznym i funkcjonalnym dla użytkowników. 

Co daje profesjonalne wsparcie techniczne?

Praca nad sklepem online nie powinna kończyć się na samym wdrożeniu. Mylne jest myślenie, że raz wprowadzony produkt będzie funkcjonował bez żadnych modyfikacji czy poprawek. Długofalowa obsługa i wsparcie techniczne powinno zawierać się już na etapie planowania strategi prowadzenia e-sklepu. Zewnętrzne, profesjonalne wsparcie i comiesięczna obsługa sklepu internetowego da poczucie spokoju i pewność, że na wypadek jakiejkolwiek awarii czy konieczności wprowadzenia zmian będzie to zrobione od razu, w sposób przemyślany i tak by przede wszystkim klient nie odczuł żadnych niedogodności.

Straciłeś kontakt z firmą która zbudowała Ci sklep ?

Napis do nas, zadzwoń - sprawdzimy jak mozemy Ci pomóc w obsłudze oraz rozwoju Twjego sklepu internetowego. 

Czy warto wykupić wsparcie techniczne sklepu internetowego?

Pomożemy Ci w prowadzeniu sklepu internetowego, ponieważ stawiamy na kompleksową obsługę firmy w ramach prowadzenia działalności w sieci. Samemu trudno jest zapanować nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu, dlatego nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy pragną zaoszczędzić czas, pieniądze oraz niepotrzebne nerwy. Przekazując nam do realizacji poszczególne zdania, możesz całkowicie skupić się na prowadzeniu bieżącej działalności oraz na ważnych celach biznesowych. W trakcie rozwijania działalności sklepu pojawiają się różne problemu techniczne, na które trzeba szybko zareagować, dlatego każdy klient zyskuje u nas dedykowanego opiekuna, który poznaje wymagania oraz oczekiwania klienta i w razie nagłego problemu szybko i sprawnie zadziała — nie trzeba będzie tłumaczyć od nowa sytuacji innym pracownikom firmy. Zapewnimy Ci pełen wsparcie w ramach administracji stron www, oferujemy profesjonalną obsługę sklepów online, a także pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania do branży, w której funkcjonujesz poprzez stworzenie indywidualnej strategii. Podpisując z nami umowę SLA zabezpieczysz swój interes przed ewentualnymi awariami — Twój biznes będzie znajdował się w dobrych rękach.

 

W Argonium stawiamy na kompleksową obsługę firmy w Internecie. W zakres oferowanego przez nas wsparcia technicznego wchodzi: obsługa stron www, obsługa sklepów online, a także tworzenie strategii rozwoju firmy. Oferujemy również umowy SLA, dzięki którym masz pewność, że błyskawicznie będziemy reagować na awarie strony internetowej. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie w ramach administracji stron www — wybierając nasze usługi zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze, a przede wszystkim skupisz się na realizowanie aktualnych celów biznesowych. Z naszych usług mogą korzystać nie tylko firmy, dla których stworzyliśmy serwis internetowy od podstaw, ale również każdy, kto posiada stronę www i nie ma czasu, aby właściwie nią zarządzać. Naszym klientom zapewniamy dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad jakością świadczonych usług, dzięki czemu Twój biznes będzie w dobrych rękach.

Jakie korzyści daje korzystanie z naszego wsparcia technicznego?

 • bezpieczeństwo działania sklepu - stale monitorujemy infrastrukturę serwerową, dzięki temu w sytuacji awaryjnej reagujemy natychmiast, a Ty nie musisz się o nic martwić,
 • gwarancja usunięcia awarii i naprawy błędów,
 • zachowanie ciągłości sprzedaży,
 • brak ryzyka strat finansowych wynikających z przerw w działaniu sklepu,
 • zaufanie ze strony klientów,
 • wykreowanie pozytywnego wizerunku.Profesjonalny helpdesk to szereg działań, dzięki którym sklep internetowy cały czas prawidłowo działa, generując zysk dla firmy. Składają się na to prace związane z bezpieczeństwem, bieżącą administracją, wprowadzaniem nowych udogodnień i rozwojem funkcjonalności, zmianą treści i bieżącą aktuializacją. Stałe wsparcie techniczne pozwala uniknąć wielu problemów, a także dużych kosztów związanych z naprawą wszelkich usterek. Codziennie wiele e-sklepów doświadcza problemów, które mogą skutkować poważnymi stratami finansowymi. Decydując się na nasze wsparcie techniczne masz gwarancję, że Twój sklep zawsze będzie działał bez zarzutu.

Kiedy jeszcze wykorzystujesz helpdesk?

 • brak kontaktu z wykonawcą sklepu internetowego - to najczęstrzy powód szukania firmy która zajmie sie utrzymaniem oraz rozbudową sklepu online. Przejęcie sklepu jest trudne, ale to jedyna metoda aby zagwarantować ciągłość działania sklepu w internecie.
 • sezonowe promocje - mimo, że główny loyaut ma oprawę graficzną tworzoną raz na kilka lat, to w sytuacji kiedy przygotowujesz sezonowe promocje dzięki wsparciu technicznemu bez problemu będzie można wprowadzić do niego pewne modyfikacje czy udoskonalenia np. przy zmianie szablonu na święta Wielkiej Nocy czy Bożego Narodzenia.
 • skuteczne pozycjonowanie - zewnętrzne wsparcie przydaje się także przy prowadzeniu SEO. Wymaga ono specjalistycznych narzędzi bo jest długofalowym procesem i pracą nad tym, by sklep internetowy wyświetlał się wysoko w wyszukiwarce. Odpowiednio zoptymalizowane i otagowane zdjęcia oraz dopasowanie opisów produktów do aktualnego algorytmu Google trzeba robić na bieżąco.
 • wprowadzenie cenowej promocji - różnego rodzaju implementacja rabatów i zniżek powinna być na bieżąco obsługiwana przez profesjonalistów
 • dodatkowe funkcje po wdrożeniu - aby sklep online się rozwijał trzeba co jakiś czas wprowadzać nowe funkcje. Branża e-commerce rozwija się bardzo szybko dlatego trzeba liczyć się z tym że nawet w niedługim czasie po wdrożeniu mogą pojawić się nowe funkcje, bez których nie da się być konkurencyjnym na rynku. Korzystając z wsparcia technicznego zawsze masz pod ręką specjalistę który w razie potrzeby wprowadzi nową wtyczkę lub moduł.
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
 • Identyfikacja wizualna
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Zakres działań: Budowa dedykowanego sklepu internetowego, budowa strony www, wsparcie techniczne, hosting. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową oraz sklep internetowy Arteito. Firma specjalizujące się w produkcji  mebli tapicerowanych oraz dystrybucji materiałó do...

Zagano - budowa sklepu internetowego dla producenta odzieży oraz obsługa Social Media. Do naszych zadań należało przłne przebudowanie sklepu internetowego bazując na już działającym silniku sklepu.

Dla firmy Chema-Elektrome z Rzeszowa (www.chema.rzeszow.pl) rozbudowaliśmy stronę www, modernizujemy sklep internetowy integrując nowe rozwiązania oraz modułu. Zapewniamy szybki oraz stabilny hosting.

Poznaj nasze Realizacje
Identyfikacja wizualna dla firmy STELMET
Stelmet
Identyfikacja wizualna
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
realizacja sklepu internetowego akcesoria biurowe
Najlepszy toner
Sklepy online
Realizacja strony internetowej Folwark Center Rzeszów
Folwark Center
Strony www